به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در دیداری با حضور رياست محترم هيات كاراته استان احمد مباركي و نايب رئيس محترم هيات كاراته استان فاطمه قشقايي نژاد در جمع قهرمانان و هنرجويان  مجموعه ورزشي صبا شیراز که به بازدید از مجموعه و قهرمانان کاراته مجموعه ورزشی صبا پرداخته شد.

مسابقه قهرمانی کاراته استان به میزبانی سبک شوتوکان ریوبوکای کاراته جی کی آر استان فارس در سالن رزمی مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز، برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی سبک شوتوکان جی کی آر فارس، در پایان رقابت های تنگاتنگ تیم ها و شهرستان های مختلف استان فارس، در مجموع مدال های کسب شده توسط کاراته کاهای زیر کمربند قهوه ای، در رده بندی تیم های اول تا سوم کمربند رنگی، تیم کاراته کانون فرهنگی و تربیتی شهید حسن کامفیروزی مجموعه ورزشی یاران با مربیگری محمد علی شکوهی و تیم باشگاه ملاصدرا به مربیگری محمود روستایی مقام اول، تیم کاراته کازرون با مربیگری علی ظهرابی، سجاد گندم کار و مسعود موسوی مقام دوم، تیم کاراته جهرم با مربیگری مصطفی اکبری و تیم باشگاه آل یاسین با مربیگری محمد حسن زاده مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.
در مجموع مدال های کسب شده توسط کاراته کاهای رده کمربندی قهوه ای و مشکی، تیم کاراته باشگاه برق مرودشت با مربیگری محمد روستایی مقام اول، تیم کاراته شهرداری و شورای شهر بخش بیضا با مربیگری عزیز اله صالحی مقام دوم، و تیم کاراته باشگاه سروش با مربیگری علیرضا رشیدقامت در جایگاه سوم قرار گرفتند. همچنین جام برترین تیم اخلاق نیز به تیم کاراته فرهنگسرای سلامت با مربیگری احمد رضا بلاغی رسید.

اولین دوره المپیاد استعدادهای ورزشی نوجوانان کاراته که به میزبانی استان اراک برگزار شد، با قهرمانی تیم کرمان خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، اولین دوره المپیاد استعدادهای ورزشی نوجوانان کاراته امروز جمعه 16 آذرماه در سالن پنجم مرداد اراک برگزار شد و تیم کرمان با کسب 2 مدال طلا بر سکوی قهرمانی تکیه زد.
فارس با یک طلا و 2 برنزنایب قهرمان شد و تیم آذربایجان غربی با یک طلا و یک برنز به مقام سومی رسید.
اصفهان با یک طلا چهارم شد. تهران با یک نقره و 3 برنز در جای پنجم قرار گرفت.
زنجان با یک نقره و یک برنز عنوان ششمی را بدست آورد.
تیم های ایلام، مرکزی و مازندران هر کدام با یک نقره مشترکاً هفتم شدند و تیم های خوزستان، هرمزگان و همدان با یک برنز در مکان هشتم جای گرفتند.

نتایج بدست آمده بدین ترتیب است:

وزن 52- کیلوگرم: 1. محمدرضا سوادی از اصفهان 2. حسین علینژاد از مازندران 3. علیرضا شهگل از همدان و علی محمد مهرافروز از فارس
در این وزن 3 کاراته کا شرکت داشتند.

وزن 57- کیلوگرم: 1. محمدحسین شیرصفت از فارس 2. امیرمحمد افشار از مرکزی 3. علی ابراهیمی از تهران و عبدالحسین کوهستانی از هرمزگان
در این وزن 31 کاراته کا به میدان رفتند.

وزن 63- کیلوگرم: 1. محراب مددی ماهانی از کرمان 2. محسن دانه از تهران 3. حسین بنی اسد از خوزستان و محمدجواد نصاران زاده از فارس
در این وزن 29 نفر شرکت داشتند.

وزن 70- کیلوگرم: 1. سهیل میدان رو از آذربایجان غربی 2. امیرمحمد کاظمی از ایلام 3. مصطفی غلامی از تهران و محمد سعیدی آزاد از زنجان
در این وزن 29 کاراته کا حضور داشتند.

وزن 70+ کیلوگرم: 1. طاها بشاورد از کرمان 2. ابوالفضل نعمتی از زنجان 3. محمدسروش محمدی از تهران و مبین پورحیدر از آذربایجان غربی
در این وزن 29 کاراته کا به میدان رفتند.

تکلیف تیم های صعود کننده لیگ های کاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران به دور نیمه نهایی مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، هفته چهارم ليگ هاي كاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران امروز جمعه 9 آذرماه در سالن غدير نيروي انتظامي برگزار شد تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور نیمه نهایی مشخص شود.

بر این اساس در لیگ کاتا خردسالان باشگاه کارن قم و شوتوکان جی کی اس فارس از گروه یک و تیم های آکادمی آرنیکا و زرین کهن ایرانیان از گروه دو به عنوان تیم های اول و دوم به دور نیمه نهایی صعود کردند.

در لیگ کاتای نونهالان از گروه یک تیم میرعماد ساری، از گروه 2 تیم شهید زین الدین، از گروه 3 تیم هیات کاراته مرکزی و از گروه 4 تیم های اتحاد گرگان راهی دور نیمه نهایی شدند.

در لیگ کاتای جوانه تیم های آکادمی شیراز الف و چای رفاه لاهیجان از گروه یک و تیم های شهرصدرا و مس کرمان از کرمان از گروه 2 به عنوان تیم های اول و دوم به نیمه نهایی راه یافتند.

كاتا خردسالان/
گروه يك: باشگاه كارن 11- آكادمي نوري صفر
شوتوكانjks 7- هيات كاراته گيلان 4
شوتوكانjks 7- آکادمی نوری 4
هيات كاراته گيلان یک- باشگاه كارن 10
هيات كاراته گيلان صفر- آكادمي نوري 11
شوتوكانjks یک - باشگاه كارن 10
گروه 2: آكادمي صادقي 5- زرين كهن ايرانيان 6
آكادمي آرنيكا 11- هيات كاراته آذربايجان شرقي صفر
آكادمي آرنيكا 6- زرين كهن ايرانيان 5
هيات كاراته آذربايجان شرقي 3- آكادمي صادقي 8
هيات كاراته آذربايجان شرقي صفر- زرين كهن ايرانيان 11
آكادمي صادقي صفر- آكادمي آرنيكا 11

كاتا نونهالان/
گروه يك:
ميرعماد ساري10 - شوتوكان jks فارس یک
باشگاه كارن قم 5 - ميرعماد ساري 6
شوتوكان jks فارس صفر- باشگاه كارن قم 11
گروه 2:
باشگاه كارن قم(ب) 3- آكادمي شيراز(الف) 8
شهيدزين الدين 6- باشگاه كارن قم(ب) 5
آكادمي شيراز(الف) 2- شهيدزين الدين 9
گروه 3: هيات كاراته مركزي(ب)8- آكادمي شيراز(ب) 3
آكادمي آرنيكا 6- هيات كاراته مركزي(ب) 5
آكادمي شيراز(ب) 7- آكادمي آرنيكا 4
گروه4: هيات كاراته مركزي(الف) 10- زرين كهن ايرانيان یک
اتحاد گرگان 8- هيات كاراته مركزي(الف) 3
زرين كهن ايرانيان صفر- اتحاد گرگان 11

كاتا جوانه/
گروه يك: شوتوكان jks فارس 8- با آكادمي شيراز(الف) 6
هيات كاراته گيلان 6- چاي رفاه لاهيجان 8
هيات كاراته گيلان 3- آكادمي شيراز(الف) 11
چاي رفاه لاهيجان 8- شوتوكان jks فارس 6
چاي رفاه لاهيجان 5- آكادمي شيراز(الف) 9
شوتوكان jks فارس 7- هيات كاراته گيلان 7

گروه 2: شهرداري شهرقدس یک- شهرصدرا 13
هيات كاراته بانه 5- مس كرمان 8
هيات كاراته بانه 4- شهر صدرا 10
مس كرمان 14- شهرداري شهرقدس صفر
مس كرمان 5- شهر صدرا 9
شهرداري شهرقدس صفر- هيات كاراته بانه 14
تیم های برتر

در کاتا خردسالان:
تیم اخلاق: آکادمی صادقی
تیم برتر: آکادمی آرنیکا

در کاتا نونهالان:
تیم اخلاق: باشگاه کارن قم
تیم برتر: اتحاد گرگان

در کاتا جوانه:
تیم اخلاق: شوتوکان جی کی اس فارس
تیم برتر: شهر صدرا

تیم قم با کسب 2 طلا و یک برنز عنوان قهرمانی اولین دوره المپیاد استعدادهای ورزشی نونهالان پسر کاراته را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل ازسایت فدراسیون کاراته، در رقابتهای کاراته نونهالان کاراته المپیاد استعدادهای ورزشی که در سالن پنجم مرداد اراک طی 2 روز (پنجشنبه و جمعه 15 و 16 آذرماه) برگزار شد، تیم قم با 2 طلا و یک برنز قهرمان شد. آذربایجان غربی با 2 طلا در مکان دوم ایستاد. یزد و ایلام هر کدام با یک طلا سوم شدند.
البرز با یک نقره و 2 برنز در جای چهارم ایستاد.
زنجان، توابع تهران، فارس,چهارمحال و بختیاری و گلستان هر کدام با یک نقره پنجم شدند.
گیلان ، کرمان و مازندران هر کدام با 2 برنز مشترکاً در جای ششم قرار گرفتند.
تیم های مرکزی، کرمانشاه و تهران با یک برنز مشترکاً هفتم شدند.

نتایج کسب شده در اوزان مختلف بدین شرح است:

وزن 36- کیلوگرم: 1.امیرمحمد رشید از قم 2. محمد محمدلو از زنجان 3. ابوالفضل براتیان از گیلان و علی اصغر اسکندر نسب از کرمان
در این وزن 31 کاراته کا حضور داشتند.

وزن 40- کیلوگرم: 1. محمد برزگر از آذربایجان غربی 2. محمدعرفان خوش عقیده از توابع تهران 3. رضا نوروزی از مرکزی و علیرضا میرزایی از کرمانشاه
در این وزن 30 کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

وزن 45- کیلوگرم: 1. علیرضا رفیعی از یزد 2. محمد نجفی از چهارمحال و بختیاری 3. حسین وفا از تهران و مهدی اکبری از مرکزی
در این وزن 31 نفر حضور داشتند.

وزن 50- کیلوگرم: 1. مبین خاک دامن منفرد از قم 2.امیرعباس همت از فارس 3. امیرعلی آموزگار از کرمان و علیرضا محمدی از البرز
در این وزن 26 نفر حاضر بودند.

وزن 55- کیلوگرم: 1. مهدی شیرزاد از آذربایجان غربی 2.محمدمهدی مقصودی از البرز 3. سیدابوالفضل حسینی ازمازندران و علی فلاح از گیلان
در این وزن 27 شرکت کننده حضور داشتند.

وزن 55+کیلوگرم: 1. سپهر دارابی از ایلام 2. ابوالفضل شایسته پور از گلستان 3. محمدجواد برخوردار از قم و محمدرضا ترابی از البرز

30 کاراته کا در این وزن به میدان رفتند.

هفته چهارم لیگ های کومیته آینده سازان و کاتا جوانه دختران با مشخص شدن تیم های راه یافته به دور نیمه نهایی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته چهارم لیگ های کومیته آینده سازان و کاتا جوانه دختران امروز پنجشنبه 8 آذرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد تا چهره 4 تیم راه یافته به دور نیمه نهایی مشخص شود.
در لیگ کومیته آینده سازان تیم های صباشیراز و ستارگان پایتخت از گروه یک و تیم های گردآفرید و شیتوریو اینویی های مازندران از گروه 2 به دور نیمه نهایی صعود کردند.
در لیگ کاتا جوانه ها و از گروه یک تیم های جوانه صفادشت و ستارگان مرکزی به عنوان تیم های اول و دوم و از گروه 2 تیم های شائولین و هیات کاراته البرز جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کردند.

نتایج کسب شده در این هفته بدین شرح است:

كوميته آينده سازان/
گروه يك:
مرحله اول: ستارگان پايتخت 7- هيات كاراته كبودراهنگ 4
صبا شيراز 7- ستارگان شمال 7 برنده
مرحله دوم: ستارگان شمال 2- هيات كاراته كبودرآهنگ 11
ستارگان پايتخت 2- صبا شيراز 11
مرحله سوم: صبا شيراز 6-هيات كاراته كبودرآهنگ 6 برنده صبا شیراز
ستارگان شمال 5- ستارگان پايتخت 8

گروه2:
مرحله اول: شيتوريو اينويي ها مازندران 11-هيات كاراته قزوين 2
نيك نژاد الف 8- باشگاه گردآفريد 5
مرحله دوم: باشگاه گردآفريد 10- هيات كاراته قزوين 4
شيتوريو اينويي ها مازندران 9- نيك نژاد الف 3
مرحله سوم: نيك نژاد الف 5-هيات كاراته قزوين 8
باشگاه گردآفريد 15- شيتوريو اينويي ها مازندران صفر


كاتا جوانه/
گروه يك:
مرحله اول: خراسان رضوي(انرژي مثبت) صفر- جوانه شهرداري صفادشت 14
ستارگان مركزي 12- هيات كاراته خراسان رضوي(شهابي) 2
مرحله دوم: هيات كاراته خراسان رضوي(شهابي) صفر- جوانه شهرداري صفادشت 14
خراسان رضوي(انرژي مثبت) 3- ستارگان مركزي 11
مرحله سوم: ستارگان مركزي صفر- جوانه شهرداري صفادشت 14
هيات كاراته خراسان رضوي(شهابي) 3- هيات كاراته خراسان رضوي(انرژي مثبت) 11

گروه 2:
مرحله اول: هيات كاراته استان البرز 11- صنايع غذايي اوكادو 3
اسدي فر 3- شائولين 11
مرحله دوم: شائولين 8- صنايع غذايي اوكادو6
هيات كاراته استان البرز 12- اسدي فر 2
مرحله سوم: اسدي فر 14- صنايع غذايي اوكادو صفر
شائولين 8- هيات كاراته استان البرز 6

هفته چهارم لیگ برتر بانوان امروز برگزار شد و 4 تیم راه یافته به فینال مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفت چهارم لیگ برتر کاراته بانوان امروز جمعه 9 آذرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و از گروه یک تیم الو پرده گیلان، از گروه 2 تیم شهرداری سمنان، از گروه 3 تیم شاتوده گستر سنندج و از گروه 4 باشگاه البرز شیراز به دور نیمه نهایی صعود کردند.

نتایج کسب شده در این هفته بدین ترتیب است:
گروه یک /
مرحله اول: هیات کاراته کبودرآهنگ – استراحت
آکادمی نریمان 3 - الو پرده گیلان 15
مرحله دوم: الو پرده گیلان – استراحت
هیات کاراته کبودرآهنگ 8 - آکادمی نریمان 11
مرحله سوم: آکادمی نریمان – استراحت
الو پرده گیلان18 - هیات کاراته کبودرآهنگ 3

گروه دو/
مرحله اول: شهرداری سمنان - استراحت
هیئت کاراته خراسان رضوی 8- نیک نژاد 11
مرحله دوم: نیک نژاد - استراحت
شهرداری سمنان 17- هیئت کاراته خراسان رضوی 2
مرحله سوم: هیئت کاراته خراسان رضوی - استراحت
نیک نژاد 2- شهرداری سمنان 17

گروه 3/
مرحله اول: شیتوریو اینوئی ها مازندران - استراحت
هیات کاراته لرستان 2- شالوده گستر سنندج 17
مرحله دوم: شالوده گستر سنندج - استراحت
شیتوریو اینوئی ها مازندران 6- هیات کاراته لرستان 12
مرحله سوم: هیات کاراته لرستان - استراحت
شالوده گستر سنندج 8 - شیتوریو اینوئی ها مازندران 8 برنده شیتوریواینوئی ها مازندران

گروه 4/
مرحله اول: ستارگان شمال - استراحت
باشگاه البرز شیراز 21- شیتوریو اینوئی ها خوزستان صفر
مرحله دوم: شیتوریو اینوئی ها خوزستان - استراحت
ستارگان شمال 9- باشگاه البرز شیراز 12
مرحله سوم: باشگاه البرز شیراز - استراحت
شیتوریو اینوئی ها خوزستان صفر- ستارگان شمال 21

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید