لیگ جهانی کاراته – پاریس /تلاش پورشیب و احسان حیدری برای نشان برنز

پورشیب و احسان حیدری

اخبار فدراسیون
تنظیمات متن

ذبیح اله پورشیب و احسان حیدری با راهیابی حریفانشان به مرحله فینال به جدول رپه‌شارژ راه یافتند تا برای نشان برنز تلاش کنند. خدابخشی نیز برغم 4 پیروزی متوالی، با شکست مقابل نماینده میزبان از دور مسابقات کنار رفت.به گزارش سایت فدراسیون کاراته، دومین روز از مسابقات لیگ جهانی (کاراته وان) به میزبانی پاریس در حال برگزاری است که در وزن 84- کیلوگرم مردان، ذبیح اله پورشیب پیروزی مقابل نمایندگان عربستان (5-صفر)، آلمان (7-صفر)، قزاقستان (یک-صفر) و فرانسه (10-یک) به مرحله یک هشتم نهایی رسید.

او در این مرحله پس از تساوی 2-2 مقابل دیگر نماینده فرانسه بعنوان فرد پیروز اعلام شد تا به نیمه نهایی راه پیدا کند اما در این مرحله 5-2 به آراگای ژاپنی باخت تا در جدول رپه‌شارژ برای نشان برنز تلاش کند.

احسان حیدری نیز پس از پیروزی 2 بر صفر و یک بر صفر مقابل نمایندگان اوکراین و امریکا در پایان وقت قانونی با نماینده روسیه صفر – صفر شد تا در نهایت رای داوران به سود نماینده روسیه رقم بخورد. 

در ادامه کاراته‌کای روسی با غلبه بر حریفانش به مرحله فینال رسید تا احسان حیدری در جدول شانس مجدد برای کسب نشان برنز تلاش کند.

مهدی خدابخشی دیگر کاراته‌کای ایرانی حاضر در این وزن ابتدا اوکراین را 4-صفر برد، سپس 4-3 از سد عربستان گذشت و در ادامه با نتیجه 2-یک مقابل ژاپن به برتری رسید. او در ادامه یک بر صفر نماینده فرانسه را مغلوب کرد اما در مرحله یک هشتم نهایی با دیگر نماینده فرانسه در پایان وقت قانونی به نتیجه 2-2 رضایت داد و در نهایت نام کاراته‌کای میزبان بعنوان فرد برنده اعلام شد. نماینده فرانسه در ادامه نتیجه را به روسیه واگذار کرد تا خدابخشی با 4 برد و یک باخت از دور رقابت‌ها کنار رود.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید