بهمن جاه در جایگاه دوم لیگ کاتا ایران ایستاد

بهمن جاه در جایگاه دوم لیگ کاتا ایران ایستاد

اخبار فدراسیون
تنظیمات متن

در هفته اول لیگ اختصاصی کاتا ایران پس از ابوالفضل شهرجردی، جایگاه دومی به نماینده فارس رسید.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته اول لیگ اختصاصی کاتا امروز(جمعه 21 مهر ماه) در سالن شهید کبگانیان تهران و با حضور 12 کاتارو پیگیری شد.
جاوید بهمن جاه تنها نماینده فارس در این رقابت ها، از چهره های موفق هفته اول بود. کاتارویی که دو هفته دیگر باید به عنوان نماینده تیم ملی امید در آوردگاه جهانی اسپانیا به مصاف حریفانش برود. جاوید بجز پیکار مقابل عباس حیاتی فر که 3 به 2 به برد رسید، در سایر مبارزات برابر علی زند، مهران قربانعلی پور، حمیدرضا پوراعما و دانیال نواب صفوی با پنج پرچم به پیروزی دست یافت تا با یک پرچم کمتر نسبت به شهرجردی در جایگاه دوم رده بندی قرار بگیرد.
بهمن جاه برای هفته نخست کاتاهای انسو، گوجو شیهو دای، گوجو شیهو شو، کانکوشو و امپی را در دستور کار خود قرار داد.
لیگ کاتا که برای نخستین بار برگزار می شود، طی شش هفته و بصورت رفت و برگشت پیگیری می شود و در نهایت کاتارویی که حایز بیشترین امتیاز شود به عنوان آقای کاتا ایران معرفی می شود.
نحوه محاسبه امتیازات کاتاروها در این لیگ به این صورت است که در مبارزاتی که یک کاتارو با نتایج ۵ بر صفر و یا ۴ بر ۱ به پیروزی می رسد سه امتیاز کسب می کند و در پیکارهایی که با نتیجه ۳ بر ۲ پایان یابد، دو امتیاز برای برنده و یک امتیاز به نفر بازنده محاسبه می شود.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید