رقابتهاي قهرماني كشور(انتخابي تيم ملي) سبكهاي آزاد بانوان روز جمعه 25 آبان ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، مسابقات قهرمانی کشورانتخابی تیم ملی بانوان سبک های آزادکاراته روز جمعه ۲۵ آبان درسالن شهیدکبکانیان با حضور ۴۴۴ كاراته كا و در 4 رده سني نوجوانان،جوانان، امید و بزرگسالان برگزارشد و در مجموع تيم تهران عنوان قهرماني را بدست آورد. خراسان رضوي دوم شد و تيم اصفهان در مكان سوم قرار گرفت.

هاجر حسینیان از استان فارس در رده سنی بزرگسالان/
وزن ۷۰- کیلوگرم: ۱. هاجر حسینیان از فارس/سوكيوكوشين ۲. فاطمه فیروزبخت از خراسان رضوی /ماتسوشيما ۳. الهه محمودپور از تهران /ماتسوشيما و زهرا هراتی از لرستان/شین کیوکوشین
.
جدول رده بندي مجموع مدالها:
 اول تهران ١٣طلا- ٧نقره- ١٥برنز
دوم خراسان رضوى 1 طلا -٤نقره- 1 برنز
 سوم اصفهان 1 طلا- ٢نقره- ١برنز
 چهارم خراسان جنوبى ١طلا- ٢برنز
 
پنجم فارس، يزد، كرمانشاه و قم ١طلا
 مركزى٢نقره- ٢برنز
 كردستان ٢نقره
 البرز ١نقره- ٣برنز
 خوزستان ١نقره-٢ برنز
كرمان٤برنز
 لرستان٣برنز
اردبيل، گيلان و آذربايجان غربى ١برنز

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس جلسه سبک های کنترلی هیات کاراته استان فارس با حضور احمد مبارکی ریاست هیات کاراته استان فارس و جمعی از روسای سبک های کنترلی در مورخ 22 آبان ماه راس ساعت 15:30 در دفتر هیات سوارکاری برگزار شد

در خلال جلسه احمد مبارکی ضمن خوشامد گویی به حضار به بیان اهمیت سبک ها و توجه ویژه به آنها در هیات پرداخت و ضمن شنیدن نقطه نظرات حاضرین در زمینه فعالیت سبک ها ، از تمامی اعضا دعوت به همکاری کرد و با ارایه فرم ارزیابی در طول سال به انتخاب سبک برتر و ارائه بسته های حمایتی به سبک های برتراستان فارس پرداخت 

یک دستگاه اتوبوس که گفته می شود سرنشینان آن بانوان تیم منتخب کاراته استان فارس بودند، در مسیر شیراز اصفهان، واژگون و بر اثر آن 16 نفر مصدوم شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس تیم منتخب بانوان سبکهای آزاد کاراته استان فارس جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کاراته کشور انتخابی تیم ملی با یک دستگاه اتوبوس از ترمینال مسافربری کاراندیش شیراز به مقصد تهران حرکت نموده که در حدود ساعت 11 شب در گردنه قادر آباد دچار سانحه گردیده است که سریعا مصدومین به بیمارستان صفا شهر و مرودشت انتقال می یابند . احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان فارس سریعا در همان ساعت اولیه  در محل حادثه و بیمارستان حاضر شده و پیگیر روند درمان مصدومین می باشد که الحمدالله اکثر اعضا تیم به صورت سرپایی درمان و سه نفر از اعضاء تیم به بیمارستان آباده انتقال یافته و در حال در مان می باشند که گزارش شده وضع ظاهری آنها خوب می باشد و از ناحیه پا و دست دچار شکستگی شدند

ا موافقت مقام معظم رهبری کلیه مدال آوران مسابقات جهانی و آسیایی از خدمت سربازی معاف شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته و به نقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، با موافقت مقام معظم فرماندهی کل قوا علاوه بر نفرات اول تا سوم مسابقات المپیک و نفرات اول و دوم مسابقات جهانی، اول آسیایی، نفرات سوم مسابقات جهانی و نفرات دوم و سوم آسیایی نیز در شمول مقررات سرباز قهرمان قرار گرفته و از انجام خدمت سربازی معاف می‌شوند.

بر همین اساس معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح و موافقت مقام معظم رهبری علاوه بر ورزشکاران مدال‌آور که در عرصه جهانی و آسیایی موفق به اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی شده‌اند، من بعد نفرات دوم و سوم مسابقات جهانی و نفرات دوم و سوم مسابقات آسیایی نیز در شمول مقررات سرباز قهرمان قرار گرفته و از انجام خدمت سربازی معاف می‌شوند.

چهارمین و آخرین مرحله لیگ کاراته وان ایران در بخش دختران امروز پنجشنبه ۲۴ آبان ماه برگزار شد و نفرات برتر کاتا و کومیته معرفی شدند.


به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته, چهارمین مرحله لیگ کاراته وان ایران در بخش دختران امروز در سالن فجر کرمان برگزار شد و نتایج ذیل بدست آمد:
رده سنی نوجوانان/
وزن 42- کیلوگرم:
مقام اول: فاطمه یوسفی (اصفهان)
مقام دوم:مبینا علیپور (سمنان)
مقام سوم: حانیه اصغری (مازندران)
مقام سوم مشترک: نیکو حسین نژاد (مازندران )
مقام پنجم : مبینا یوسفی ( تهران)
مقام پنجم مشترک: آنیتا مقصودی (فارس)
مقام هفتم: مینا دانشی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: سادا ایدی (ایلام)
در این وزن ۲۲ نفر شرکت داشتند.

وزن 47- کیلوگرم:
مقام اول: زهرا علیزاده (تهران)
مقام دوم: فاطمه کرمی ( تهران)
مقام سوم:مهدیه عباس ی(اردبیل) )
مقام سوم مشترک:مریم الهی سرخه لیژه (کرمانشاه)
مقام پنجم:سوگند امیرپناهی ( صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم مشترک : ستایش نادری ( صنعت مس کرمانشاه)
مقام هفتم : سیده محبوبه جعفری (مازندران)
مقام هفتم مشترک: دنیا پورسعید ( البرز)
در این وزن ۲۹ کاراته کا با هم مبارزه کردند.

وزن 54- کیلوگرم:
مقام اول: رویا اقبالی (تهران)
مقام دوم:الهه صفری (تهران)
مقام سوم:حنانه صالحی (مازندران)
مقام سوم مشترک: مینو وهاب پور (البرز)
مقام پنجم:آیلار حسین زاده (تهران)
مقام پنجم مشترک : الیسا سرحدی ( اردبیل)
مقام هفتم : هدیه جهانیان (تهران)
مقام هفتم مشترک: حنانه صفری(تهران)
۲۰ نفر در این وزن حضور داشتند.

وزن 54+ کیلوگرم:
مقام اول: نسترن عابدی (تهران)
مقام دوم: محدثه محمدی (تهران)
مقام سوم: ریحانه عزیزی (فارس)
مقام سوم مشترک: پریا ایزد یاری (هرمزگان)
مقام پنجم: مبینا کشاورز ( اصفهان)
مقام پنجم مشترک : الهه فرهنگ دهقان ( البرز)
مقام هفتم : نرگس جعفری (زنجان)
مقام هفتم مشترک: شهرزاد اکبر کرمانی نژاد (صنعت مس کرمان)
در این وزن ۲۵ کاراته کا با هم مبارزه کردند.

رده سنی جوانان/
وزن 48- کیلوگرم:
مقام اول: محنا پوراحمدیان (صنعت مس رفسنجان)
مقام دوم: مرضیه باوند پور (کرمانشاه)
مقام سوم:فاطمه صفری (تهران)
مقام سوم مشترک:فاطمه نودهقان (البرز)
مقام پنجم: ستایش یونسی (مازندران)
مقام پنجم مشترک : سیده سحر اکبر زاده (تهران)
مقام هفتم : انسیه حاجی محمدی ( صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: رقیه بنداد کرمانی (مازندران)
۱۶ نفر در این وزن به روی تاتامی رفتند.

وزن 53- کیلوگرم:
مقام اول: آتوسا گلشاد نژاد (کرمانشاه)
مقام دوم:عسل رشیدی فر ( لرستان)
مقام سوم: تینا نصیری ( البرز)
مقام سوم مشترک: مریم قدری ( اردبیل)
مقام پنجم: نگین مهر پویا (البرز)
مقام پنجم مشترک : حدیث کاظم لو (البرز)
مقام هفتم : فاطمه کفاشی ( اصفهان )
مقام هفتم مشترک: زهرا زارعی (فارس)
۱۷ کاراته کا تعداد شرکت کنندگان این وزن بود.

وزن 59- کیلوگرم:
مقام اول: اسماء کریمی راد(ایلام)
مقام دوم: فاطمه نکوآمال (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم: هانیه جعفری مقدم (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم مشترک: سارا دهقان چاچکامی (مازندران)
مقام پنجم: نیلوفر بابازاده (تهران)
مقام پنجم مشترک : فاطمه حسین خانی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم : فائزه قلی پور (مازندران)
مقام هفتم مشترک: عاطفه نامجو باغینی (صنعت مس کرمان)
۱۵ نفر در این وزن شرکت داشتند.

وزن59+ کیلوگرم:
مقام اول: لیلا عباسیان (مازندران)
مقام دوم: فاطمه شجاعی (مازندران)
مقام سوم: فاطمه پیغمبرزاده (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم مشترک: هستی غضنفری ( صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم: هستی کرمی (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک : مهسا شریفی راد ( صنعت مس کرمان)
مقام هفتم : سیده لیلا عباسیان (مازندران)
مقام هفتم مشترک: کوثرجندقی (سمنان)
در این وزن ۱۴ کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

کاتای انفرادی نوجوانان:
مقام اول:ملیکا عزتی (تهران )
مقام دوم: راضیه حسین پور( مازندران)
مقام سوم: مبینا پوراسدالله (خوزستان)
مقام سوم ملیکا سلطانی (اصفهان)
مقام پنجم: هانیه ژاله (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک :نرگس جعفری (زنجان)
مقام هفتم : زینب میرزایی (اصفهان)
مقام هفتم مشترک: ویدا سادات میرزایی (صنعت مس کرمان)
۲۵ کاتارو در این بخش حضور داشتند.

کاتای انفرادی جوانان:
مقام اول: زینب السادات حسینی (تهران)
مقام دوم: سپیده امینی (تهران)
مقام سوم: بیتا بتوءی (تهران)
مقام سوم مشترک: پریا حیدری (خراسان رضوی)
مقام پنجم:زهرا سبیلی فریمانی (خراسان رضوی)
مقام پنجم مشترک :زهرا سرداری (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم : غزل امیری نژاد (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: نگین مهدیون ( زنجان)
۲۲ کاتارو در این بخش حضور داشتند.

کاتای تیمی:
مقام اول: تیم اصفهان
مقام دوم: تیم شهرداری جوانه صفادشت
مقام سوم:تیم خراسان رضوی
مقام سوم مشترک:تیم مازندران
مقام پنجم: کن شی کان (خراسان رضوی)
مقام پنجم مشترک: تیم الماس صنعت مس کرمان
مقام هفتم: تیم ستارگان سبلان (اردبیل)
مقام هفتم مشترک: تیم اردبیل
۸ تیم در کاتای تیمی شرکت داشتند.

جدول رده بندی مرحله آخر بدین ترتیب است:
1.تهران ۵ طلا ۵ نقره ۲ برنز
2.اصفهان ۲ طلا ۱ برنز
3.مازندران ۱ طلا ۲ نقره ۵ برنز
4.صنعت مس کرمان ۱ طلا ۱ نقره ۳ برنز
5.کرمانشاه ۱ طلا ۱ نقره ۲ برنز
6.ایلام ۱ طلا
7.لرستان و سمنان ۱ نقره
9.خراسان رضوی و اردبیل و البرز ۲ برنز
12.فارس و هرمزگان و خوزستان ۱ برنز

گفتنی است، چهار نفر برتر دو بخش کاتا و کومیته مستقیما به اردوی تیم ملی راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در مورخ 20 آبان ماه 97 طی حکمی از سوی احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان فارس آقای مسعود ذیگلری بعنوان مسول سبک شوتوكان جی اس کی آ استان فارس منصوب گردید

سازمان لیگ فدراسیون رنکینگ کاراته وان نوجوانان و جوانان پسر ایران را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از
سایت فدراسیون کاراته , پس از برگزاری مرحله سوم لیگ کاراته وان ایران رنکینگ پسران بدین ترتیب اعلام شد

رده سنی جوانان/
كاتا انفرادي: احمدرضا محمودي با 2730 امتياز
سيدمجيد وكيلي با 1590 امتياز
متين زارع با 1450 امتياز
رضا گرامي با 1170 امتياز
عليرضا رجبي با 1020 امتياز
علي محمودي با 900 امتياز
محمدصدراشيدزي با 640 امتياز
محمدحسين خدادادي با 600 امتياز
اميرحسين خاكپور ملكي با 405امتياز
محمد مصطفی ظفری زاده با 390 امتیاز
كاتاي تيمي:

تيم مقدم با 2010 امتياز
تيم آکادمی شاهين با 1200امتياز
تیم چاي رفاه لاهيجان با 775 امتياز
تيم هيات كاراته بانه(آسو) با 750 امتياز
تيم آكادمي كاراته معين آستانه با 735 امتياز
تيم آكادمي چرخ گردون با 720 امتياز
تیم شهید زین الدین با 570 امتیاز
تيم جندي شاپور با 425 امتياز
تیم ایران جوان هشتگرد با 270 امتیاز
تيم شهيد كبگانيان با 185 امتياز
وزن 55- كيلوگرم:

پوريا اقدسي با 2740 امتياز
امير حسين زينلي با 1770 امتياز
مرتضي كريمي با 1620امتياز
عليرضا رمضاني با 1395 امتياز
محمدحسين مهديون با 1240امتياز
نورالله غفوری با 965 امتیاز
اميرحسين عليپور با 900 امتياز
شاهرخ نجفي با 810 امتياز
علي حيدري با 780 امتياز
رضا بشارتي كيا با 615 امتياز
وزن 61- كيلوگرم:

عليرضا حيدري با 1985 امتياز
حسين خدري با 1780 امتياز
رضا جمالي با 1445 امتياز
عرشيا فيض با 1180 امتياز
اميرمحمد بختيار با 1135 امتياز
مهدي كاظمي با 1020 امتياز
عليرضا زند با 905 امتياز
سعيد رمضاني با 785امتياز
امیر حسین خلیفه قلی 780 امتیاز
احمدرضا زينلي با 575 امتياز
وزن 68- كيلوگرم:

عليرضا رضايتي با 1830 امتياز
ابوالفضل ميرزايي با 1620 امتياز
كوروش زيگلري بيك با 1225امتياز
محمدرضا جعفري با 965امتياز
محمد رزمي با 960 امتياز
محمدمهدي گرايلي با 915امتياز
علیرضا حبیبی با 785 امتیاز
محمد شكي با 720 امتياز
آيدين يعقوبي با 665 امتياز
محمدصالح فارسي با 630 امتياز
وزن 76-كيلوگرم:

امير اسلامي با 1830 امتياز
علي توكلي با 1630 امتياز
اميرحسين بيگدلي با 1085 امتياز
کامران بصیری با 955 امتیاز
ايمان برزعلي با 780 امتياز
محمدمهدي مهاجري ، محمود نعمتی با 720 امتياز
سيدطاها حسيني با 585امتياز
ابوالفضل عمراني با 515 امتياز
محمدتقي نمازي با 350امتیاز
علي خاني 345 امتياز
وزن 76+ كيلوگرم:

محمدهادي طاهري با 2560 امتياز
محسن صفرنژاد با 1455 امتياز
دانيال رفعت زمين با1230 امتياز
محمد برون با 930 امتياز
ارشك ابراهيميان با 720امتياز
علی خانی با 640 امتیاز
دانيال عليجاني با 585امتياز
محمد سينا عبدالحسيني با 555امتياز
آروين فرجي پور با 450 امتياز
محمد جواد بارانی با 405 امتیاز

رده سنی نوجوانان/
كاتا انفرادي:

اميرحسن معين الديني با 2430 امتياز
ميلاد ملك پور با 1950 امتياز
مهدي محمدپور با 1830 امتياز
آكام خنداني با 1205 امتياز
اميرحسين صمائيان با 1170 امتياز
رضا پوردهقان با 635 امتياز
فردين يوسفي با 625 امتياز
متین محمدی یکتا با 550 امتیاز
اميرمهدي نجات چتري با 455 امتياز
پوریا محمدخواه با 425 امتیاز
وزن 47- كيلوگرم:

محمدرضا سواري با 2045 امتياز
محمدصادق بيگدلي با 1560 امتياز
سيدمحمد امين صالحي با 1530 امتياز
حميدرضا مهدي پور با 1260 امتياز
مازیار حبیب پوربا 1215 امتیاز
مرتضي ملكي با 1175 امتياز
حسين صفدريان با 960 امتیاز
محمدرضا كاظمي با 750 امتياز
امیر حسین بدیعی با 585 امتیاز
محمد رسولي با 525 امتياز
وزن 52- كيلوگرم:

اميررضا برزويي با 1855امتياز
حسين علينژاد با 1505 امتياز
عرفان ابراهيمي با 1090امتياز
علي متان كپوري با 995 امتياز
اميرعباس بيك محمدلو با 930امتياز
علي زماني با 785 امتياز
محمدجواد صفري با 780امتياز
ابوالفضل كريمي با 725 امتياز
امیر علی خاکی با 590 امتیاز
سينا وديعتي با 580امتياز
وزن 57- كيلوگرم:

محمحسين شيرصفت با 2310 امتياز
علي ابراهيمي با 1710 امتياز
سيدمبين سادات صديقي با 1345 امتياز
محمدجواد نصاران زاده با 1050 امتياز
معراج محمدي با 1025 امتياز
اميرحسين آقايي با 960 امتياز
عرفان دهقانی محمود آبادی با 540امتیاز
پوریا فولادی با 530 امتیاز
مهدی قادری با 480 امتیاز
امیر دلیر با 415 امتیاز
وزن 63- كيلوگرم:

محمدطاها مهديزاده با 2520 امتياز
محسن دانه با 1440 امتياز
محمدمهدي پارسا با 1085امتياز
محراب مددي با 865 امتياز
سبحان فرهمندپويا با 735امتياز
پدرام اسدي فر با 690 امتياز
متين محمدی يوسف آبادي با 545امتياز
فربد بهادری با 540 امتیاز
مهدي اكبر پور با 455 امتياز
حسن قرباني با 395 امتياز
وزن 70- كيلوگرم:

نيما خادمي نيا با 1950 امتياز
مصطفي غلامي با 1505امتياز
پرهام اسدي فر با 930 امتياز
عباس رامرزي نيكو با 810 امتياز
ابوالفضل نعمتي با 660 امتياز
علیرضا فصیحیان با 630 امتیاز
ابوالفضل حاجي پور با 600 امتياز
شاهرخ بديعي فر با 480 امتياز
متين باقري قلعه با 470امتياز
معين حيدري با 420 امتياز
وزن 70+ كيلوگرم:

محمدسروش محمدي با 2640 امتياز
احد اسدي با 1770 امتياز
طاها بشاورد با 1230 امتياز
اميرمحمد كاظمي با 960 امتياز
محمدرضا محمدخانلو با 900امتياز
ابوالفضل نوري صنمی با 675 امتياز
سيدمحمد مهدی جوهري با 600 امتياز
صادق زارع با 510 امتياز
اميرمحمد رجبي با 455امتياز
مهدی رشیدی با 390 امتیاز

مربی گری بازیکنان تیم فارس را اساتید: حاجی زاده-برزگر-ذیگلری-مدیح جهرمی-اکبری بر عهده داشتند

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید