كاراته كای وزن به اضافه 68 كيلوگرم تيم ملي جوانان اعزامي به المپيك 2018 بوینس آیرس كه چهارمين سال حضورش در تيم هاي ملي كاراته را تجربه مي كند، گفت: شرايط لازم و آمادگي بدني مناسبي دارم و با كمك مربيان تيم ملي به حدي از آمادگي رسيده ام كه تنها به طلا فكر ميكنم و فقط براي كسب مدال طلاي المپيك به آرژانتين مي روم.

نويد محمدي به سايت فدراسيون كاراته گفت: با توجه به اينكه كاراته اولين سال است كه المپيكي شده، با خواست خداوند اين اتفاق خوب براي من افتاد و اين شانس را دارم كه بتوانم در ميدان المپيك مبارزه كنم.
وي افزود: بايد بهترين استفاده را از اين شرايط ببرم و با انجام مبارزات خوب بتوانم نام خودم را به عنوان اولين طلايي ايران در المپيك جوانان در تاريخ كاراته ثبت كنم.
محمدي در خصوص شناختش از حريفان گفت: با كاراته كاهاي ژاپن، روسيه و مراكش مبارزه كرده ام و در بعضي از مبارزات برنده ميدان بودم و در برخي بازي ها هم نتيجه لازم را كسب نكردم اما اين بار با آمادگي و شرايط خوبي كه دارم اميدوار هستم كه بتوانم موفقيت لازم را در زمين كسب كنم.

وي در پايان از مسئولين فدراسيون كاراته، مهران بهنام فر، سرمربي و رضا عزيزي مربي تيم ملي، رئيس هيات كاراته استان فارس، پدر و عمويش تشكر و قدرداني كرد.

لیگ برتر کاراته آقایان کشور با حضور 29تیم شروع شد
که در مرحله اول و دوم تیم ها با هم به رقابت پرداختند که از این بین 16تیم برتر راهی مرحله سوم شدند
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از مجتبی مدیح جهرمی مربی تیم لبنیات ارژن شیراز: در این مرحله تیم کاراته لبنیات ارژن شیراز در گروه یک و
با تیم های مقاومت ، هیات کاراته اصفهان و هیات کاراته سمنان هم گروه هستند.
سومین مرحله لیگ برتر همزمان با سوپر لیگ در تاریخ12مهر در سالن شهدای غدیر تهران برگزار می گردد

به گزارش روابط  عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از نائب رئیس بانوان انجمن کاراته شوتوکان جی کی اس استان فارس امنه سادات قائم دوست ، اولین دوره مسابقات بین المللی کاراته انجمن شوتوکان جی کی اس بانوان 15 و 16 شهریور سال 97 با بیش از 800 شرکت کننده از 17 استان و کشورهای ایران ، سلمانیه ، عراق و افغانستان در مشهد مقدس برگزار گردید

در این دوره از رقابتها 96 بازیکن از تیم منتخب استان فارس با سرپرستی و مربیگری آمنه سادات قائم دوست ، الهه سادات قائم دوست ، نگین کلانترزاده ، زینب سبزدوده ، راحله بخشی ، فاطمه دیالمه ، زهرا زحمتکش و سارا جوادی حضور یافتند

رقابتها از نظر کمی و کیفی از سطح بالایی برخوردار بود تیم بانوان فارس با اقتدار موفق به کسب 48 مدال طلا ، 23 نقره و 28 برنز گردید . در پایان رقابتها در رده جوانان و بزرگسالان تیم خراسان رضوی با 30 طلا و فارس با 27 طلا و هرمزگان با 11 طلا به ترتیب مقامهای اول ، دوم و سوم را کسب کردند

مقام آوران :

ردیف

نام و نام خانوادگی

کد ملی

سال تولد

کومیته – مقام

کاتا – مقام

کاتا تیمی – مقام

1

فریما نیک محمدی

2283834521

83

 

اول

اول

2

نرگس سجادیان

2420944763

81

 

اول

 

3

ملیکا امیدی راد

2283714478

82

 

سوم

 

4

معصومه میرزایی

2440593362

81

 

اول

دوم

5

فاطمه هوشیار

2560487837

80

 

اول

دوم

6

زهرا دوکوهکی

2283174481

80

 

دوم

دوم

7

زهرا نصیری جلیانی

2283231167

80

سوم

   

8

سیده مریم پرواس

2282253698

75

سوم

سوم

 

9

زهرا رستگار

2283548586

81

اول

اول

 

10

مهدیه زارعی کرد شولی

2283600367

81

 

سوم

اول

11

الهه افزا

2420951255

82

 

سوم

اول

12

یگانه فیجانی

2282108507

75

 

اول

دوم

13

نیلوفر تجلی

2282723015

77

 

اول

دوم

14

مریم قیصری

2282815191

78

 

اول

دوم

15

نیلوفر جمالی

2282729528

78

 

دوم

 

16

آذین نظامی

2282180690

75

 

دوم

سوم

17

فاطمه اسماعیل پور

2285202581

88

دوم

دوم

 

18

ساینا فداکار

2550314557

86

سوم

دوم

 

19

اسما جوکار

2360789449

84

سوم

   

20

سیما جوکار

2360891553

86

سوم

   

21

زینب ناطقی

2460466390

81

سوم

اول

 

22

مریم سالاری

2460459531

81

 

سوم

 

23

کوثر مجلسی

2460609087

87

 

دوم

 

24

مهشید سالاری

2460650779

88

سوم

دوم

 

25

محیا پور فرهادی

2460668570

89

 

دوم

 

26

بهاره قربانی

2460564643

85

 

سوم

 

27

غزل جهان پناه

4711727035

85

دوم

   

28

سیده مرضیه زارع

2284980848

87

 

سوم

 

29

کیمیا کریمی

2284598196

86

 

سوم

 

30

آیدا کریمی

2284296879

85

 

دوم

اول

31

لیلا رحیمی

2283962676

84

 

سوم

اول

32

آیلار عبدالهی

2284333834

85

 

اول

 

33

نیکا سلمانی

2284406823

85

 

دوم

 

34

حدیث همایونی

2284135439

84

 

اول

 

35

نرگس شکری

2284279848

85

 

دوم

 

36

ستایش کریمی

6650073350

84

 

اول

 

37

شیرین ده بزرگی

6480092570

84

 

اول

 

38

ساجده رضایی

2283830354

82

 

اول

 

39

سیده ملیکا موسوی

2284568041

86

 

سوم

 

40

راحله عشایری نسب

2421036151

82

 

دوم

 

41

فاطمه کرمی راد

6480085221

83

 

اول

 

42

زهرا زارع

2283768128

82

 

اول

 

43

ساجده مهر آور

6650072451

84

 

اول

 

44

نجمه بهاری

2283965081

83

 

سوم

 

45

سارا انقلابی

2284144691

84

 

اول

 

46

یاسمن بمانی

2283737591

82

 

دوم

 

47

زهرا کارگر

2520191481

82

 

اول

 

48

مریم ده بزرگی

2284098381

84

 

دوم

 

49

الهام اشرف

2284425951

85

 

اول

 

50

فاطمه استقلال

6650071250

84

 

اول

 

51

سیده فاطمه بهروزی

2284042945

84

 

سوم

 

52

مریم حاجی وندی

2284570070

86

 

سوم

 

53

زهرا رحمتی

6650062367

82

 

دوم

 

54

زینب درمان

6490061902

82

 

اول

 

55

غزل سعدی زاده

2283733561

82

 

سوم

 

56

فاطمه کاظمی

2283297052

80

 

دوم

 

57

هانیه کریمی

2283415977

81

 

اول

 

58

حدیث اکبری

2283433045

81

 

اول

 

59

مریم قره گزلی

2283272025

80

 

اول

 

60

مریم قاسمی

2283450071

81

 

اول

 

61

الهه رضا پور

2283491053

81

 

دوم

 

62

فاطمه کرونی

2283344530

80

 

سوم

 

63

زهرا رحیمی

2283255929

80

 

اول

 

64

بتول دهقانی

2283471648

81

 

سوم

 

65

الناز ایزد پناه

2283599725

81

 

دوم

 

66

زینب یعقوب پور

2283433150

81

 

اول

 

67

حدیث میرزائی

2283387787

81

 

اول

 

68

مائده بردبار

2283165059

80

 

اول

 

69

فاطمه بردبار

2283165067

80

 

سوم

 

70

نجمه برزگر

5130088190

87

 

اول

 

71

غراله کریمی

2283671175

82

 

سوم

 

72

بلقیس جعفری

2282444051

76

 

اول

 

73

سمیه ملک حسینی

6650044105

78

 

سوم

 

74

الهام رضایی

2281244881

71

 

اول

 

75

محدثه ملائی

2440533467

79

 

اول

 

76

فاطمه حاصلی

2282880846

78

 

دوم

 

77

سمانه عباسی

2282184440

75

 

اول

 

78

معصومه  فیجانی

2283252415

80

 

دوم

 

79

کیمیا مهر آور

6650061077

81

 

اول

 

80

محدثه سادات احمدی

0910157049

76

 

سوم

 

81

بهاره دهقانی

2282514033

76

 

اول

 

82

زهرا محترم

6550070643

80

 

دوم

 

83

فاطمه اکبری

2284229921

84

 

سوم

 

84

زینب فیجانی

2282774566

78

 

اول

 

85

سیده حدیث پژمان

2420735390

76

 

اول

 

86

حدیث عباسی

2283181453

80

 

اول

 

87

سعیده نعمتی

2283802474

82

 

اول

 

88

زهرا سبزی پور

2284474926

85

 

اول

 

89

مریم زارعی

2284378579

85

 

اول

 

90

فاطمه سبزی پور

2283794870

82

 

اول

 

91

حوریه کیائی قدیمی

2284012248

83

 

اول

 

92

شیدا افکار

2283652634

82

 

سوم

 

93

زهرا زارعی

2283397642

81

 

دوم

 

يك دوره مسابقه انتخابي در رده سني اميد دختران روز جمعه 13 مهر ماه با حضور ۳۱ نفر برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، پيكارهاي انتخابي در سالن شهيد كبگانيان تهران انجام مي شود كه وزن كشي مسابقات از ساعت 7 تا 8 و آغاز رقابتها ازساعت 8 صبح خواهد بود.

نفرات اول مرحله قبل اردو در اين مرحله انتخابي ندارند.

پس از برگزاري رقابت انتخابي در پايان 2 نفر در اردو باقي خواهند ماند.

اسامي نفرات دعوت شده به انتخابي بدين ترتيب است:

وزن 50-كيلوگرم: فائزه چيذري، فاطمه سعادتي ، فاطمه صفري، اديبه گچ پز و مريم قنبرزاده
وزن 55-كيلوگرم: زهرا بنياني، زهرا حاجيان، آناهيتا يحيي پور، فاطمه زهرا خليلي، نفيسه رضايي، هانا اميري، سوده خليلي، زهرا كرمپور، فاطمه احمدپور و صديقه شاهرخي
وزن 61-كيلوگرم: مينا يوسفي، مليكا احدي، فاطمه عباسي، بهناز بتوئی, سيما نوري و فاطمه طرازپور
وزن 68-كيلوگرم: زهرا همت، مهديس دوستي زاده، نگين يزدگردي، محدثه هنرمند و هدي صباغيان
وزن 68+كيلوگرم: شقايق اميدوند، شنه کاظمی ,زهرا خسروي، دنيا فولادسنج و آرزو ضيايي

پس از برگزاري انتخابي، اردوي آماده سازي تيم ملي تا 17 مهرماه در سالن شهيد كبگانيان تهران تشكيل خواهد شد.

تيم ملي اميد قرار است در ليگ جهاني كاراته وان چين كه در شهر شانگهاي برگزار مي شود، شركت كند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در مورخ  7 مهر ماه جلسه اعضاء هیات کاراته شهرستان خرامه با حضور احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان و آقای عزیزی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرامه و آقای زارع سرپرست هیات کاراته شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان خرامه برگزار گردید
عباس بذرافکن پیشکسوت و رییس سابق هیات کاراته شهرستان آقای زارع عضو شوراي اسلامی شهرستان در این جلسه حضور داشت

در پایان از زحمات آقای احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان از طرف هیات کاراته شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 

پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم، 12 تیم به مرحله بعد لیگ کاتا نونهالان پسران صعود کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم لیگ کاتا نونهالان پسران امروز (جمعه 6 مهرماه) در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و از هر گروه 3 تیم به دور بعد این رقابتها صعود کردند.
نتایج کسب شده در این هفته بدین شرح است:

(دور برگشت)/
گروه يك: 
مرحله دوم دور برگشت: زمزم آذربايجان شرقی 0 – آكادمي كاراته شيراز(ب) 11
باشگاه كارن (الف) 6 – هيات كاراته مركزی(الف) 5
مرحله سوم دور برگشت: زمزم آذربايجان شرقی 0 – هيات كاراته مركزي(الف) 11
آكادمي كاراته شيراز(ب) 5 - باشگاه كارن (الف) 6
جدول رده بندی: 1- باشگاه کارن قم الف 2- هیئت کاراته مرکزی الف 3- آکادمی شیراز ب

گروه 2:
مرحله دوم دور برگشت: هيات كاراته بانه - استراحت
ميرعماد ساري 5 - شهيد زين الدين 6
آكادمي باراني 0 - زرين كهن ايرانيان 11
مرحله سوم دور برگشت: شهيد زين الدين - استراحت
هيات كاراته بانه 0 - زرين كهن ايرانيان 11
ميرعماد ساري 11 - آكادمي باراني 0
مرحله چهارم دور برگشت: زرين كهن ايرانيان- استراحت
شهيد زين الدين 11 - آكادمي باراني 0
هيات كاراته بانه 0 - ميرعماد ساري 11
مرحله پنجم دور برگشت: آكادمي باراني- استراحت
زرين كهن ايرانيان 6 - ميرعماد ساري 5
شهيد زين الدين 11 - هيات كاراته بانه 0
جدول رده بندی: 1- شهیدزین الدین 2- میرعماد ساری 3-زرین کهن ایرانیان

گروه 3:
مرحله دوم دور برگشت: باشگاه كارن (ب) – استراحت
آكادمي آرنيكا 4 - شوتوكان jks فارس 7
مقاومت قم 5 – شهيد كبگانيان 6
مرحله سوم دور برگشت: شوتوكان jks فارس– استراحت
باشگاه كارن (ب) 8 - شهيد كبگانيان 3
آكادمي آرنيكا 11 - مقاومت قم 0
مرحله چهارم دور برگشت: شهيد كبگانيان- استراحت
شوتوكان jks فارس 11 – مقاومت قم 0
باشگاه كارن (ب) 5 - آكادمي آرنيكا 6
مرحله پنجم دور برگشت: مقاومت قم- استراحت
شهيد كبگانيان 2 - آكادمي آرنيكا 9
شوتوكان jks فارس 5 – باشگاه كارن (ب) 6
جدول رده بندی: 1- آکادمی آرنیکا 2- باشگاه کارن قم ب 3-شوتوکان جی کی اس فارس

گروه4:
مرحله دوم دور برگشت: آكادمي صادقي- استراحت
آكادمي نوري 3 - آكادمي كاراته شيراز(الف) 8
هيات كاراته مركزي(ب) 5 - اتحاد گرگان 6
مرحله سوم دور برگشت: آكادمي كاراته شيراز(الف) – استراحت
آكادمي صادقي 0 – اتحاد گرگان 11
آكادمي نوري 5 - هيات كاراته مركزي(ب) 6
مرحله چهارم دور برگشت: اتحاد گرگان – استراحت
آكادمي كاراته شيراز(الف) 6 - هيات كاراته مركزي(ب) 5
آكادمي صادقي 0 - آكادمي نوري 11
مرحله پنجم دور برگشت: هيات كاراته مركزي(ب)- استراحت
اتحاد گرگان 3 - آكادمي نوري 8
آكادمي كاراته شيراز(الف) 8 - آكادمي صادقي 3
جدول رده بندی: 1- گلشن گرگان 2-هیئت کاراته مرکزی ب 3-آکادمی شیراز الف

برترینهای هفته:
تیم برتر: آکادمی آرنیکا
مربی هفته: مربی زرین کهن ایرانیان
بازیکن برتر: مانی زرنیخی از هیئت کاراته مرکزی الف
تیم اخلاق: اتحاد گرگان

جلسه روسای سبکهای آزاد کاراته استان فارس در با حضور اکثر مسولین سبک های کاراته آزاد در تاریخ 31 شهریور ماه در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار گردید
دراین جلسه احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان اعلام نمود هیات کاراته در قدم دیگری در راستای تقویت کاراته استان ساماندهی سبکهای موجود در استان را در دستور کار خود قرار داده است
مبارکی در بخش دیگری از سخنان خود بهترین راه خدمت به جامعه را رعایت قوانین دانست و از سلیقه ای عمل کرد به جایی نخواهیم رسید
سبکهای کاراته بازوان توانمند هیات کاراته هستند که اگر فعال و قانونمند عمل نمایند کاراته استان را به پيشرفت و تعالی خواهند رساند
در این جلسه مسولین سبک های کاراته آزاد استان به بیان دیدگاهای خود پرداختند و ضمن اعلام همبستگی و حمایت از هیات کاراته از روند برنامه های هیات تشکر نمودند
خانم قشقایی نژاد نایب رئیس هیات کاراته استان فارس و محراب زارع مشاور هیات در امور سبکهای آزاد کاراته و آقای علیرضا رشیدقامت دبیر هیات کاراته استان فارس دیگر مسولین حاضر در جلسه بودند

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید