در روز اول رقابتهای ورودی به انتخابی تیم ملی, مبارزات رده سنی نوجوانان دختر و پسر برگزار شد و تیم های تهران و آذربایجان غربی بر سکوی قهرمانی ایستادند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از  سایت فدراسیون کاراته, مبارزات نوجوانان دختر چهارشنبه ۲۸ آذرماه در سالن تختی تهران برگزار شد که ۵۰۵ کاراته کا در دو بخش کاتا و کومیته به میدان رفتند که تیم تهران با ۲ طلا, یک نقره و ۲ برنز بر سکوی قهرمانی قرار گرفت. مازندران با یک طلا و ۳ برنز دوم شد. اصفهان با یک طلا در مکان سوم ایستاد.
تیم های گیلان و کرمانشاه با یک نقره و یک برنز چهارم شدند. البرز با یک نقره و ایلام با یک برنز به ترتیب در جای پنجم و ششم قرار گرفتند.

در بخش پسران هم که مسابقات در سالن شهید افراسیابی تهران و با حضور ۶۳۹ کاراته کا انجام شد, تیم آذربایجان غربی با ۲ طلا عنوان اولی را بدست آورد. تیم های قزوین و تهران با یک طلا و یک برنز دوم شدند.البرز و چهارمحال و بختیاری هر کدام با یک طلا در جای سوم ایستادند.
کرمان با ۲ نقره و ۲ برنز, فارس با ۲ نقره و یک برنز چهارم و پنجم شدند.
مرکزی و اصفهان با یک نقره در مکان ششم قرار گرفتند. مازندران و ایلام با ۲ برنز و تیم های قم, خوزستان و یزد با یک برنز به ترتیب هفتم و هشتم شدند.


نتایج ذیل بدست آمد:

کاتای انفرادی:۱. ملیکا عزتی از تهران ۲. زینب السادات حسینی از تهران ۳. راضیه حسین پور از مازندران و نگین ابراهیمی از تهران
در این بخش ۹۳ کاتارو شرکت داشتند.

وزن ۴۷- کیلوگرم: ۱. فاطمه یوسفی از اصفهان ۲. ستایش نادری از کرمانشاه ۳. اسرا کریمی راد از ایلام و زهرا علیزاده از تهران
در این وزن ۱۲۴ کاراته کا به میدان رفتند.

وزن ۵۴- کیلوگرم: ۱. کیمیا یوسفی از مازندران ۲. فائزه طوسی از البرز ۳. نگین نبات پور از گیلان و غزل ایوانی از کرمانشاه
در این وزن ۱۵۱ کاراته کا به میدان رفتند.

وزن ۵۴ +کیلوگرم:۱. نسترن عابدی از تهران ۲. آتنا محبوب بشری از گیلان ۳. سیده مبینا موسوی از مازندران و یگانه خواجه کلایی از مازندران
در این وزن ۱۳۷ کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

در بخش پسران نتایج ذیل کسب شد:

کاتای انفرادی: ۱. متین زارع از تهران ۲. محمدمصطفی ظفری زاده از فارس
۳. میلاد ملک پور از کرمان و حسین کاویانی از خوزستان
در این بخش ۸۱ کاتارو شرکت داشتند.

وزن ۵۲- کیلوگرم:۱. مرتضی کریمی البرز ۲. محمدرضا سواری اصفهان۳. حسین علی نژاد مازندران و سروش اربابی قم
در این وزن ۲۳۶ کاراته کا شرکت داشتند.

وزن ۵۷- کیلوگرم: ۱. معراج محمدی از قزوین ۲. محمدحسین شیرصفت از فارس ۳. محمدرضا گنج زاده از تهران و امیرحسین آقایی از یزد
در این وزن ۱۱۰ کاراته کا به میدان رفتند.

وزن ۶۳- کیلوگرم: ۱. علی زمانی چهارمحال و بختیاری ۲. شایان بوالحسنی مرکزی ۳. دانیال نیازمندی ایلام و محراب مددی کرمان
در این وزن ۹۱ نفر حضور داشتند.

وزن ۷۰- کیلوگرم: ۱. سهیل میدان رو از آذربایجان غربی ۲. پرهام اسدی فر از کرمان ۳. طاها حسینی دوآبی از مازندران و اشکان اله دادی از فارس
در این وزن ۶۱ نفر حضور داشتند.

وزن ۷۰+ کیلوگرم: ۱. مبین پور حیدر آذربایجان غربی ۲. طاها بشاورد کرمان ۳. مجید قاسمی قزوین و امیر رضا عباسزاده ایلام
در این وزن ۶۰ کاراته کا شرکت داشتند.

تیم مازندران در بخش دختران و تیم فارس در بخش پسران بر سکوی قهرمانی مسابقات جوانان ورودی به انتخابی تیم ملی کاراته ایستادند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، مسابقات ورودی به انتخابی تیم ملی کاراته رده های پایه امروز(پنجشنبه 29 آذرماه) با برگزاری مسابقات رده سنی جوانان دختر و پسر پیگیری شد.
در بخش دختران که 470 شرکت کننده حضور داشتند تیم مازندران با ۳طلا، ۲نقره و ۴برنز اول شد. تهران با ۲ طلا، ۳نقره و یک برنز در مکان دوم ایستاد. قزوین با یک طلا سوم شد.
اصفهان با یک نقره و یک برنز در جای چهارم قرار گرفت. تیم های کردستان و گیلان با ۲ برنز پنجم شدند و البرز و هرمزگان هر کدام با یک برنز مشترکاً در مکان ششم ایستادند.

و در بخش پسران با 545 کاراته کا تیم فارس با یک طلا، یک نقره و 2 برنز بر سکوی قهرمانی قرار گرفت. تیم مرکزی با یک طلا، یک نقره و یک برنز دوم شد و تیم تهران با یک طلا و یک نقره در جای سوم ایستاد.
تیمهای قزوین و قم هر کدام با یک طلا و یک برنز چهارم شدند. تیم های آذربایجان غربی و اصفهان با یک طلا در مکان پنجم قرار گرفتند. مازندران با 2 نقره و 3 برنز ششم شد.
گلستان با یک نقره و یک برنز، آذربایجان شرقی با یک نقره، کرمان با 3 برنز و البرز با 2 برنز به ترتیب در رده های هفتم تا دهم قرار گرفتند.


نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

در بخش دختران/
کاتای انفرادی: ۱. حدیثه جمال از تهران ۲. سپیده امینی از تهران ۳. آرزو لونجی از مازندران و بیتا بتویی از تهران
در این بخش ۹۰ کاتارو روی تاتامی رفتند.

کاتای تیمی:
۱. تیم تهران با ترکیب ( ملیکا عزتی، زینب السادات حسینی، سپیده امینی)
۲. تیم تهران با ترکیب( پروانه سلیمانی، کیمیا بیرقی، ملیکا بیرقی)
۳. تیم اصفهان با ترکیب( یگانه شهپری، گلناز شاه زیدی، ملیکا سلطانی )
۳. تیم مازندران با ترکیب (آرزو لونجی، ستاره خاکپور، شکیلا فلاح)
۱۸ تیم در کاتای تیمی شرکت کرده بودند.

وزن ۴۸- کیلوگرم: ۱. معصومه محسنیان از مازندران ۲. الناز یوسفی از تهران ۳. الهه عطایی از گیلان و ساحل تیموری از کردستان
در این وزن ۶۶ نفر به روی تاتامی رفتند.

وزن ۵۳- کیلوگرم: ۱. صدیقه صادقی از مازندران ۲. سوده خلیلی از مازندران ۳. آتنا ایرجی از کردستان و بیتا نصیری از البرز
در این وزن ۸۷ کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

وزن ۵۹- کیلوگرم: ۱. محدثه بیابانک از مازندران ۲. معصومه شفیعی از مازندران ۳. آیدا خوشبختی از مازندران و ریحانه نصرتی فرد از هرمزگان
در این وزن ۸۳ کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

وزن ۵۹+ کیلوگرم: ۱. لیلا برجعلی از قزوین ۲. حدیثه طالبی از اصفهان ۳. زهرا یعقوبیان از مازندران و هنگامه بی غم از گیلان
در این وزن ۹۰ کاراته کا با هم مبارزه کردند.

در بخش پسران/
کاتای انفرادی: ۱. سیدمجید وکیلی از قم ۲. احمدرضا محمودی از تهران ۳. مهدی رضایی از کرمان و محمدمهدی شجاعی از کرمان
۶۳ کاتارو در این بخش به میدان رفتند.

کاتای تیمی:
۱. تهران با ترکیب ( متین زارع، مهرآیین پلاتینی، مجید وکیلی)
۲. آذربایجان شرقی با ترکیب( محمدصدرا شیدزی ، امیرحسین خاکپور، امان الله حسین پور)
۳. فارس الف با ترکیب( حسین زارع، امیرحسین نادری نیا، مصطفی ظفری زاده )
۳. فارس ب با ترکیب ( محمدرضا کشاورز، احسان آریان پور ، مهدی طاهری)
۱۰ تیم در کاتای تیمی شرکت کرده بودند.

وزن ۵۵- کیلوگرم: ۱. سپهر حسن شاهی از فارس۲. امیرحسین مهدوی از مازندران ۳. پوریا اقدسی از البرز و محمدرضا غفوری از مازندران
در این وزن ۱۳۰ نفر حضور داشتند.

وزن ۶۱ – کیلوگرم: ۱. هادی کیانی از آذربایجان غربی ۲. محمد فارسیانی از گلستان
۳. سیدافشین موسوی فرد از قزوین و رضا زارع از مازندران
در این وزن ۱۱۰ نفر حضور داشتند.

وزن ۶۸ – کیلوگرم: ۱. علیرضا حیدری از مرکزی ۲. علیرضا رضایتی از فارس ۳. محمدسجاد هنرور از مرکزی و مهرزاد امراه زاده از البرز
در این وزن ۸۳ نفر حضور داشتند.

وزن ۷۶- کیلوگرم: ۱. امیرحسین بیگدلی از قزوین ۲. کامران بصیری از مرکزی ۳. آیدین یعقوبی از مازندران و محمود نعمتی از قم
در این وزن ۵۷ نفر حضور داشتند.

وزن 76 کیلوگرم: 1.نیما مرادی از اصفهان 2. امیررضا خوشرفتار از مازندران 3. علی ذاکری زاده از کرمان و ایمان برزعلی از گلستان
در این وزن 72 کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

دیدار رئیس هیات کاراته استان فارس با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ،  عمادی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان با حضور در محل دفتر هیات کاراته استان با احمد مبارکی رییس هیات کاراته به استان فارس دیدار و گفتگو نمود
در این دیدار مسائل کاراته شهرستان سپیدان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان سفری به شهرستان سپیدان داشته باشند و از نزدیک مسائل و مشکلات کاراته این شهرستان را بررسی و نسبت به کمک و همکاری در راه برطرف کردن مشکلات اقدام نماید در این دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان آمادگی شهرستان را جهت هر گونه همکاری در برگزاری مسابقات و کارگاه ها و... اعلام نمود

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس مسابقه استانی کیوکوشین ماتسوشیما بانوان فارس در تاریخ 16آذر 97 در مجموعه ورزشی شهدای والفجر شیراز با 140 شرکت کننده و چهار شهرستان برگزار شد.
تیم های منتخب این مسابقه :
شیراز ب نمایندگی شهناز رعیتی مقام اول
بیضا ب نمایندگی زهرا شلتوک کار مقام دوم
و میمند ب نمایندگی ملیحه سپهر تاج مقام سوم را ب خود اختصاص دادند

جلسه اعضای هیات کاراته استان فارس با حیدر علی کامیاب مدیر کل اداره ورزش جوانان استان فارس

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، در مورخ 24 آذر ماه 97 با حضور اعضای هیات کاراته استان فارس جلسه ای با مدیر کل اداره ورزش جوانان استان فارس حیدر علی کامیاب در محل دفتر هیات کاراته استان واقع در مجموعه ورزشی شهید آیت اله دستغیب شیراز برگزارشد.

در این جلسه احمد مبارکی ریاست هیات کاراته ضمن خوشامد گویی به حضار از روند و عملکرد هیات در مدت زمان گذشته خبر داد ، در ادامه کامیاب مدیر کل اداره ورزش جوانان استان فارس ضمن ابراز خرسندی از عملکرد هیات کاراته استان فارس در مدت اخیر و بازسازی و تجهیز دفتر هیات کاراته به بهترین نحو که در خور تمامی خانواده کاراته استان فارس بود خواستار توجه ویژه به امور جوانان و تداوم حضور فعال رشته ورزشی کاراته در تمامی قشر های جامعه خصوصا مناطق روستایی با رویکرد حمایت از نقاط روستایی را داشت . مدیر کل اداره ورزش جوانان استان فارس با توجه به روند ساخت و ساز خانه کاراته واقع در مجموعه ورزشی پارس خاطر نشان شد که در کوتاهترین زمان این مکان اماده سازی شده و در اختیار قهرمانان و ورزشکاران کاراته استان فارس قرار خواهد گرفت

در ادامه از آقای قزلی کارشناس ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و ناهید فتوحی روابط عمومی هیات کاراته استان فارس بابت عملکرد خوب و مثمر ثمرشان تقدیر ویژه به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ،جلسه تودیع ومعارفه رئیس هیات کاراته شهرستان نی ریز با حضور ریاست محترم هیات کاراته استان فارس احمد مبارکی وهمچنین ریاست محترم اداره ورزش وجوانان شهرستان نی ریز شهرام مختاری وچند تن از مربیان وپیشکسوتان، دیروز چهار شنبه 21آذر ماه در محل اداره ورزش وجوانان بر گزار گر دید ،در این جلسه از تلاشهای  اکبر رحمتی سپاسگزاری شد ومجید حقیری به عنوان رئیس جدید هیات کاراته شهرستان نی ریز معرفی گردید. در پایان دفتر هیات کاراته شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از روابط عمومی سبک شوتوکان ریوبوکای کاراته استان فارس، مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان ریوبوکای کاراته به میزبانی ایران در سالن 2500 نفری ورزشگاه انقلاب کرج طی دو روز باشکوه برگزار گردید. مسابقات بین‌المللی کاراته در استان البرز در رده آقایان و بانوان و در بخش های کاتای انفرادی، کاتای تیمی، کومیته انفرادی و کومیته تیمی با حضور ورزشکارانی از کشورهای ایران، ارمنستان، گرجستان، هند، نپال و افغانستان دو روز باشکوه برگزار گردید. در مجموع کلیه رده های سنی و رنکینگ کشورهای شرکت کننده، تیم ایران به مقام قهرمانی رسید، ارمنستان نائب قهرمان شد و تیم هند در جایگاه سوم قرار گرفت. همچنین در مجموع مدال های کسب شده و رنکینگ استان های برتر، تیم فارس چهره برتر مسابقات بود و به مقام قهرمانی دست یافت، قزوین نائب قهرمان شد و آذربایجان شرقی در جایگاه سوم قرار گرفت.
در این دوره از مسابقات، کاراته کاهای فارس در بخش های کاتای انفرادی، کاتای تیمی، کومیته انفرادی و کومیته تیمی موفق به کسب 18 مدال طلا، 12 مدال نقره و 15 مدال برنز شدند.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید