جلسه ی هم اندیشی بانوان هیات کاراته استان فارس با حضور رئیس هیات کاراته استان فارس احمد مبارکی در سالن جلسات هیات برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، در این جلسه تعدادی از مربیان و پیشکسوتان کاراته استان به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و از روند رو به رشد کاراته و برنامه ها حمایت نمودند و اظهار امیدواری کردند که روز به روز بر همدلی و همراهی بیشتر بزرگان کاراته افزوده شود
در این جلسه هم اندیشی که با جو صمیمانه و دوستانه برگزار کردید احمد مبارکی رئیس هیات کاراته استان به برنامه های کاربردی آینده هیات اشاره کرد و اخلاق گرایی در کاراته را امری ضروری برای آینده کاراته عنوان نمود و همگان را به وحدت و همدلی دعوت نمود
مبارکی افزود هیات کاراته متعلق به همه آحاد و خانواده بزرگ کاراته می باشد که بر همه واجب است که در را پیشبرد اهداف آن قدم بردارن
رئیس هیات کاراته استان با بیان اینکه در یکسال گذشته خیلی از زیر ساخت های کاراته فراهم گردیده و حال با برنامه ریزی در دو بخش آموزش و شهرستان محوری می‌توان کاراته را به جایگاه واقعی خود رساند
مبارکی از هماهنگی و همدلی هیات کاراته و اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد و ضمن تشکر از اداره کل ابراز امیدواری کرد که با این همدلی بی شک در آینده نزدیک شاهد موفقیت های خوبی در کاراته خواهیم داشت
و در پایان از کلیه پیشکسوتان و مسئولان سبک ها و مربیان فعال تشکر نمود

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس روز جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۸ محمدرضا دانش و حسین میرزایی ، دو نفر از کاراته کاهای شیرازی، در صعودی نیمه زمستانی ،با عبور از سمت یخچال های قله بل ،توانستند بلندترین قله استان فارس را که به بام فارس نیز مشهور است فتح نمایند.
قله بل در انتهای رشته کوه دنا و در نزدیکی اقلید در شمال فارس قرار گرفته و ارتفاع آن ۴۰۵۰ متر قید شده است.
در گفتگویی با محمدرضا دانش ،وی این صعود را به هئیت کاراته استان فارس و انجمن کاراته جی کی ای تقدیم نمود و گفت:
پارسال با فتح قله دماوند و تقدیم آن به جامعه کاراته سعی کردیم به نوعی از زحمات کلیه مربیان و دست اندرکاران کاراته استان تشکر کنیم.
امسال نیز‌ در این صعود با شاره به زحماتی که هیئت کاراته استان بویژه رئیس هییت، شیهان مبارکی ،در جهت حمایت از ورزشکاران رشته کاراته متقبل میباشند و الحق با تمام توان در این راستا تلاش مینمایند و با آروزی تحقق تمام برنامه های هیئت،افتخار ایستادن بر‌بام استان فارس را به ایشان تقدیم مینماید .
وی در ادامه با اشاره به قطعه شعر:
"چشمها را باید شست
جور دیگر باید دید"
گفت:امیدوارم کلیه کاراته کاهای استان که در عرصه بین المللی شکوفا شده اند،و این مهم انجام پذیر نبود ،مگر با حمایتهای هیئت کاراته،به جایگاه خوبی دست یابند .
در اخر تشکر‌ از زحمات هیئت کاراته استان و همه زحمتکشان عرصه کاراته با آرزوی بهروزی و سلامتی.

 به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ، با هماهنگی هیات محترم کاراته استان فارس و ریاست پرتلاش این هیات جناب احمد مبارکی و با همت و پیگیریهای هیات کاراته شهرستان مرودشت
این‌شهرستان در روزهای ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۸ شاهد برگزاری استاژ کومیته ،توسط مربی تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران ،محمد هادی محمدی بود .
این استاژ در سه جلسه دوساعته و با حضور نزدیک به ۸۰ کاراته کا از باشگاههای یوی به مربیگری مسعود عیب جو و *باشگاه هلال احمر به مربیگری حسین فلاحی* برگزار گردید .
در جلسه اول مربی تیم ملی نکات ارزشمندی در رابطه با طراحی تمرین عنوان نمودند ،در جلسه دوم پدر و مربی نوید محمدی قهرمان طلایی المپیک جوانان به آموزش تکنیکهای کومیته و تاکتیکتهای آن پرداختند.
جلسه پایانی شامل دروس و نکات چابکی ،سرعت و اهمیت عکس العمل در مبارزات بود.
در طول برگزاری این کلاس ها ، علیرضا عیب جو ازباشگاه یوی و مهدی جهانی از باشگاه هلال احمر بعنوان کاراته کا های برتر جهت شرکت در کمپهای تمرینیِ طراحی شده توسط محمد هادی محمدی انتخاب گردیدند
حضور حسن زیگلری یکی از مربیان کاراته در این جلسات و ایراد رهنمودهای بسیار مفید و به موقع ،موجبات دلگرمی و پیشرفت هنرجویان‌را بیش از پیش فراهم‌نمود.

اولین نشست این سبک در سال ۹۸، پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه درمحل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با حضور رئیس، دبیر، نائب رئیس بانوان، اعضای هیات رئیسه، نمایندگان شهرستان ها و مربیان سبک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از روابط عمومی سبک شیتوریو کاراته دو ایران در استان فارس، رئيس این سبک درفارس در این نشست ضمن تاکید براعتقاد این سبک به شفاف سازی و تلاش برای توسعه ورزش کاراته گفت:یکی از رسالت های ما به عنوان مربیان ورزش کاراته معرفی این ورزش به خانواده هاست.

محمدجواد شلتوک کاربا استقبال از نظرات و پیشنهادات مطرح شده توسط اعضای هیات رئيسه سبک،اعتقاد به خرد جمعی و عمل به به این اعتقاد را یکی از ویژگی های سبک شیتوریو ایران دانست و افزود:علیرغم المپیکی شدن کاراته و شناخته شدن بیش از پیش این ورزش در جامعه ،متاسفانه ذهنیت برخی خانواده ها از این ورزش این است که کاراته یک ورزش خشن است.

گفتنی است درابتدای این نشست دبیر سبک در استان،با اشاره به هدف ازبرگزاری این نشست ،تدوین و نهایی کردن  تقویم ورزشی سبک در سال جاری اعلام کرد.

احمدرضابلاغی ضمن اشاره به اجرای برنامه هایی نظیر مسابقات استانی و استاژ ها و کارگاه های آموزشی، به پتانسیل فارس جهت میزبانی تمامی برنامه های کشوری سبک اشاره کرد وافزود:هیات رئيسه سبک در استان آمادگی خود را  برای میزبانی مسابقات کشوری سبک در سال جاری و با هماهنگی با هیات کاراته استان  اعلام کرده است.

در ادامه، اعضای سبک  محمد جواد کشاورز عضو هیات رییسه سبک،  فاطمه دسترنج نائب رئیس بانوان سبک طاهره اوجی نماینده سبک شیتوریو ایران در شیراز با توجه به مسئولیت های خود، به بیان نقاط قوت و ضعف سبک پرداختند و راهکارهای خود را در راستای پیشرفت هرچه بیشتر سبک بیان کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، احمد مبارکی رئیس هیات کاراته استان فارس به منظور بررسی مسائل و مشکلات چند باشگاه کاراته کازرون به آن شهرستان سفر کرد .

مبارکی ضمن دیدار با محمدیرئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون وظهرابی رئیس هیات کاراته شهرستان کازرون  و تنی چند از از مربیان شهرستان از باشگاه روستای مهرنجان و اوتانای شهر کازرون دیدن نمود و از نزدیک با مشکلات آنها آشنا گردید

رئیس هیات کاراته استان فارس ضمن بررسی مشکلات با توجه به قهرمان پروری این باشگاه‌ها قول مساعد داد تا با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس مشکلات را برطرف نماید در این سفر آقای نقدی ریاست هیات کاراته استان را همراهی می نمود و همچنین تنی چند ازمربیان بانوان شهرستان کازرون خانم ها استواری و صادقی مربیان قهرمان پرور شهرستان و همچنین  سبزدوده نائب رئیس هیات کاراته شهرستان کازرون حضور داشتند

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از مدیریت باشگاه همت مرودشت ،  مراسم تقدیر از قهرمانان سال ۱۳۹۷ باشگاه های ورزشی همت شهرستان مرودشت برگزار شد در این برنامه که با همکاری مدیریت باشگاه، حبیب الله همت و پوریا همت با برنامه ریزی و هزینه شخصی و اسپانسر های باشگاه در مراسمی باشکوه و با حضور هنرجوهای کاراته کا و خانواده های محترمشان پس از تدریس تکنیک های کاراته و دفاع شخصی از تمامی قهرمانانی که در سال گذشته برای کاراته شهرستان مرودشت و استان فارس افتخار آفرینی کرده بودند تقدیر کردند.

جشن باشگاه ورزشی همت که با حضور بیش از ۱۴۰ نفر کاراته کا خردسال تا بزرگسال برگزار شد،با استقبال گسترده خانواده های ورزشکاران همراه بود و در مراسمی شاد به تشویق آینده داران کاراته پرداختند.

اهدا تقدیرنامه و هدیه به تمامی

قهرمانان مسابقات بین المللی کاراته به میزبانی مشهد تابستان ۹۷

قهرمانان مسابقات بین المللی کاراته کوبه کاپ ایران زمین به میزبانی شیراز ۹۷

قهرمانان انتخابی تیم استان فارس

قهرمانان لیگ کاراته فارس

اهدا کمربندهای هنرجویانی که اخیرا آزمون داده بودند.

و تقدیر از مربیان قهرمان پرور باشگاه در سبک های آزاد و کنترلی ،اساتید گرامی
پوریا همت، شیوا احدی، حسین استخر، هادی افشارفر.

تيم ملي كاراته كشورمان براي حضور در دومين مرحله ليگ سري آ به ميزباني تركيه بعدازظهر امروز(چهارشنبه 25 ارديبهشت ماه) عازم استانبول مي شود.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، دومين مرحله ليگ سري آ تركيه از روز جمعه 27 ارديبهشت ماه با حضور 1812 كاراته كا از 101 كشور آغاز مي شود و تا روز يكشنبه 29 ارديبهشت ماه ادامه دارد.
تيم ملي كشورمان در دو بخش مردان و بانوان ساعت 18:30 امروز عازم استانبول مي شود و با تركيب ذيل در اين پيكارها حضور خواهد داشت:

فاطمه صادقي در بخش كاتا 
سارا بهمنيار، طراوت خاكسار، فاطمه چالاكي، رزيتا عليپور، شيما آل سعدي، حميده عباسعلي، محدثه آقايي در بخش كوميته
سيده ستاره موسوي، سرمربي تيم ملي بانوان

ابوالفضل شهرجردي در بخش كاتا
امير مهدي زاده، مجيد حسن نيا، هامون درفشي پور، اميررضا ميرزايي، سيدعلي كريمي، بهمن عسگري، علي اصغر آسيابري، ذبيح اله پورشيب، مهدي خدابخشي، مهدي قراري زاده، سجاد گنج زاده و صالح اباذري در بخش كوميته
سيدشهرام هروي به عنوان سرمربي، شهاب سلطاني و سعید حسنی پور به عنوان مربي 

وحيد مومني، سرپرست دبيري فدراسيون نيز به عنوان سرپرست در كنار تيم اعزامي حضور دارد.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید