تکلیف تیم های صعود کننده لیگ های کاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران به دور نیمه نهایی مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، هفته چهارم ليگ هاي كاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران امروز جمعه 9 آذرماه در سالن غدير نيروي انتظامي برگزار شد تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور نیمه نهایی مشخص شود.

بر این اساس در لیگ کاتا خردسالان باشگاه کارن قم و شوتوکان جی کی اس فارس از گروه یک و تیم های آکادمی آرنیکا و زرین کهن ایرانیان از گروه دو به عنوان تیم های اول و دوم به دور نیمه نهایی صعود کردند.

در لیگ کاتای نونهالان از گروه یک تیم میرعماد ساری، از گروه 2 تیم شهید زین الدین، از گروه 3 تیم هیات کاراته مرکزی و از گروه 4 تیم های اتحاد گرگان راهی دور نیمه نهایی شدند.

در لیگ کاتای جوانه تیم های آکادمی شیراز الف و چای رفاه لاهیجان از گروه یک و تیم های شهرصدرا و مس کرمان از کرمان از گروه 2 به عنوان تیم های اول و دوم به نیمه نهایی راه یافتند.

كاتا خردسالان/
گروه يك: باشگاه كارن 11- آكادمي نوري صفر
شوتوكانjks 7- هيات كاراته گيلان 4
شوتوكانjks 7- آکادمی نوری 4
هيات كاراته گيلان یک- باشگاه كارن 10
هيات كاراته گيلان صفر- آكادمي نوري 11
شوتوكانjks یک - باشگاه كارن 10
گروه 2: آكادمي صادقي 5- زرين كهن ايرانيان 6
آكادمي آرنيكا 11- هيات كاراته آذربايجان شرقي صفر
آكادمي آرنيكا 6- زرين كهن ايرانيان 5
هيات كاراته آذربايجان شرقي 3- آكادمي صادقي 8
هيات كاراته آذربايجان شرقي صفر- زرين كهن ايرانيان 11
آكادمي صادقي صفر- آكادمي آرنيكا 11

كاتا نونهالان/
گروه يك:
ميرعماد ساري10 - شوتوكان jks فارس یک
باشگاه كارن قم 5 - ميرعماد ساري 6
شوتوكان jks فارس صفر- باشگاه كارن قم 11
گروه 2:
باشگاه كارن قم(ب) 3- آكادمي شيراز(الف) 8
شهيدزين الدين 6- باشگاه كارن قم(ب) 5
آكادمي شيراز(الف) 2- شهيدزين الدين 9
گروه 3: هيات كاراته مركزي(ب)8- آكادمي شيراز(ب) 3
آكادمي آرنيكا 6- هيات كاراته مركزي(ب) 5
آكادمي شيراز(ب) 7- آكادمي آرنيكا 4
گروه4: هيات كاراته مركزي(الف) 10- زرين كهن ايرانيان یک
اتحاد گرگان 8- هيات كاراته مركزي(الف) 3
زرين كهن ايرانيان صفر- اتحاد گرگان 11

كاتا جوانه/
گروه يك: شوتوكان jks فارس 8- با آكادمي شيراز(الف) 6
هيات كاراته گيلان 6- چاي رفاه لاهيجان 8
هيات كاراته گيلان 3- آكادمي شيراز(الف) 11
چاي رفاه لاهيجان 8- شوتوكان jks فارس 6
چاي رفاه لاهيجان 5- آكادمي شيراز(الف) 9
شوتوكان jks فارس 7- هيات كاراته گيلان 7

گروه 2: شهرداري شهرقدس یک- شهرصدرا 13
هيات كاراته بانه 5- مس كرمان 8
هيات كاراته بانه 4- شهر صدرا 10
مس كرمان 14- شهرداري شهرقدس صفر
مس كرمان 5- شهر صدرا 9
شهرداري شهرقدس صفر- هيات كاراته بانه 14
تیم های برتر

در کاتا خردسالان:
تیم اخلاق: آکادمی صادقی
تیم برتر: آکادمی آرنیکا

در کاتا نونهالان:
تیم اخلاق: باشگاه کارن قم
تیم برتر: اتحاد گرگان

در کاتا جوانه:
تیم اخلاق: شوتوکان جی کی اس فارس
تیم برتر: شهر صدرا

هفته چهارم لیگ برتر بانوان امروز برگزار شد و 4 تیم راه یافته به فینال مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفت چهارم لیگ برتر کاراته بانوان امروز جمعه 9 آذرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و از گروه یک تیم الو پرده گیلان، از گروه 2 تیم شهرداری سمنان، از گروه 3 تیم شاتوده گستر سنندج و از گروه 4 باشگاه البرز شیراز به دور نیمه نهایی صعود کردند.

نتایج کسب شده در این هفته بدین ترتیب است:
گروه یک /
مرحله اول: هیات کاراته کبودرآهنگ – استراحت
آکادمی نریمان 3 - الو پرده گیلان 15
مرحله دوم: الو پرده گیلان – استراحت
هیات کاراته کبودرآهنگ 8 - آکادمی نریمان 11
مرحله سوم: آکادمی نریمان – استراحت
الو پرده گیلان18 - هیات کاراته کبودرآهنگ 3

گروه دو/
مرحله اول: شهرداری سمنان - استراحت
هیئت کاراته خراسان رضوی 8- نیک نژاد 11
مرحله دوم: نیک نژاد - استراحت
شهرداری سمنان 17- هیئت کاراته خراسان رضوی 2
مرحله سوم: هیئت کاراته خراسان رضوی - استراحت
نیک نژاد 2- شهرداری سمنان 17

گروه 3/
مرحله اول: شیتوریو اینوئی ها مازندران - استراحت
هیات کاراته لرستان 2- شالوده گستر سنندج 17
مرحله دوم: شالوده گستر سنندج - استراحت
شیتوریو اینوئی ها مازندران 6- هیات کاراته لرستان 12
مرحله سوم: هیات کاراته لرستان - استراحت
شالوده گستر سنندج 8 - شیتوریو اینوئی ها مازندران 8 برنده شیتوریواینوئی ها مازندران

گروه 4/
مرحله اول: ستارگان شمال - استراحت
باشگاه البرز شیراز 21- شیتوریو اینوئی ها خوزستان صفر
مرحله دوم: شیتوریو اینوئی ها خوزستان - استراحت
ستارگان شمال 9- باشگاه البرز شیراز 12
مرحله سوم: باشگاه البرز شیراز - استراحت
شیتوریو اینوئی ها خوزستان صفر- ستارگان شمال 21

اولين دوره المپياد ورزشي كاراته دختران 4 و 5 آذرماه به ميزباني سنندج برگزار شد و تيم گيلان بر سكوي قهرماني قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، در اين دوره از رقابتها كه در سالن آزادي سنندج برگزار شد، در رده سني نونهالان 135 كاراته كا و در رده سني نوجوانان 109 نفر به روي تاتامي رفتند كه در پايان و در مجموع مدالي تيم گیلان با ۳ طلا عنوان قهرماني را بدست آورد.
لرستان با ۲ طلا, يك نقره و یک برنز دوم شد. ایلام با يك طلا و ۲ نقره در مكان سوم ايستاد.
مازندران با يك طلا، يك نقره و ۲ برنز چهارم شد. تيم کردستان با يك طلا و ۲ برنز در مكان پنجم ايستاد.
تيم فارس با مربی گری خانم اردشیر نژاد به عنوان مربی تیم استان فارس با کسب يك طلا ششم شد. تيم هاي تهران و هرمزگان با يك نقره و يك برنز مشتركاً هفتم شدند. تيم هاي کرمان، قزوین و آذربایجان شرقی با يك نقره در مكان هشتم قرار گرفتند.
تيم هاي کرمانشاه، اصفهان، همدان و سیستان و بلوچستان با ۲ برنز نهم شدند و تيم هاي زنجان، سمنان و البرز با يك برنز در رده دهم قرار گرفتند.

اسامي مدال آوران اين مسابقات بدين شرح است:

رده سني نوجوانان/
وزن 42- كيلوگرم: زهرا ابراهيمي از گيلان اول شد، سايدا ايدي از ايلام در مكان دوم قرار گرفت. فاطمه يوسفي از اصفهان و مهلا آذري از سيستان و بلوچستان سوم مشترك شدند.
در اين وزن 25 كاراته كا شركت داشتند.

در وزن 47- كيلوگرم: اسراء كريمي راد از ايلام بر سكوي قهرماني ايستاد. زهرا عليزاده از تهران دوم شد. يلدا نقي بيرانوند از همدان و ستايش نادري از كرمانشاه سوم مشترك شدند.
در اين وزن 28 نفر حضور داشتند.

در وزن 54-كيلوگرم: فاطمه بداق از لرستان در جاي اول قرار گرفت. عسل مرادي از هرمزگان در مكان دوم ايستاد. مريم الهي سرخه از كرمانشاه و مينو وهاب پور از البرز مشتركاً در مكان سوم قرار گرفتند.
در اين وزن 28 كاراته به ميدان رفتند.

در وزن 54+ كيلوگرم: آتنا محبوب از گيلان اول شد. نرگس محمدي از لرستان در جاي دوم ايستاد. يگانه خواجه كلايي از مازندران و جوانا رسولي از كردستان سوم مشترك شدند.
در اين وزن 28 نفر با هم مبارزه كردند.

در رده سني نونهالان/
در وزن 38- كيلوگرم: آتين ايرجي از كردستان اول شد. فاطمه بشيري از ايلام در مكان دوم ايستاد. رومينا خادمي از تهران و كوثر نوري از سيستان و بلوچستان سوم مشترك شدند.
30 كاراته كا در اين وزن به روي تاتامي رفتند.

در وزن 42- كيلوگرم: سونيا ميرزايي از لرستان در جاي نخست قرار گرفت. فاطمه زهرا سعيدآبادي از كرمان دوم شد. نرگس بشارت از اصفهان و مائده زارعي از همدان سوم شدند.
در اين وزن 29 كاراته كا به ميدان رفتند.

در وزن 47- كيلوگرم: مليكا اسدي از فارس به مربی گری نجمه رضایی  اول شد. سيده مهديه سيپورشكتايي از مازندران در مكان دوم قرار گرفت. الهه حاجي احمدي از كردستان و آيدا طاهري از زنجان مشتركاً عنوان سومي را كسب كردند.
در اين وزن 28 نفر با هم مبارزه كردند.

در وزن 52- كيلوگرم: فرناز پورغلامي از گيلان اول شد. زينب بازدارپرشكوهي از قزوين در جاي دوم ايستاد. هانيه رشيديان از لرستان و بشرا ايماني از مازندران سوم شدند.
در اين وزن 25 شركت كننده حضور داشت.

در وزن 52+ كيلوگرم: هانا حسين پور از مازندران عنوان نخست را كسب كرد. هليا احمدي از آذربايجان شرقي دوم شد. الينا صفاجو از سمنان و آناهيتا عبدالملكي از هرمزگان سوم مشترك شدند.
در اين وزن 23 نفر حضور داشتند.

51 داور قضاوت اين مسابقات را بر عهده داشتند.

هفته چهارم ليگ كوميته آينده سازان پسران امروز جمعه 2 آذرماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار شد و چهره 4 تیم راه یافته به دور نیمه نهایی مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری هفته چهارم لیگ کومیته آینده سازان پسران تیم های پاس قوامین و تیم مازیار حبیب پور (سلیمی) از گروه یک و تیم های آراکس ارقام عسلویه و تاپ اکو خاورمیانه از گروه 2 به عنوان تیم های اول و دوم به دور نیمه نهایی راه یافتند.
در تیم پاس قوامین دو بازیکن شیرای به نام های محمد جواد نصاران زاده و پوریا حجازی به مربیگری برادران برزگر از فارس حضور داشتند

برگزاری استاژ و ارتقا داوری کاراته کنترلی و غیر کنترلی با حضور بیش از 200 داور به میزبانی استان فارس در شهرستان شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از محمد حسن هاشمی دبیر کمیته داوران هیات کاراته استان فارس  کلاس باز آموزی(تثبیت) و ارتقا داوری کاراته در دو بخش کنترلی و غیر کنترلی با حضور 220 داور از سراسر استان فارس در شهرستان شیراز برگزار شد این دوره که در بخش کنترلی با مدرسین اکبر خیری پور و معصومه روستا زاده و در بخش غیر کنترلی به مدرسی احمد مبارکی در دو بخش تئوری و عملی به انجام رسید و در پایان تعدادی از داوران استان فارس از درجه جاج سی تا درجه رفری آ به ارتقا درجه ی خود طی ازمون تئوری و عملی در دو روز پرداختند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از انجمن شوتوکان کاراته بین الملل ،بیست ودومین دوره  مسابقات قهرمانی سبک شوتوکان کاراته بین المللی استان  نکوداشت استادشهاب الدین فلکی بنیانگذارشوتوکان کاراته فارس در مورخ 2 آذر ماه در ورزشگاه شهید آیت اله دستغیب شیراز  طی مراسمی باشکوه و با حضور بیش از120نفرازپیشکسوتان و قهرمانان این رشته دردوبخش بانوان وآقايان درپنج رده سنی    برگزار شد. درمراسم افتتاحیه که باحضورمیهمانان ومدعوین ازجمله رییس هیات کاراته استان فارس احمد مبارکی،معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان  ، روسای سبک های کاراته ومدیران ومربیان باشگاه ها ی کاراته طی آیینی ویژه ازتمامی پیشکسوتان  حاضرتجلیل بعمل آمد.

در ادامه رئیس انجمن شوتوکان کاراته بین الملل استان فارس در پیامی از همکاری اعضایی که موجبات برگزاری هر چه با شکوه تر این دوره از مسابقات را داشتند تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح است: از آقایان احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان فارس ، رشیدقامت دبیر هیات کاراته استان فارس و ذیگلری مشاورهیات کاراته استان فارس که نهایت همکاری را با ما داشتند قدردانی نمایم. همچنین از تمامی مربیان ارزشمند  که با سعه صدر خود باعث برگزاری هر چه بهتر این مسابقات شدند تشکر نموده و از داوران گرامی به خصوص استادخیری پور ریاست محترم شورای داوران استان فارس ودیگراعضا محترم شورای داوران که امر مهم و خطیر داوری مسابقات را هر چه بهتر و دقیق تر به سرانجام رساندند سپاسگزارم.

در پایان از کادر اجرائی مسابقات به خصوص اساتید عزیزوگرانسنگ جناب آقایان  غلامحسین جمشید . عبدالحسین جابری . داریوش استحمامی فر.بیژن شیروانی .ایرج ابراهیمی و...خانم ها منصوری .مقتدری .دسترنج .شاهسونی و... که بدون هیچگونه چشم داشت وتوقعی  همراه همیشگی ما بودند  بسیار سپاسگزاریم.  

سازمان لیگ فدراسیون با پايان اولين مرحله لیگ کاراته وان ایران، رنکینگ 4 كاراته كا برتر دختر و پسر را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، اسامی  4نفر برتر اولين دوره لیگ کاراته وان ایران در دو بخش کاتا و کومیته نوجوانان و جوانان بدین شرح است:

در بخش دختران/
رده سنی جوانان:
کاتا انفرادی:
زینب السادات حسینی 3370 امتیاز از تهران 
سپیده امینی 3010 امتیاز از تهران
پریا حیدری 1355 امتیاز از خراسان رضوي
یگانه شهپری 1295 امتیاز از اصفهان
کاتا تیمی:
تیم جوانه صفادشت 2340 امتیاز از تهران 
تیم هیئت کاراته اصفهان 2040 امتیاز از اصفهان 
تیم مقدم 1890 امتیاز از تهران
تیم جاویدان کن شی کان 700 امتیاز از خراسان رضوي
وزن ۴۸-کیلوگرم:
فاطمه نودهقان 3120 امتیاز از البرز 
محنا پوراحمدیان 1795 امتیاز از كرمان 
فاطمه صفری 1585 امتیاز از تهران
مرضیه باوندپور 1560 امتیاز از كرمانشاه
وزن ۵۳-کیلوگرم:
نگین مهرپویا 2580 امتیاز از البرز 
تینا نصیری 2220 امتیاز از البرز
آتوسا گلشادنژاد 1830 امتیاز از كرمانشاه
عسل رشیدی فر 1650 امتیاز از لرستان
وزن ۵۹- کیلوگرم:
اسماء کریمی راد 2205 امتیاز از ايلام
ستایش صفری تیلمی 1540 امتیاز از سمنان
مهنا میرزایی 1500 امتیاز از مازندران 
آیدا خوشبختی 1320 امتیاز از مازندران 
وزن ۵۹+کیلوگرم:
سیده لیلا عباسیان 2085 امتیاز از مازندران 
عاطفه بیرانوند 1850امتیاز از لرستان
زهرا یعقوبیان 1500 امتیاز از مازندران 
هستی غضنفری 1410 امتیاز از كرمان 

رده سنی نوجوانان/
کاتا انفرادی:
ملیکا عزتی 3750 امتیاز از تهران
راضیه حسین پور 1950 امتیاز از مازندران 
ملیکا سلطانی 1355 امتیاز از اصفهان 
فائزه رحیمی 1265 امتیازاز خراسان رضوي 
وزن ۴۲-کیلوگرم:
حدیثه زاهدی 1560 امتیاز از مازندران 
مبینا یوسفی 1535 امتیاز از تهران 
مهرنگار احمدی 1500 امتیاز از كرمان
نیکو حسین نژاد 1470 امتیاز از مازندران 
وزن ۴۷-کیلوگرم:
فاطمه کرمی 3140 امتیاز از تهران 
زهرا علیزاده 2395 امتیاز از تهران 
اسراء کریمی راد 2340 امتیاز از ايلام 
یلدا نقی بیرانوند 1655 امتیاز از همدان
وزن ۵۴- کیلوگرم:
رویا اقبالی 2890 امتیاز از تهران 
فاطمه بداق 2130 امتیاز از لرستان 
سارینا فتحی 1590 امتیاز از كرمانشاه 
حنانه صالحی 1485 امتیاز از مازندران 
وزن ۵۴+ کیلوگرم:
نسترن عبادی 3510 امتیاز از تهران 
هلیا احمدی باویل 1300 امتیاز از آذربايجان شرقي 
 سعیده نعمتی 1280 امتیاز از فارس به مربیگری سرکار خانم قائم دوست
محدثه محمدی 1225 امتیاز از تهران 

در بخش پسران/
رده سنی جوانان:
كاتا انفرادي: 
احمدرضا محمودي با 2730 امتياز از تهران 
سيدمجيد وكيلي با 2460 امتياز از قم 
متين زارع با 2080 امتياز از تهران 
رضا گرامي با 1170 امتياز از گيلان 
كاتاي تيمي:
تيم مقدم با 2010 امتياز از تهران 
تیم شهید زین الدین با 1380 امتیاز از تهران 
تيم آکادمی شاهين با 1200 امتياز از آذربايجان شرقي

تيم هيات كاراته بانه(آسو) با 960 امتياز از كردستان

وزن 55- كيلوگرم:


پوريا اقدسي با 3190 امتياز از البرز 
مرتضی کریمی حکایه با 2130 امتیاز 
امير حسين زينلي با 1920 امتياز از قزوين 
شاهرخ نجفي با 1740 امتياز از مازندران 

وزن 61- كيلوگرم: 
عليرضا حيدري با 2915 امتياز از مركزي
عرشيا فيض با 1870 امتياز از كرمانشاه 
حسين خدري با 1785 امتياز از قم 
رضا جمالي با 1715 امتياز از اصفهان 
وزن 68- كيلوگرم:
عليرضا رضايتي با 2520 امتياز از فارس به مربیگری جناب آقای مدیح جهرمی
كوروش زيگلري بيك با 2155 امتياز از فارس به مربی گری جناب آقای ذیگلری 
ابوالفضل ميرزايي با 1950 امتياز از مازندران 
محمدرضا جعفري با 1295 امتياز از مازندران 
وزن 76-كيلوگرم: 
امير اسلامي با 2280 امتياز از خراسان رضوي 
علی توکلی با ۲۲۲۰ امتیاز از تهران 
محمود نعمتی با 1590 امتياز از قم 
اميرحسين بيگدلي با 1355 امتياز از قزوين 
وزن 76+ كيلوگرم:
محمدهادي طاهري با 2565 امتياز از مركزي 
دانيال رفعت زمين 1680 امتياز از فارس به مربی گری جناب آقای برزگر 
محسن صفرنژاد با 1665 امتياز از گيلان 
علی خانی با 1510 امتیاز از تهران 

رده سنی نوجوانان/
كاتا انفرادي:
اميرحسن معين الديني با 3300 امتياز از كرمان 
ميلاد ملك پور با 2640 امتياز از كرمان 
مهدي محمدپور با 2340 امتياز از تهران 
آكام خنداني با 1715 امتياز از كردستان 
وزن 47- كيلوگرم:
محمدرضا سواري با 2225 امتياز از اصفهان 
مازیار حبیب پوربا 2205 امتیاز از گيلان 
سيدمحمد امين صالحي با 1710 امتياز از گيلان 
محمدصادق بيگدلي با 1565 امتياز از قزوين
وزن 52- كيلوگرم: 
اميررضا برزويي با 2305 امتياز از كرمانشاه 
حسين علينژاد با 2015 امتياز از مازندران 
اميرعباس بيك محمدلو با 1620 امتياز از تهران 
سعيد اله ياري با 1405 امتياز از البرز 
وزن 57- كيلوگرم:
محمدحسين شيرصفت با 3240 امتياز از فارس به مربیگری جناب آقای حاجی زاده 
علي ابراهيمي با 2340 امتياز از تهران 
سيدمبين سادات صديقي با 1350 امتياز از گيلان 
اميرحسين آقايي با 1350 امتياز از يزد
وزن 63- كيلوگرم: 
محمدطاها مهديزاده با 2525 امتياز از مازندران 
محسن دانه با 1890 امتياز از تهران 
محمدمهدي پارسا با 1205 امتياز از لرستان 
پدرام اسدي فر با 1200 امتياز از كرمان 
وزن 70- كيلوگرم:
نيما خادمي نيا با 2220 امتياز از مازندران 
مصطفي غلامي با 1835 امتياز از تهران 
پرهام اسدي فر با 1740 امتياز از كرمان 
علیرضا فصیحیان با 1200 امتیاز از فارس به مربیگری جناب آقای اکبری 
وزن 70+ كيلوگرم:
محمدسروش محمدي با 3450 امتياز از تهران 
احد اسدي با 2040 امتياز از كرمان 
طاها بشاورد با 1810 امتياز از كرمان 
اميرمحمد كاظمي با 1350 امتياز از ايلام 

گفتني است نفرات برتري كه اسامي آنها در بالا ذكر شد به صورت مستقيم وارد اولين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي مي شوند.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید