برگزاری استاژ و ارتقا داوری کاراته کنترلی و غیر کنترلی با حضور بیش از 200 داور به میزبانی استان فارس در شهرستان شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از محمد حسن هاشمی دبیر کمیته داوران هیات کاراته استان فارس  کلاس باز آموزی(تثبیت) و ارتقا داوری کاراته در دو بخش کنترلی و غیر کنترلی با حضور 220 داور از سراسر استان فارس در شهرستان شیراز برگزار شد این دوره که در بخش کنترلی با مدرسین اکبر خیری پور و معصومه روستا زاده و در بخش غیر کنترلی به مدرسی احمد مبارکی در دو بخش تئوری و عملی به انجام رسید و در پایان تعدادی از داوران استان فارس از درجه جاج سی تا درجه رفری آ به ارتقا درجه ی خود طی ازمون تئوری و عملی در دو روز پرداختند.

اولين دوره المپياد ورزشي كاراته دختران 4 و 5 آذرماه به ميزباني سنندج برگزار شد و تيم گيلان بر سكوي قهرماني قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، در اين دوره از رقابتها كه در سالن آزادي سنندج برگزار شد، در رده سني نونهالان 135 كاراته كا و در رده سني نوجوانان 109 نفر به روي تاتامي رفتند كه در پايان و در مجموع مدالي تيم گیلان با ۳ طلا عنوان قهرماني را بدست آورد.
لرستان با ۲ طلا, يك نقره و یک برنز دوم شد. ایلام با يك طلا و ۲ نقره در مكان سوم ايستاد.
مازندران با يك طلا، يك نقره و ۲ برنز چهارم شد. تيم کردستان با يك طلا و ۲ برنز در مكان پنجم ايستاد.
تيم فارس با مربی گری خانم اردشیر نژاد به عنوان مربی تیم استان فارس با کسب يك طلا ششم شد. تيم هاي تهران و هرمزگان با يك نقره و يك برنز مشتركاً هفتم شدند. تيم هاي کرمان، قزوین و آذربایجان شرقی با يك نقره در مكان هشتم قرار گرفتند.
تيم هاي کرمانشاه، اصفهان، همدان و سیستان و بلوچستان با ۲ برنز نهم شدند و تيم هاي زنجان، سمنان و البرز با يك برنز در رده دهم قرار گرفتند.

اسامي مدال آوران اين مسابقات بدين شرح است:

رده سني نوجوانان/
وزن 42- كيلوگرم: زهرا ابراهيمي از گيلان اول شد، سايدا ايدي از ايلام در مكان دوم قرار گرفت. فاطمه يوسفي از اصفهان و مهلا آذري از سيستان و بلوچستان سوم مشترك شدند.
در اين وزن 25 كاراته كا شركت داشتند.

در وزن 47- كيلوگرم: اسراء كريمي راد از ايلام بر سكوي قهرماني ايستاد. زهرا عليزاده از تهران دوم شد. يلدا نقي بيرانوند از همدان و ستايش نادري از كرمانشاه سوم مشترك شدند.
در اين وزن 28 نفر حضور داشتند.

در وزن 54-كيلوگرم: فاطمه بداق از لرستان در جاي اول قرار گرفت. عسل مرادي از هرمزگان در مكان دوم ايستاد. مريم الهي سرخه از كرمانشاه و مينو وهاب پور از البرز مشتركاً در مكان سوم قرار گرفتند.
در اين وزن 28 كاراته به ميدان رفتند.

در وزن 54+ كيلوگرم: آتنا محبوب از گيلان اول شد. نرگس محمدي از لرستان در جاي دوم ايستاد. يگانه خواجه كلايي از مازندران و جوانا رسولي از كردستان سوم مشترك شدند.
در اين وزن 28 نفر با هم مبارزه كردند.

در رده سني نونهالان/
در وزن 38- كيلوگرم: آتين ايرجي از كردستان اول شد. فاطمه بشيري از ايلام در مكان دوم ايستاد. رومينا خادمي از تهران و كوثر نوري از سيستان و بلوچستان سوم مشترك شدند.
30 كاراته كا در اين وزن به روي تاتامي رفتند.

در وزن 42- كيلوگرم: سونيا ميرزايي از لرستان در جاي نخست قرار گرفت. فاطمه زهرا سعيدآبادي از كرمان دوم شد. نرگس بشارت از اصفهان و مائده زارعي از همدان سوم شدند.
در اين وزن 29 كاراته كا به ميدان رفتند.

در وزن 47- كيلوگرم: مليكا اسدي از فارس به مربی گری نجمه رضایی  اول شد. سيده مهديه سيپورشكتايي از مازندران در مكان دوم قرار گرفت. الهه حاجي احمدي از كردستان و آيدا طاهري از زنجان مشتركاً عنوان سومي را كسب كردند.
در اين وزن 28 نفر با هم مبارزه كردند.

در وزن 52- كيلوگرم: فرناز پورغلامي از گيلان اول شد. زينب بازدارپرشكوهي از قزوين در جاي دوم ايستاد. هانيه رشيديان از لرستان و بشرا ايماني از مازندران سوم شدند.
در اين وزن 25 شركت كننده حضور داشت.

در وزن 52+ كيلوگرم: هانا حسين پور از مازندران عنوان نخست را كسب كرد. هليا احمدي از آذربايجان شرقي دوم شد. الينا صفاجو از سمنان و آناهيتا عبدالملكي از هرمزگان سوم مشترك شدند.
در اين وزن 23 نفر حضور داشتند.

51 داور قضاوت اين مسابقات را بر عهده داشتند.

هفته چهارم ليگ كوميته آينده سازان پسران امروز جمعه 2 آذرماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار شد و چهره 4 تیم راه یافته به دور نیمه نهایی مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری هفته چهارم لیگ کومیته آینده سازان پسران تیم های پاس قوامین و تیم مازیار حبیب پور (سلیمی) از گروه یک و تیم های آراکس ارقام عسلویه و تاپ اکو خاورمیانه از گروه 2 به عنوان تیم های اول و دوم به دور نیمه نهایی راه یافتند.
در تیم پاس قوامین دو بازیکن شیرای به نام های محمد جواد نصاران زاده و پوریا حجازی به مربیگری برادران برزگر از فارس حضور داشتند

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس پس از گذشت چند روز از حادثه واژگونی اتوبوس حامل  ورزشکاران سبک های آزاد کاراته استان فارس به مسابقات قهرمانی کشور و آسیب دیدن تعدادی از ورزشکاران ، خالدی معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با حضور در بیمارستان از ورزشکاران عیادت و ضمن ابزار ناراحتی بابت وقوع چنین سوانحی از خداوند متعال طلب عافیت برای یکایک قهرمانان کاراته استان فارس نمود.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از انجمن شوتوکان کاراته بین الملل ،بیست ودومین دوره  مسابقات قهرمانی سبک شوتوکان کاراته بین المللی استان  نکوداشت استادشهاب الدین فلکی بنیانگذارشوتوکان کاراته فارس در مورخ 2 آذر ماه در ورزشگاه شهید آیت اله دستغیب شیراز  طی مراسمی باشکوه و با حضور بیش از120نفرازپیشکسوتان و قهرمانان این رشته دردوبخش بانوان وآقايان درپنج رده سنی    برگزار شد. درمراسم افتتاحیه که باحضورمیهمانان ومدعوین ازجمله رییس هیات کاراته استان فارس احمد مبارکی،معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان  ، روسای سبک های کاراته ومدیران ومربیان باشگاه ها ی کاراته طی آیینی ویژه ازتمامی پیشکسوتان  حاضرتجلیل بعمل آمد.

در ادامه رئیس انجمن شوتوکان کاراته بین الملل استان فارس در پیامی از همکاری اعضایی که موجبات برگزاری هر چه با شکوه تر این دوره از مسابقات را داشتند تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح است: از آقایان احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان فارس ، رشیدقامت دبیر هیات کاراته استان فارس و ذیگلری مشاورهیات کاراته استان فارس که نهایت همکاری را با ما داشتند قدردانی نمایم. همچنین از تمامی مربیان ارزشمند  که با سعه صدر خود باعث برگزاری هر چه بهتر این مسابقات شدند تشکر نموده و از داوران گرامی به خصوص استادخیری پور ریاست محترم شورای داوران استان فارس ودیگراعضا محترم شورای داوران که امر مهم و خطیر داوری مسابقات را هر چه بهتر و دقیق تر به سرانجام رساندند سپاسگزارم.

در پایان از کادر اجرائی مسابقات به خصوص اساتید عزیزوگرانسنگ جناب آقایان  غلامحسین جمشید . عبدالحسین جابری . داریوش استحمامی فر.بیژن شیروانی .ایرج ابراهیمی و...خانم ها منصوری .مقتدری .دسترنج .شاهسونی و... که بدون هیچگونه چشم داشت وتوقعی  همراه همیشگی ما بودند  بسیار سپاسگزاریم.  

سازمان لیگ فدراسیون با پايان اولين مرحله لیگ کاراته وان ایران، رنکینگ 4 كاراته كا برتر دختر و پسر را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، اسامی  4نفر برتر اولين دوره لیگ کاراته وان ایران در دو بخش کاتا و کومیته نوجوانان و جوانان بدین شرح است:

در بخش دختران/
رده سنی جوانان:
کاتا انفرادی:
زینب السادات حسینی 3370 امتیاز از تهران 
سپیده امینی 3010 امتیاز از تهران
پریا حیدری 1355 امتیاز از خراسان رضوي
یگانه شهپری 1295 امتیاز از اصفهان
کاتا تیمی:
تیم جوانه صفادشت 2340 امتیاز از تهران 
تیم هیئت کاراته اصفهان 2040 امتیاز از اصفهان 
تیم مقدم 1890 امتیاز از تهران
تیم جاویدان کن شی کان 700 امتیاز از خراسان رضوي
وزن ۴۸-کیلوگرم:
فاطمه نودهقان 3120 امتیاز از البرز 
محنا پوراحمدیان 1795 امتیاز از كرمان 
فاطمه صفری 1585 امتیاز از تهران
مرضیه باوندپور 1560 امتیاز از كرمانشاه
وزن ۵۳-کیلوگرم:
نگین مهرپویا 2580 امتیاز از البرز 
تینا نصیری 2220 امتیاز از البرز
آتوسا گلشادنژاد 1830 امتیاز از كرمانشاه
عسل رشیدی فر 1650 امتیاز از لرستان
وزن ۵۹- کیلوگرم:
اسماء کریمی راد 2205 امتیاز از ايلام
ستایش صفری تیلمی 1540 امتیاز از سمنان
مهنا میرزایی 1500 امتیاز از مازندران 
آیدا خوشبختی 1320 امتیاز از مازندران 
وزن ۵۹+کیلوگرم:
سیده لیلا عباسیان 2085 امتیاز از مازندران 
عاطفه بیرانوند 1850امتیاز از لرستان
زهرا یعقوبیان 1500 امتیاز از مازندران 
هستی غضنفری 1410 امتیاز از كرمان 

رده سنی نوجوانان/
کاتا انفرادی:
ملیکا عزتی 3750 امتیاز از تهران
راضیه حسین پور 1950 امتیاز از مازندران 
ملیکا سلطانی 1355 امتیاز از اصفهان 
فائزه رحیمی 1265 امتیازاز خراسان رضوي 
وزن ۴۲-کیلوگرم:
حدیثه زاهدی 1560 امتیاز از مازندران 
مبینا یوسفی 1535 امتیاز از تهران 
مهرنگار احمدی 1500 امتیاز از كرمان
نیکو حسین نژاد 1470 امتیاز از مازندران 
وزن ۴۷-کیلوگرم:
فاطمه کرمی 3140 امتیاز از تهران 
زهرا علیزاده 2395 امتیاز از تهران 
اسراء کریمی راد 2340 امتیاز از ايلام 
یلدا نقی بیرانوند 1655 امتیاز از همدان
وزن ۵۴- کیلوگرم:
رویا اقبالی 2890 امتیاز از تهران 
فاطمه بداق 2130 امتیاز از لرستان 
سارینا فتحی 1590 امتیاز از كرمانشاه 
حنانه صالحی 1485 امتیاز از مازندران 
وزن ۵۴+ کیلوگرم:
نسترن عبادی 3510 امتیاز از تهران 
هلیا احمدی باویل 1300 امتیاز از آذربايجان شرقي 
 سعیده نعمتی 1280 امتیاز از فارس به مربیگری سرکار خانم قائم دوست
محدثه محمدی 1225 امتیاز از تهران 

در بخش پسران/
رده سنی جوانان:
كاتا انفرادي: 
احمدرضا محمودي با 2730 امتياز از تهران 
سيدمجيد وكيلي با 2460 امتياز از قم 
متين زارع با 2080 امتياز از تهران 
رضا گرامي با 1170 امتياز از گيلان 
كاتاي تيمي:
تيم مقدم با 2010 امتياز از تهران 
تیم شهید زین الدین با 1380 امتیاز از تهران 
تيم آکادمی شاهين با 1200 امتياز از آذربايجان شرقي

تيم هيات كاراته بانه(آسو) با 960 امتياز از كردستان

وزن 55- كيلوگرم:


پوريا اقدسي با 3190 امتياز از البرز 
مرتضی کریمی حکایه با 2130 امتیاز 
امير حسين زينلي با 1920 امتياز از قزوين 
شاهرخ نجفي با 1740 امتياز از مازندران 

وزن 61- كيلوگرم: 
عليرضا حيدري با 2915 امتياز از مركزي
عرشيا فيض با 1870 امتياز از كرمانشاه 
حسين خدري با 1785 امتياز از قم 
رضا جمالي با 1715 امتياز از اصفهان 
وزن 68- كيلوگرم:
عليرضا رضايتي با 2520 امتياز از فارس به مربیگری جناب آقای مدیح جهرمی
كوروش زيگلري بيك با 2155 امتياز از فارس به مربی گری جناب آقای ذیگلری 
ابوالفضل ميرزايي با 1950 امتياز از مازندران 
محمدرضا جعفري با 1295 امتياز از مازندران 
وزن 76-كيلوگرم: 
امير اسلامي با 2280 امتياز از خراسان رضوي 
علی توکلی با ۲۲۲۰ امتیاز از تهران 
محمود نعمتی با 1590 امتياز از قم 
اميرحسين بيگدلي با 1355 امتياز از قزوين 
وزن 76+ كيلوگرم:
محمدهادي طاهري با 2565 امتياز از مركزي 
دانيال رفعت زمين 1680 امتياز از فارس به مربی گری جناب آقای برزگر 
محسن صفرنژاد با 1665 امتياز از گيلان 
علی خانی با 1510 امتیاز از تهران 

رده سنی نوجوانان/
كاتا انفرادي:
اميرحسن معين الديني با 3300 امتياز از كرمان 
ميلاد ملك پور با 2640 امتياز از كرمان 
مهدي محمدپور با 2340 امتياز از تهران 
آكام خنداني با 1715 امتياز از كردستان 
وزن 47- كيلوگرم:
محمدرضا سواري با 2225 امتياز از اصفهان 
مازیار حبیب پوربا 2205 امتیاز از گيلان 
سيدمحمد امين صالحي با 1710 امتياز از گيلان 
محمدصادق بيگدلي با 1565 امتياز از قزوين
وزن 52- كيلوگرم: 
اميررضا برزويي با 2305 امتياز از كرمانشاه 
حسين علينژاد با 2015 امتياز از مازندران 
اميرعباس بيك محمدلو با 1620 امتياز از تهران 
سعيد اله ياري با 1405 امتياز از البرز 
وزن 57- كيلوگرم:
محمدحسين شيرصفت با 3240 امتياز از فارس به مربیگری جناب آقای حاجی زاده 
علي ابراهيمي با 2340 امتياز از تهران 
سيدمبين سادات صديقي با 1350 امتياز از گيلان 
اميرحسين آقايي با 1350 امتياز از يزد
وزن 63- كيلوگرم: 
محمدطاها مهديزاده با 2525 امتياز از مازندران 
محسن دانه با 1890 امتياز از تهران 
محمدمهدي پارسا با 1205 امتياز از لرستان 
پدرام اسدي فر با 1200 امتياز از كرمان 
وزن 70- كيلوگرم:
نيما خادمي نيا با 2220 امتياز از مازندران 
مصطفي غلامي با 1835 امتياز از تهران 
پرهام اسدي فر با 1740 امتياز از كرمان 
علیرضا فصیحیان با 1200 امتیاز از فارس به مربیگری جناب آقای اکبری 
وزن 70+ كيلوگرم:
محمدسروش محمدي با 3450 امتياز از تهران 
احد اسدي با 2040 امتياز از كرمان 
طاها بشاورد با 1810 امتياز از كرمان 
اميرمحمد كاظمي با 1350 امتياز از ايلام 

گفتني است نفرات برتري كه اسامي آنها در بالا ذكر شد به صورت مستقيم وارد اولين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي مي شوند.

مرحله چهارم ليگ كاراته وان پسران به ميزباني استان كرمان برگزار شد و نفرات برتر دو بخش كاتا و كوميته معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، مرحله چهارم و پاياني ليگ كاراته وان پسران در سالن فجر كرمان روز جمعه 25 آبان ماه برگزار شد و نفرات برتر دو بخش كاتا و كوميته نوجوانان و جوانان بدين ترتيب معرفي شدند 

رده سني نوجوانان /
کاتای انفرادی
مقام اول: امیر حسن معین الدینی (مس کرمان)
مقام دوم: میلاد ملک پور (مس کرمان)
مقام سوم: آکام خندانی (کردستان)
مقام سوم مشترک: مهدی محمدپور (آ.شرقی)
مقام پنجم : رضا پور دهقان (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک: امیر محمد عامری (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: رضا مسلمی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: علیرضا حبیبی (صنعت مس کرمان)
25 كاتارو در اين بخش حضور داشتند.

وزن 47- کیلوگرم:
مقام اول: مازیار حبیب پور (گیلان)
مقام دوم: محمد امین رستمی (مازندران)
مقام سوم: امیرحسین بمان زاده (یزد )
مقام سوم مشترک: محمد مبین قنبری (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم : امیر حسین بدیعی (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک: محمد سعید سعادتمندی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: محمدامین بلوچی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: احد قاضی زاده (صنعت مس کرمان)
48 كاراته كا در اين بخش مبارزه كردند.

وزن 52- کیلوگرم:
مقام اول: سعید اله یاری (البرز)
مقام دوم: امیر عباس بیگ محمدلو (تهران)
مقام سوم: امیررضا برزویی (کرمانشاه)
مقام سوم مشترک: حسین علیزاده (مازندران)
مقام پنجم : علی متان کپوری (مازندران)
مقام پنجم مشترک: علی زمانی چهارمحال بختیاری
مقام هفتم: محمد معین راعب (یزد)
مقام هفتم مشترک: عادل آژده نیا (صنعت مس کرمان)
20 كاراته كا در اين وزن حضور داشتند.


وزن 57- کیلوگرم:
مقام اول: محمد حسین شیر صفت (فارس )
مقام دوم: علی ابراهیمی (تهران)
مقام سوم: علی قاسم زاده (اصفهان)
مقام سوم مشترک: عرفا دهقانی (یزد)
مقام پنجم : حمیدرضا آژده نیا (تهران)
مقام پنجم مشترک: امیرحسین آقایی طرز جانی (یزد)
مقام هفتم: امیرحسین نیکویی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: مهدی اکبری نژاد (صنعت مس کرمان)
21 كاراته كا در اين وزن به روي تاتامي رفتند.

وزن 63- کیلوگرم:
مقام اول: آرشام کریمی (گیلان)
مقام دوم: علی نامداری (فارس)
مقام سوم: امیر مهدی اکبرپور (گیلان)
مقام سوم مشترک: محسن دانه (تهران)
مقام پنجم : فرید بهادری (تهران)
مقام پنجم مشترک: حسن قربانی (تهران)
مقام هفتم: امیررضا خواجویی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: محمد مهدی باقری (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 21 نفر به ميدان رفتند.

وزن 70- کیلوگرم:
مقام اول: پرهام اسدی فر (کرمان)
مقام دوم: علیرضا فصیحیان (فارس)
مقام سوم: مصطفی غلامی (تهران)
مقام سوم مشترک: ابوالفضل حاجی پور (لرستان)
مقام پنجم : امیرارسلان رضایی (لرستان)
مقام پنجم مشترک: نیما خادمی نیا (مازندران)
مقام هفتم: ابولفضل نعمتی (زنجان)
مقام هفتم مشترک: -
در اين وزن 7 نفر شركت داشتند.

وزن 70+ کیلوگرم:
مقام اول: محمد سروش محمدی (تهران)
مقام دوم: طاها بشاورد (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم: ابولفضل نوری (مازندران)
مقام سوم مشترک: امیرمحمد کاظمی (ایلام)
مقام پنجم : امیر محمد رجبی (قزوین)
مقام پنجم مشترک: احد اسدی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: مهیار مرادی (تهران)
مقام هفتم مشترک: سید محمد رضا فریزنی گوهری (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 11 كاراته كا حضور داشتند.


رده سني جوانان/

کاتای انفرادی :
مقام اول: سید مجید وکیلی (قم)
مقام دوم: متین زارع (تهران)
مقام سوم: مهدی عبداله زاده (صنعت مس کرمان)
مقام سوم مشترک: محمد حسین خدادادی (اصفهان)
مقام پنجم : دیار محمدی (کردستان)
مقام پنجم مشترک: محمد مصطفی ظفری زاده (فارس)
مقام هفتم: سید حسن کوهبان (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: امیر محمد نهری (صنعت مس کرمان)
در اين بخش 14 كاتارو حضور داشتند.

وزن 55- کیلوگرم:
مقام اول: شاهرخ نجفی (مازندران)
مقام دوم: فردین قادر پور (فارس)
مقام سوم: پوریا اقدسی (البرز)
مقام سوم مشترک: مرتضی کریمی (البرز)
مقام پنجم : نوراله غفوری (البرز)
مقام پنجم مشترک: امیرحسین علیپور (گیلان)
مقام هفتم: علیرضا رمضانی (مازندران)
مقام هفتم مشترک: امیرحسین زینعلی (قزوین)
در اين وزن 29 نفر با هم به مبارزه پرداختند.


وزن 61- کیلوگرم:
مقام اول: علیرضا حیدری (مرکزی)
مقام دوم: عرشیا فیض (کرمانشاه)
مقام سوم: علی ابراهیمی (مس کرمان)
مقام سوم مشترک: حسین غله قروش (مس رفسنجان)
مقام پنجم : هادی کیانی (آ.شرقی)
مقام پنجم مشترک: محمد حسین شجاعی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: فرجام محمود پور (البرز)
مقام هفتم مشترک: احمد رضا زینعلی (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 23 كاراته كا شركت داشتند.


وزن 68- کیلوگرم:
مقام اول: کورش ذیگلری (فارس)
مقام دوم: علیرضا رضایتی (فارس)
مقام سوم: محمد صالح (فارس)
مقام سوم مشترک: محمد مهدی مهاجری (کرمان)
مقام پنجم : محمد رضا جعفری (مازندران)
مقام پنجم مشترک: ابوالفضل میرزایی (مازندران)
مقام هفتم: مهدی بابایی (قزوین)
مقام هفتم مشترک: آیدین یعقوبی (مازندران)
در اين وزن22 كاراته كا به روي تاتامي رفتند.

وزن 76- کیلوگرم:
مقام اول: محمود نعمتی (قم)
مقام دوم: علی توکلی (تهران)
مقام سوم: امیر اسلامی (خراسان رضوی)
مقام سوم مشترک: ایمان برزعلی (گلستان)
مقام پنجم : امیرحسین بیگدلی (قزوین)
مقام پنجم مشترک: محمد تقی نمازی (اصفهان)
مقام هفتم: بهراد سلطان زاده (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: پرهام رستمی (فارس)
12 نفر در اين وزن شركت داشتند.

وزن 76+ کیلوگرم:
مقام اول: علی خانی (تهران)
مقام دوم: محمدجواد بارانی (گلستان)
مقام سوم: دانیال رفعت زمین (فارس)
مقام سوم مشترک: ارشاد احمدی (کردستان)
مقام پنجم : مهدی کشت کار (صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم مشترک: جسن اسماعیلی (قزوین)
مقام هفتم: علی داکری زاده (اصفهان)
مقام هفتم مشترک: ارسلان ایرجی (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 20 كاراته كا شركت داشتند.

کاتای تیمی:
مقام اول: شهید زین الدین تهران
مقام دوم: جندی شاپور شیراز
مقام سوم: آکادمی نیکا از فارس
مقام سوم مشترک: میرآوران جیرفت کرمان
مقام پنجم : هيات کاراته بانه
مقام پنجم مشترک: -
مقام هفتم: -
مقام هفتم مشترک: -5 تیم در اين بخش شركت داشتند

مربیان این قهرمانان استان فارس استاید( حاجی زاده-مدیح جهرمی-برزگر-اکبری-کوهکن-ذیگلری-زارع) هستند

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید