فرجی: رقابت انتخاباتی تمام شد حالا وقت رفاقت پایدار است

فرجی: رقابت انتخاباتی تمام شد حالا وقت رفاقت پایدار است

اخبار فدراسیون
تنظیمات متن

رییس جدید فدراسیون کاراته در نخستین روز کاری خود تاکید کرد: اگر تا دیروز و در بحث مجمع انتخاباتی رقابتی توام با احترام بود امروز دیگر بحث رفاقت پایدار، مودت و همدلی است.


محمد صادق فرجی در گفتگو با سایت فدراسیون کاراته ضمن تشکر از اعتماد جامعه این رشته پرافتخار ورزشی گفت: فدراسیون کاراته متعلق به شخص، گروه و سبک خاصی نیست و به همه احاد جامعه کاراته تعلق دارد. امیدوارم با همدلی بتوانیم روزهای خوبی را برای کاراته ایران به ارمغان آوریم. وی افزود: من بار دیگر از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکترسجادی، معاون ورزش قهرمانی وزارت بابت نگاه بیطرفانه به انتخالبات فدراسیون کاراته تشکر کنم و از اعتماد اعضاي محترم مجمع كه به اينجانب، برنامه ها و تيم كاري بنده صميمانه سپاسگذار باشم، ضمن اينكه از حمایت‌های تمامی جامعه کاراته اعم از پیشکسوتان، روسای هیات‌ها، داوران، مربیان، ورزشکاران و همینطور اصحاب رسانه قدردانی می کنم.


رییس جدید فدراسیون کاراته با تاکید براینکه اگر تا دیروز و در بحث مجمع انتخاباتی رقابتی توام با احترام بود امروز دیگر بحث رفاقت پایدار، مودت و همدلی است، گفت: برای همه دوستانم احترام زیادی قایل هستم. بنده قبل از اینکه وارد فدراسیون به دوستانم حاج آقا ناظریان، سمندر و عباس پناهی زنگ زدم و از آنها رخصت گرفتم. فدراسیون کاراته میراث بزرگانی همچون مرحوم وارسته، حاج آقا مهرآیین و ...تا آخرين رئيس فدراسيون حاج آقا سمندركه در دو دوره خدمات ارزنده اي داشته است به رسم امانت مسئولیت آن بواسطه رای اعضای محترم مجمع بمدت چهار سال به بنده سپرده شده است.

فرجی در خصوص برنامه‌های فدراسیون کاراته برای 4 سال آینده گفت: در کنار مسابقات قهرمانی جهان و آسیا، مهمترین نگاه ما اول به مسابقات المپیک نوجوانان 2018 است که اولین حضور کاراته در آوردگاه المپیک خواهد بود، ضمن اینکه در همان سال بازیهای آسیایی جاکارتا را پیش رو داریم که قطعا کاراته همچون دوره های قبلی سهم قابل توجهی از مدال آوری خواهد داشت. المپیک 2020 توکیو هم بزرگترین رویدادی است که در تقویم ورزشی داریم. بی تردید کاراته ایران چه در بخش آقایان و چه در بخش بانوان این پتانسیل را دارد که در نخستین حضور المپیکی اش بتواند به مدالهای خوش رنگی دست پیدا کند. آنچه امروز جامعه کاراته انتظار و استحقاق آن را دارد، کسب مدال در المپیک بعنوان پنجمین رشته ورزشی است و ما باید برای بدست آوردن این عنوان تا 42 ماه مانده به آغاز بازيهاي المپيك بی وقفه تلاش کنیم.


فرجی در ادامه افزود: کمی نگرانی از بابت بدهی‌های سنگین فدراسیون داریم که امیدوارم هرچه زودتر این مساله با مساعدت وزارت ورزش و جوانان حل شود. وی گفت: مقرر شده بخش مالی فدراسیون گزارش جامع و کاملی از وضعیت بدهی را ارائه نماید تا پس از بررسی و جلسات هماهنگی با سیدحسن طباطبایی، سرپرست پیشین فدراسیون این مشکل مرتفع شود. 

رییس فدراسیون کاراته در پایان افزود: از آقای طباطبایی بابت زحماتی که در طول این مدت برای فدراسیون کاراته انجام دادند، نهایت تشکر را دارم و امیدوارم ادامه این راه همراه با قهرمانی‌های بیشتر برای خانواده لایق و پرشمار کاراته باشد.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید