جلسه اعضای هیات کاراته استان فارس با حیدر علی کامیاب مدیر کل اداره ورزش جوانان استان فارس

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، در مورخ 24 آذر ماه 97 با حضور اعضای هیات کاراته استان فارس جلسه ای با مدیر کل اداره ورزش جوانان استان فارس حیدر علی کامیاب در محل دفتر هیات کاراته استان واقع در مجموعه ورزشی شهید آیت اله دستغیب شیراز برگزارشد.

در این جلسه احمد مبارکی ریاست هیات کاراته ضمن خوشامد گویی به حضار از روند و عملکرد هیات در مدت زمان گذشته خبر داد ، در ادامه کامیاب مدیر کل اداره ورزش جوانان استان فارس ضمن ابراز خرسندی از عملکرد هیات کاراته استان فارس در مدت اخیر و بازسازی و تجهیز دفتر هیات کاراته به بهترین نحو که در خور تمامی خانواده کاراته استان فارس بود خواستار توجه ویژه به امور جوانان و تداوم حضور فعال رشته ورزشی کاراته در تمامی قشر های جامعه خصوصا مناطق روستایی با رویکرد حمایت از نقاط روستایی را داشت . مدیر کل اداره ورزش جوانان استان فارس با توجه به روند ساخت و ساز خانه کاراته واقع در مجموعه ورزشی پارس خاطر نشان شد که در کوتاهترین زمان این مکان اماده سازی شده و در اختیار قهرمانان و ورزشکاران کاراته استان فارس قرار خواهد گرفت

در ادامه از آقای قزلی کارشناس ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و ناهید فتوحی روابط عمومی هیات کاراته استان فارس بابت عملکرد خوب و مثمر ثمرشان تقدیر ویژه به عمل آمد.

دیدار رئیس هیات کاراته استان فارس با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ،  عمادی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان با حضور در محل دفتر هیات کاراته استان با احمد مبارکی رییس هیات کاراته به استان فارس دیدار و گفتگو نمود
در این دیدار مسائل کاراته شهرستان سپیدان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان سفری به شهرستان سپیدان داشته باشند و از نزدیک مسائل و مشکلات کاراته این شهرستان را بررسی و نسبت به کمک و همکاری در راه برطرف کردن مشکلات اقدام نماید در این دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان آمادگی شهرستان را جهت هر گونه همکاری در برگزاری مسابقات و کارگاه ها و... اعلام نمود

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس مسابقه استانی کیوکوشین ماتسوشیما بانوان فارس در تاریخ 16آذر 97 در مجموعه ورزشی شهدای والفجر شیراز با 140 شرکت کننده و چهار شهرستان برگزار شد.
تیم های منتخب این مسابقه :
شیراز ب نمایندگی شهناز رعیتی مقام اول
بیضا ب نمایندگی زهرا شلتوک کار مقام دوم
و میمند ب نمایندگی ملیحه سپهر تاج مقام سوم را ب خود اختصاص دادند

فدراسيون كاراته براي 10 نفر برتر رنكينگ كاراته وان ايران در رقابتهاي انتخابي پايه سهميه رايگان تعيين كرد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل ازسايت فدراسيون كاراته، با اعلام فدراسيون كاراته 10 نفر برتر رنكينگ كاراته وان ايران در دو بخش دختران و پسران مي توانند به صورت رايگان در مسابقات انتخابي تيم ملي اعزامي به مسابقات قهرماني آسيا كه طي روزهاي 28 تا 30 آذرماه برگزار مي شود، شركت كنند.

از اين رو براي ثبت نام كاراته كاها در اين مسابقات هيات هاي استاني بايد نام، نام خانوادگي، كدملي، وزن و رده سني آنها را تا پايان روز چهارشنبه 21 آذرماه به فدراسيون اعلام كنند تا نام آنها در قرعه كشي لحاظ شود.اسامي 10 نفر برتر را در رنكينگ اعلام شده از سوي سازمان ليگ كه در بخش نتايج ليگ مشاهده كنيد

تمامی نفرات منتخب روز چهارشنبه به دفتر هیات کاراته استان فارس مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ،جلسه تودیع ومعارفه رئیس هیات کاراته شهرستان نی ریز با حضور ریاست محترم هیات کاراته استان فارس احمد مبارکی وهمچنین ریاست محترم اداره ورزش وجوانان شهرستان نی ریز شهرام مختاری وچند تن از مربیان وپیشکسوتان، دیروز چهار شنبه 21آذر ماه در محل اداره ورزش وجوانان بر گزار گر دید ،در این جلسه از تلاشهای  اکبر رحمتی سپاسگزاری شد ومجید حقیری به عنوان رئیس جدید هیات کاراته شهرستان نی ریز معرفی گردید. در پایان دفتر هیات کاراته شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از روابط عمومی سبک شوتوکان ریوبوکای کاراته استان فارس، مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان ریوبوکای کاراته به میزبانی ایران در سالن 2500 نفری ورزشگاه انقلاب کرج طی دو روز باشکوه برگزار گردید. مسابقات بین‌المللی کاراته در استان البرز در رده آقایان و بانوان و در بخش های کاتای انفرادی، کاتای تیمی، کومیته انفرادی و کومیته تیمی با حضور ورزشکارانی از کشورهای ایران، ارمنستان، گرجستان، هند، نپال و افغانستان دو روز باشکوه برگزار گردید. در مجموع کلیه رده های سنی و رنکینگ کشورهای شرکت کننده، تیم ایران به مقام قهرمانی رسید، ارمنستان نائب قهرمان شد و تیم هند در جایگاه سوم قرار گرفت. همچنین در مجموع مدال های کسب شده و رنکینگ استان های برتر، تیم فارس چهره برتر مسابقات بود و به مقام قهرمانی دست یافت، قزوین نائب قهرمان شد و آذربایجان شرقی در جایگاه سوم قرار گرفت.
در این دوره از مسابقات، کاراته کاهای فارس در بخش های کاتای انفرادی، کاتای تیمی، کومیته انفرادی و کومیته تیمی موفق به کسب 18 مدال طلا، 12 مدال نقره و 15 مدال برنز شدند.

5 نماينده كاراته كشورمان در دو بخش مردان و بانوان فردا براي كسب مدال برنز به ميدان خواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، در آخرين مرحله ليگ جهاني كاراته وان سري آ چين كه از روز گذشته آغاز شده است، در وزن منهاي 67 كيلوگرم، امیر مهدی‌زاده در نخستین حضور خود در اين وزن، دور نخست با نتیجه 11 بر 5 فرانچسکو دی اونو فریو از ایتالیا گذشت. او در دوم نیز یک بر صفر مقابل بوران براک از کرواسی پیروز شد.
مهدي زاده در سومين مبارزه پس از تساوي صفر بر صفر در مقابل وینیسیوس فیگوئرا از برزیل با راي داوران بازنده تاتامي شد.

در همين وزن محمد شهریاری پس از برتری 8 بر صفر مقابل تينگ تاي چانگ نماینده چین تایپه در دور دوم نیز یک بر صفر از سد کنسه میاموتو از ژاپن گذشت. نماینده کاراته کشورمان در دیدار سوم نیز پس از تساوی یک بر یک مقابل بارني جيل از نیوزیلند برنده شد.
شهریاری در دور چهارم نیز یک بر صفر از سد برایان هیلارد از آمریکا گذشت و در دور پنجم با همین نتیجه مغلوب وینیسیوس فیگوئرا از برزیل شد.

علیرضا شيرصفت ديگر نماينده اين وزن ابتدا 8 بر صفر مقابل دانيل ماكسنس کاراته‌کای فرانسوی پیروز شد.
دور دوم 6 بر صفر از چانگ شين چنگ از چین تایپه را برد. او در دور سوم نیز مقابل جيسه روسیلو از بلژیک يك بر صفر به برتري رسيد.
سپس مقابل فهد الختامی از عربستان به برتری سه بر یک دست یافت.
شیرصفت در دور پنجم نیز مقابل ايكبوجان اوزاکوف از ازبكستان 3 بر 2 برنده شد و در نیمه‌نهایی با نتیجه 4 بر یک مقابل وینیسیوس فیگوئرا از برزیل شکست خورد تا به دیدار رده‌بندی راه یابد و در مجموع در جایگاه چهارم این دوره از مسابقات قرار گرفت و از کسب مدال باز ماند.

مهدي زاده، شهریاری و شيرصفت با توجه به راهيابي نماینده برزیل به فينال، به جدول شانس مجدد راه یافتند و فردا براي كسب مدال برنز به ميدان مي روند.

در وزن 50- کیلوگرم بانوان سحر شیروانی در اولين مبارزه با نتيجه يك بر صفر مغلوب گلشن دمرتورك از تركيه شد و با توجه به راهيابي كاراته كا تركيه اي به فينال، شيرواني هم به جدول شانس مجدد راه يافت.

در وزن 68+ كيلوگرم هم شبنم واحدي ابتدا يون لين زي از چين تايپه را 2 بر يك برد. سپس 2 بر يك ييلديز آراس از تركيه را مغلوب كرد. در مبارزه سوم با نتيجه 2 بر صفر از سد زوزانا كوبالوا از اسلواكي گذشت.
واحدي در مبارزه چهارم به مصاف اينه گاتزيالدو دارنده عنوان قهرماني جهان از يونان رفت و 10 بر صفر شكست خورد و به جدول شانس مجدد رفت.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید