به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در جلسه ای با حضور احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان فارس ، مهدی اسلام لو  
 به سمت سرمربی تیم منتخب رده های نوجوانان و جوانان سبک های آزاد کاراته استان فارس منصوب شد 

دومين مرحله اردوي تيم ملي كاراته اميد پسران از روز شنبه 21 مهرماه در سمنان برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، دومين مرحله اردوي تيم ملي كاراته اميد پسران با حضور نفرات ذيل در سمنان تشكيل مي شود:
وزن 60-كيلوگرم: سينا جليليان، ميثم ادهمي، علي مسكيني و مرتضي نعمتي
وزن 67-كيلوگرم: عبداله ولدي، سيدعلي كريمي، عليرضا شيرصفت و راهبريان
وزن 75-كيلوگرم: آرش علينژاد، مهدي شهگل و علي اكبر دستجاني
وزن 84-كيلوگرم: باربد صداقت، اميرحسين حجازی راد
وزن 84+كيلوگرم: مجيد نيكوهمت، مهدي عاشوري، سهراب ياراحمدي

اين اردو تا روز پنجشنبه 26 مهرماه ادامه خواهد داشت.

لیگ برتر کاراته دختران امروز جمعه ۱۳ مهرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ برتر بانوان نتایج ذیل در 4 گروه بدست آمد:

گروه یک دوربرگشت/
مرحله دوم: ستارگان شمال الف – استراحت 
باشگاه نشاط 6 - الو پرده گیلان 15
سیدالشهدا زنجان 3 - هیئت کاراته لرستان 18
مرحله سوم: باشگاه نشاط – استراحت
سیدالشهدا زنجان 3 - ستارگان شمال الف 18
هیئت کاراته لرستان 5 - الو پرده گیلان 14
مرحله چهارم: سیدالشهدا زنجان – استراحت
هیئت کاراته لرستان 13- باشگاه نشاط 4
الو پرده گیلان 9 - ستارگان شمال الف 9 برنده الو پرده گیلان
مرحله پنجم: هیئت کاراته لرستان – استراحت
الو پرده گیلان 17 - سیدالشهدا زنجان 2

ستارگان شمال الف 9 - باشگاه نشاط

جدول رده بندی: 1- الو پرده گیلان 2- ستارگان شمال الف 3- هیئت کاراته لرستان

 مائده بردبار و حدیث زارع از استان فارس هنر جویان الهه سادات قائم دوست بازیکنان پر افتخار تیم ستارگان شمال الف با این تیم به دور بعد صعود کردند 

یگ برتر کاراته دختران امروز جمعه ۱۳ مهرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ برتر بانوان نتایج ذیل در 4 گروه بدست آمد:

گروه یک دوربرگشت/
جدول رده بندی: 1- الو پرده گیلان 2- ستارگان شمال الف 3- هیئت کاراته لرستان

گروه 2 دور برگشت/
جدول رده بندی: 1- شهرداری سمنان 2- آکادمی نریمان 3- شیتوریو اینوئی ها خوزستان

گروه 3 دور برگشت/

جدول رده بندی: 1- شیتوریو اینوئی ها مازندران 2- نیک نژاد 3- هیئت کاراته کبودر آهنگ

گروه 4 دوربرگشت/

جدول رده بندی: 1- باشگاه البرز شیراز 2- شالوده گستر سنندج 3- هیئت کاراته خراسان رضوی

اسامی بازیکنان :

اسما دوگوهر - زهرا کریمی - زهرا بنیانی - ملیکا خسروی - پریناز فرد - مهدیس دوستی زاده - بهناز بتویی - زهرا کرمی - فاطمه صالحی - نیلوفر پورمند - فاطمه احمدپور - سوزان زحمتکش - سوگند شاهی وند - نگین مظفری - فاطمه جاهدی - مریم مرزبان- شبنم جهانگیری - مریم کریمی مقدم -

مربیان تیم :
زهرا و رضیه اردشیرنژاد - سمانه رنجبر - فروغ استواری - مریم شهریاری
سرپرستان تیم:
فاطمه بهار و معصومه پرگلشن

برترینهای هفته عبارتند از:
مربی برتر: ریحانه نصیری
تیم برتر: شهرداری سمنان
بازیکن برتر جوانان: نگین مرادی تیم سیدالشهدا زنجان
بازیکن برتر امید: مبینا ایمانی تیم الو پرده
تیم اخلاق: باشگاه نشاط

سازمان ليگ فدراسيون اسامي برترين هاي هفته اول سوپر ليگ و هفته سوم ليگ برتر كاراته را معرفي كرد .

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، هفته اول سوپر ليگ و هفته سوم ليگ برتر كاراته مردن روز جمعه 13 مهر ماه در سالن غدير تهران برگزار شد و برترين ها معرفي شدند.

بر اساس اعلام سازمان ليگ فدراسيون اسامي برترين ها بدين ترتيب است:
سوپر ليگ:
تيم برتر: رعد پدافند هوايي ارتش
مربي برتر: ابوالفضل پايدار از تيم پاس
بازيكن كوميته برتر: محمد شايگان از شهداي باشگاه انقلاب قم
بازيكن كاتا برتر: جاويد بهمن جاه از تيم هيات كاراته گيلان
تيم اخلاق: دانشگاه آزاد اسلامي

ليگ برتر:
تيم برتر: لوازم خانگي ملت مركزي
مربي برتر: مهدي جعفري از تيم مارال چرم
بازيكن جوانان: ابوالفضل ميرزايي از باشگاه فرهنگي ورزشي مقاومت و عليرضا زند از باشگاه لوازم خانگي ملت مركزي
بازيكن اميد: اميرحسين ضابطي از تيم شهرداري بندرانزلي
تيم اخلاق: لبنيات ارژن شيراز

هفته سوم ليگ هاي كاتا خردسالان، نونهالان و جوانه دختران پنجشنبه 12 مهر ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل ازسايت فدراسيون كاراته، هفته سوم ليگ كاتا خردسالان با انجام 40 ديدار پيگيري شد و در ليگ جوانه ها هم 8 مبارزه انجامخواهد شد. ضمن اينكه در ليگ نونهالان 16 تيم به دور بعد صعود كرده اند. درگروه یک تيم هاي کیا شهرستان قروه – آکادمی نریمان الف – خراسان رضوی(انرژی مثبت) – هیئت کاراته بانه ، در گروه دو تيم هاي صنایع غذایی اوکادو – باشگاه صمدی – شهر قدس الف – بخش فشافویه، در گروه سه تيم هاي صبا شیراز – هیئت کاراته استان البرز – آکادمی نریمان ب – ستاره جنوب و در گروه چهار تيم هاي خراسان رضوی (کشاورز) – شهر قدس ج – شائولین – آکادمی نوری موفق به راهيابي به دور بعد شده اند.

تیم کاتای خردسالان صبا شیراز با چهار برد متوالی و با اقتدار کامل به دور بعد صعود کردند

تیم خردسالان صبا شیراز به ترتیب مقابل تیم های خراسان رضوی - شهر ری - شوتوکان اس کی ای - سبک دبلیو جی کی آ قرار گرفتند و با اقتدار تمامی تیم ها رو ۱۱ بر صفر از پیش رو برداشتن و صدر گروه خود قرار گرفتند

اسامی بازیکنان :

ملیکا بهمن پور - ایدا نوروزی- بارمیدا نصیرپور - بهار محمد- رهرا نودهی - بهار نودهی- هلیا یزدانی

تیم کاتای نونهالان صبا شیراز هم با برد مسابقات خود اغاز کردند

تیم کاتای صبا شیراز دور اول مقابل ستاره جنوب قرار گرفت و با امتیاز ۸ - ۲ پیروز شدند و دور دوم مقابل تبم البرز قرار گرفتند و با امتیاز ۷ - ۳ پیروز میدان شدند و در پایان مقابل تیم اکادمی نریمان قرار گرفتند و ۱۱ بر صفر پیروز شدند و بعنوان صدر نشین از گروه خود بالا امده و به جمع ۸ تیم برتر پیوستند

اسامی بازیگنان :
مریم زارع - شادی شیبانی - فاطمه حسن زاده - کوثر صالحی - ماىده حسینی -حنانه احمدی - مریم هاشمی

مربیان تیم : زهرا و رضیه اردشیرنژاد مینا افسانه
سرپرستان تیم : فاطمه بهار - معصومه پرگلشن

هفته سوم لیگ برتر کاراته پسران امروز جمعه 13 مهرماه در سالن غدير تهران با صعود 8 تیم به دور بعد پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ برتر پسران از گروه یک تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت و هیات کاراته اصفهان، از گروه 2 تیم های عقاب شوبوکان و پاس کن شی کان، از گروه 3 تیم های مارال چرم و شهرداری بندرانزلی و از گروه 4 تیم های پاس قم و اسکلت بتنی ایران به دور بعد راه یافتند.

نتایج این هفته لیگ برتر بدین شرح است:

گروه 1/
مرحله اول: باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت 14- 5 لبنیات ارژن شیراز
هیات کاراته اصفهان12- 9 هیات کاراته سمنان
مرحله دوم: هیات کاراته اصفهان ۱۲- ۹ لبنیات ارژن شیراز
هیات کاراته سمنان ۴- ۱۶ باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت
مرحله سوم: هیات کاراته سمنان 10- 10 لبنیات ارژن شیراز(برنده)
باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۱۵ - 6 هیات کاراته اصفهان
جدول رده بندی: 1- باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت 2- هیات کاراته اصفهان 3- لبنیات ارژن شیراز 4- هیات کاراته سمنان

گروه 2/
مرحله اول:
هیات کاراته گلستان ۲۱ - صفر هیات کاراته قرچک
عقاب شوبوکان ۱۵ - ۶ پاس کن شی کان
مرحله دوم: عقاب شوبوکان ۲۱ - صفر هیات کاراته قرچک
پاس کن شی کان 13- 7 هیات کاراته گلستان
مرحله سوم: پاس کن شی کان ۲۱ - صفر هیات کاراته قرچک
هیات کاراته گلستان ۹- ۱۲ عقاب شوبوکان
جدول رده بندی: 1- عقاب شوبوکان 2- پاس کن شی کان 3- هیات کاراته گلستان 4- هیات کاراته قرچک

گروه 3/
مرحله اول: مارال چرم ۲۱ - صفر هیات کاراته بسیج کرمان
لوازم خانگی ملت مرکزی ۱۵- ۶ شهرداری بندر انزلی
مرحله دوم: شهرداری بندر انزلی۱۰ (برنده)- ۱۰ مارال چرم
مرحله سوم: مارال چرم 18- 3 لوازم خانگی ملت مرکزی
جدول رده بندی: 1- مارال چرم 2- شهرداری بندرانزلی 3- لوازم خانگی ملت مرکزی لوازم خانگی ملت مرکزی 4- هیات کاراته بسیج کرمان

گروه 4/
مرحله اول: هیات کاراته زنجان 5 - 14 شهرداری شهر قدس
پاس قم 12- 9 اسکلت بتنی ایران
مرحله دوم: پاس قم 13- 7 شهرداری شهر قدس
مرحله سوم: اسکلت بتنی ایران-شهرداری شهر قدس
هیات کاراته زنجان یک - 19 پاس قم
جدول رده بندی: 1- پاس قم 2- اسکلت بتنی ایران 3- شهرداری شهرقدس 4- هیات کاراته زنجان

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید