به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته و به نقل از روابط عمومی سبک شوتوکان آی کا دی ایران، نهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کشور بانوان گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی و تجلیل از پیشکسوتان کاراته شهرستان نجف آباد از 18 تا 21 شهریورماه با حضور 928 نفر از 21 استان در نجف آباد برگزار شد و در پایان این رقابت ها نتایج زیر بدست آمد:
در رده قهوه ای مشکی/
تیم اصفهان با 9 طلا مقام اول، تیم زنجان با 6 طلا مقام دوم و تیم های هرمزگان و چهارمحال و بختیاری هرکدام با 5 طلا به طور مشترک مقام سوم
در بخش کمربندهای رنگی/
اصفهان مقام اول، چهارمحال مقام دوم و زنجان و فارس به طور مشترک مقام سوم

وتیم منتخب شوتوکان آی کا دی فارس با 71 نفر شرکت کننده در این مسابقات حضور یافته و توانست با کسب 18 مدال طلا ،11نقره و 30 برنز در مجموع تیمی مقام سوم کشور را کسب کند

تیم فارس به سرپرستی شبنم پناهی منش ومربیگری خانم ها فروغ استواری ،زینب قاسمی فاطمه کرمی ،زلیخا نظر دوست وفاطمه یار علی در این مسابقات حضور داشت.
فنی ترین کاراته کا: زهرا کریمی پور از فارس
نماینده برتر: شهیدی صفا از همدان و فتحی از چهارمحال و بختیاری
مربی برتر:برازنده پور از قم
داور برتر: دهقان از مرکزی
کاپ اخلاق: تیم خراسان شمالی 

احمد مباركي در ديدار با رئيس فدراسيون كاراته گزارشي از عملكرد چندماهه اين هيات در بخش هاي مختلف ارائه داد

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، احمد مباركي، رئيس هيات فارس امروز با حضور در محل فدراسيون كاراته و ديدار با محمدصادق فرجي، رئيس فدراسيون به ارائه گزارش از عملكرد اين هيات در چند ماهه رياست وي، ميزباني ها در بخش مسابقات، كارگاههاي آموزشي، دوره هاي مختلف آموزشي و ساختار اداري پرداخت.

رئيس فدراسيون كاراته نيز با اشاره به تعامل با پيشكسوتان، خردجمعي و استفاده از تمامي ظرفيت ها در استان، ابراز اميدواري كرد كه شاهد شكوفايي و رشد كاراته در ابعاد قهرماني، همگاني و غيره باشيم.

محمدصادق فرجي به دليل زحمات مباركي در مدت حضورش در راس هيات كاراته فارس، ميزباني مطلوب كارگاههاي آموزشي و برگزاري مسابقات لوح تقديري به وي اهدا كرد. 

دومین دوره مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته یونیون کانامورا در سالن 22 بهمن شهرستان شیراز برگزار شد و تيم سمنان با 11 مدال طلا بر سكوي قهرماني ايستاد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل ازسايت فدراسيون كاراته، اين رقابتها 16 شهریور برگزار شد و تیم سمنان با 11 طلا مقام اول را بدست آورد. تيم خوزستان با 10 طلا دوم شد و تيم هاي یاسوج و فارس هر کدام با 3 طلا عنوان مشترك سومي را از آن خود کردند.

براي تيم سمنان در اين پيكارها، بردیا عقیلی در وزن ۳۰-كيلوگرم نونهالان، شایان اشراقی در وزن ۳۰-كيلوگرم خردسالان، علیرضا میراج در وزن ۵۰- كيلوگرم نوجوانان، محمد جواد میراج در وزنهای ۴۰+ و ۴۵- كيلوگرم نوجوانان، محمد مهدی مداح در وزنهای ۳۵- و ۴۰-كيلوگرم نونهالان، ابوالفضل عجم شاهکوهی در وزن ۳۰-كيلوگرم نونهالان، هادی گل آذری در وزن ۴۰-كيلوگرم نونهالان و سجاد زارع در وزن ۷۰- كيلوگرم جوانان مدال هاي طلا را كسب كردند.

براي تيم خوزستان نيز، یوسف قاسمی در وزن 80+كيلوگرم بزرگسالان، محمد عباسی در وزن 80-كيلوگرم بزرگسالان، عباس برهی در وزن 40-كيلوگرم نونهالان، حمید رضا دهدار در وزن 60-كيلوگرم نوجوانان، امین آلبوغبیش در اوزان 60- و 70-كيلوگرم، طارق مقدمیان در وزن 30-كيلوگرم نونهالان، محمد نبی زاده در وزن 20-كيلوگرم خردسالان و سید محمد نژاد کاظم فردر وزن 25-كيلوگرم نونهالان مدال طلا گرفتند.

سهیل داداری، غلامرضا پزشکی وعلیرضا رضایی طلايي هاي تيم فارس بودند و صادق محمدپور در وزن آزاد، محمد موسویان در وزن ۹۰ كيلوگرم و عباس سیاوش نسب در وزن ۸۰ كيلوگرم مدال طلاي تيم ياسوج را كسب كردند.

دربخش بانوان هم كه در سالن دانش شیراز برگزارشد، تیم هاي خوزستان، فارس و اصفهان به ترتيب اول تا سوم شدند.

سومین دوره مسابقات بین المللی مردان و اولین دوره مسابقات بین المللی زنان شوتوکان جی کی اس  طی روزهای 15 تا 16 شهریور ماه در مشهد مقدس با حضور تیم هایی از کشورهای ایران، افغانستان و عراق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل ازسايت فدراسيون كاراته، در مجموع مردان و بانوان این رقابتها، شوتوکان  جی کی اس ایران در جایگاه نخست ایستاد،سلیمانیه عراق دوم شد، افغانستان سوم و کربلای عراق رده چهارم را به خود اختصاص دادند.
همچنین همزمان رقابتهای کشوری سبک نیز با حضور 1200 کاراته کا از سراسر کشور برگزار شد که در بخش مردان کاراته کاهاي 19 استان بر روی تاتامی رفتند که در خاتمه استانهای خراسان رضوی، کرمان، فارس، همدان و هرمزگان بترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.
و در بخش بانوان هم که نمایندگان 17 استان حضور داشتند کاراته کاهاي خراسان رضوی، هرمزگان، اصفهان، مازندران، فارس و کرمان بترتیب اول تا پنجم شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، این دیدار در مورخ 19 شهریور ماه 97 در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس حیدر علی کامیاب با حضور احمد مبارکی رئیس هیات کاراته استان فارس، پروفسور سریل مدرس رسمی فدراسیون جهانی کاراته ، محمد متقیان نژاد رئیس سبک شیتوریو یونیون کاراته ایران و آسیا ، محمد جواد شلتوک کار مشاور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، علی ظهرابی نماینده سبک شیتوریو یونیون فارس و جنوب کشور و هیات همراه برگزار شد.

در خلال این نشست به صحبت پیرامون ظرفیت های استان فارس در میزبانی مسابقات بین المللی و جهانی پرداخته شد و با ابراز خرسندی کامیاب از انتخاب استان فارس با وجود ظرفیت های بالقوه این استان نسبت به برگزاری این دوره از مسابقات استقبال کرد. در پایان مقرر شد استان فارس میزبان مسابقات قهرمانی کاراته جهان سبک شیتوریو یونیون در ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز در آذر ماه باشد.

مرحله دوم لیگ کاراته وان ایران در بخش دختران امروز یکشنبه 18 شهریور ماه در اردبیل برگزار شد و تیم تهران عنوان قهرمانی مسابقات را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، دومین مرحله لیگ کاراته وان ایران امروز در سالن 6 هزار نفری حسین رضازاده اردبیل و با حضور 448 کاراته کا برگزار شد و در رده بندی استانی تیم تهران با کسب تهران 6 طلا، 2 نقره و 3 برنز قهرمان شد. تیم مازندران با 2 طلا، یک نقره و 6 برنز نایب قهرمان شد و تیم البرز با 2 طلا و 2 برنز در مکان سوم ایستاد.
اردبیل با یک طلا و یک برنز چهارم شد. اصفهان با 3 نقره در مکان پنجم قرار گرفت.
تیم های آذربایجان شرقی با 2 نقره ، کرمانشاه با یک نقره و 3 برنز، همدان با یک نقره و یک برنز، لرستان با یک نقره و کرمان با 2 برنز در رده های ششم تا دهم قرار گرفتند.
تیم های قم ، خراسان رضوی و ایلام هر کدام با یک برنز مشترکاً یازدهم شدند.

نتایج بدست آمده در دو رده سنی نوجوانان و جوانان بدین شرح است:

نوجوانان/

کاتای انفرادی:
مقام اول:ملیکا عزتی (تهران )
مقام دوم: ملیکا سلطانی (اصفهان)
مقام سوم:فائزه رحیمی (خراسان رضوی )
مقام سوم مشترک:ویدا سادات میرزایی گوهری (کرمان)
مقام پنجم:مبینا نیکی رشیدی (کرمان)
مقام پنجم مشترک :شیواامانی (آذربایجان شرقی)
مقام هفتم : نرگس جعفری (زنجان)
مقام هفتم مشترک: فاطمه توکلیان (خراسان رضوی )
36 کاتارو در این بخش حضور داشتند.

وزن 42- کیلوگرم:
مقام اول: حدیثه زاهدی (مازندران)
مقام دوم: فاطمه عتابی (مازندران)
مقام سوم:ستایش حسن پور (مازندران)
مقام سوم مشترک: مهرنگار احمدی (صنعت مس رفسنجان کرمان )
مقام پنجم:نیکو حسین نژاد (مازندران)
مقام پنجم مشترک :عسل میرزایی حسین آبادی (همدان)
مقام هفتم : یسنا جعفری (خوزستان)
مقام هفتم مشترک: مهسا فلاح (مازندران)
مقام نهم: الینا دلیر (اردبیل)
مقام نهم مشترک : محدثه کدخدایی(البرز)
دراین وزن 39 نفر شرکت داشتند.

وزن 47- کیلوگرم:
مقام اول: فاطمه کرمی ( تهران)
مقام دوم: زهرا علی زاده (تهران)
مقام سوم:یلدا بیرانود (همدان )
مقام سوم مشترک:اسرا کریمی راد (ایلام )
مقام پنجم: مبینا غلامی (کرمان)
مقام پنجم مشترک : سپیده نعلبندی (قزوین)
مقام هفتم : حسنا سلیمی (تهران)
مقام هفتم مشترک: زهرا بصیری فروتن(همدان)
مقام نهم: حدیث نامدار گلمایی (نهم)
مقام نهم مشترک : مینا دانشی (کرمان)
در این وزن 56 نفر با هم به مبارزه پرداختند.

وزن 54- کیلوگرم:
مقام اول: رویا اقبالی (تهران)
مقام دوم:فاطمه نظری (همدان)
مقام سوم:حنانه صالحی (مازندران)
مقام سوم مشترک: سارینا فتحی (کرمانشاه)
مقام پنجم:فاطمه بداق (لرستان)
مقام پنجم مشترک : بهاره اسدالهی (اردبیل)
مقام هفتم : حنانه صفری(تهران)
مقام هفتم مشترک: نگار پرستار (فارس)
مقام نهم: یاسمن ربیع زاده (اصفهان)
مقام نهم مشترک : پریا شکری (آ.شرقی )
42 کاراته کا در این وزن شرکت داشتند.


وزن 54+ کیلوگرم:
مقام اول: نسترن عابدی (تهران)
مقام دوم: هلیا احمدی (آ.شرقی )
مقام سوم: مهسا خلیلی (البرز)
مقام سوم مشترک: شادی چامه (کرمانشاه)
مقام پنجم:یگانه خواجه کلائی (مازندران)
مقام پنجم مشترک :مریم شکری (البرز)
مقام هفتم : سیده کوثر کاری پور (مازندران)
مقام هفتم مشترک: فاطمه فرجی (البرز)
مقام نهم: الهه فرهنگ دهقان ( البرز)
مقام نهم مشترک : مبینا ابرقویی (قم)
دراین وزن 55 نفر شرکت داشتند.


رده سنی جوانان/

کاتای انفرادی
مقام اول:سپیده امینی (تهران)
مقام دوم:تینا شعبانی (اصفهان)
مقام سوم:زینب السادات حسینی (تهران)
مقام سوم مشترک: هدیه سادات موسوی (قم)
مقام پنجم:نگین مهدیون (زنجان)
مقام پنجم مشترک :انیس سادات حسینی (خراسان رضوی )
مقام هفتم : شقایق حق بین گله پرد سری (تهران)
مقام هفتم مشترک: کیمیا بیرقی احمد آباد(تهران)
مقام نهم : نگار نجاتی زاده (تهران)
مقام نهم مشترک مونا ابراهیمی (البرز)
33 کاتارو در این بخش شرکت داشتند.


وزن 48- کیلوگرم:
مقام اول:فاطمه نو دهقان (البرز )
مقام دوم: مرضیه باوند پور (کرمانشاه)
مقام سوم:فاطمه صفری (تهران)
مقام سوم مشترک:رقیه بنداد کرمانی (مازندران)
مقام پنجم:مهسا طاهری فرد (اردبیل)
مقام پنجم مشترک :مهسا رزمجو (اردبیل)
مقام هفتم : ستایش یونسی (مازندران)
مقام هفتم مشترک: صبا برزگر (مازندران)
مقام نهم: زهرا مقیسه (تهران)
مقام نهم مشترک : سحر اکبر زاده (تهران)
در این وزن 49 کاراته کا حضور داشتند.


وزن 53- کیلوگرم:
مقام اول:نگین مهر پویا (البرز)
مقام دوم:عسل رشیدی فر ( لرستان)
مقام سوم:حدیث کاظم لو (البرز)
مقام سوم مشترک:آتوسا گلشاد نژاد (کرمانشاه)
مقام پنجم:محبوبه گرائیلی ( مازندران)
مقام پنجم مشترک :مریم قدری ( اردبیل)
مقام هفتم : تینا نصیری ( البرز)
مقام هفتم مشترک: نساء اصغری عطار ( گیلان)
مقام نهم: سارا دهقان چاچکامی ( مازندران )
مقام نهم مشترک : فاطمه مرسلپور ( کرمان)
مقام یازدهم : ملیکا رضایی استر آباد ( اصفهان)
45 نفر در این وزن شرکت داشتند.

وزن 59- کیلوگرم:
مقام اول: آیدا خوشبختی ( مازندران)
مقام دوم: زهرا بابایی ( تهران)
مقام سوم: مهنا میرزایی گله کلائی ( مازندران)
مقام سوم مشترک: ستاره محمد پور
مقام پنجم: نفیسه عبدی (تهران)
مقام پنجم مشترک : سیده فاطمه شجاعی (مازندران)
مقام هفتم : کوثر مرادی (کرمانشاه )
مقام هفتم مشترک: فائزه قلی پور
مقام نهم: فاطمه نکو آمال
مقام نهم مشترک : مهدیس امیری (قم)
مقام یازدهم : پریا تجدد( اردبیل)
38 کاراته کا در این وزن مبارزه کردند.

وزن 59+ کیلوگرم:
مقام اول: ثنا نگهدار (اردبیل)
مقام دوم: ثمین زمانی ( آ.شرقی)
مقام سوم: زهرا یعقوبیان ( مازندران)
مقام سوم مشترک: مهسا رضایی ( مازندران)
مقام پنجم: سیده مبینا موسوی ( مازندران)
مقام پنجم مشترک : عاطفه بیرانوند ( لرستان)
مقام هفتم : نگین خیر خواه کفشگری (مازندران)
مقام هفتم مشترک: مهدیه عباس زاده ( مازندران)
مقام نهم: پرستو ساجدی
مقام نهم مشترک : مهسا فتحی (همدان)
36 نفر تعداد شرکت کنندگان این وزن بودند.


در کاتای تیمی 4تیم شرکت داشتند و به ترتیب اول تا سوم شدند:
مقام اول: تیم مقدم (تهران)
مقام دوم: تیم اصفهان
مقام سوم:تیم اردبیل
مقام سوم مشترک: تیم جوانه شهرداری صفا دشت (تهران)

مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران امروز دوشنبه 19 شهریور ماه در سالن شش هزار نفری حسین رضازاده اردبیل برگزار شد و تیم تهران بر سکوی نخست قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارسبه نقل از سایت فدراسیون کاراته، در دومین مرحله لیگ کاراته وان که به میزبانی اردبیل برگزار شد 478 کاراته کا در دو رده سنی نوجوانان و جوانان به روی تاتامی رفتند که در پایان و در رده بندی استانی تیم تهران با 5 طلا، 2 نقره و یک برنز اول شد. تیم گیلان با 2 طلا ، یک نقره و 8 برنز در مکان دوم قرار گرفت و تیم قزوین با 2 طلا، یک نقره و 3 برنز در مکان سوم ایستاد.
تیم های مازندران با یک طلا ، 2 نقره و 5 برنز، مرکزی با يك طلا،2 نقره، یک برنز، اردبیل با یک طلا و يك نقره ، کرمان با يك طلا و 5 برنز، البرز با يك طلا و 1برنز و آذربایجان شرقی با یک نقره و یک برنز در رده های چهارم تا نهم قرار گرفتند.
تیم های كردستان، یزد، قم و ایلام با يك نقره دهم شدند و تیم های چهارمحال و بختیاری، زنجان و گلستان با یک برنز مشترکاً در مکان یازدهم ایستادند.

نتایج بدست آمده در این مرحله بدین ترتیب است:

رده سنی نوجوانان/
کاتای انفرادی:
مقام اول: میلاد دملک پور (کرمان)
مقام دوم: مهدی محمد پور (آذربایجان شرقی)
مقام سوم: امیرحسین معین الدینی (کرمان)
مقام سوم مشترک:آکام خندانی (کردستان)
مقام پنجم: محمد حسین علامی (بوشهر)
مقام پنجم مشترک : امیر حسین صمائیان (البرز)
مقام هفتم : فردین یوسفی (مازندران)
مقام هفتم مشترک: پوریا محمد خواه (گیلان)
مقام نهم: ابوالفضل فرامز پور (کرمان)
تعداد شرکت کنندگان:34 نفر

وزن 47- کیلوگرم:
مقام اول: محمد صادق بیگدلی (قزوین)
مقام دوم: مرتضی ملکی (مرکزی)
مقام سوم: سید محمد امین صالحی (گیلان)
مقام سوم مشترک: محمد رضا کاظمی (مازندران)
مقام پنجم:مازیار حبیبی (گیلان)
مقام پنجم مشترک : حسین صفدریان (اصفهان)
مقام هفتم : امید غفرانی (اصفهان)
مقام هفتم مشترک: مصطفی پور حسنی (گیلان)
مقام نهم: محمد امین رستمی (مازندران)
مقام نهم مشترک : علیرضا کنعانی (مازندران)
مقام یازدهم : متین امیری زاده (صنعت مس رفسنجان)
تعداد شرکت کنندگان:82 نفر

وزن 52- کیلوگرم:
مقام اول: علی متان کپوری (مازندران)
مقام دوم: عرفان ابراهیمی (تهران)
مقام سوم: حسین علینژاد امیر کلایی (مازتدران)
مقام سوم مشترک: علی زمانی (چهار محال بختیاری)
مقام پنجم: علی وهابی (قزوین)
مقام پنجم مشترک : معید محمد مقضی (اصفهان)
مقام هفتم : امیر حسین اسدی (اردبیل)
مقام هفتم مشترک: ابوالفضل کریمی (یزد)
مقام نهم: علیرضا اختری (اردبیل )
مقام نهم مشترک : مهدی گلی خطیر (تهران)
مقام یازدهم : متین طالاری (اصفهان)
مقام یازدهم مشترک: محمد معین راغب (یزد)
تعداد شرکت کنندگان: 54 نفر


وزن 57- کیلوگرم:
مقام اول: سید مبین سادات صدیقی (گیلان)
مقام دوم: امیر حسین آقایی (یزد)
مقام سوم: معراج محمدی (قزوین)
مقام سوم مشترک: علی ابراهیمی (تهران)
مقام پنجم: امیر دلیر (اردبیل )
مقام پنجم مشترک : محمد حسین شیر صفت (فارس)
مقام هفتم : محمد شریعتی (کردستان)
مقام هفتم مشترک: پوریا شفیعی میاندهی (گیلان)
مقام نهم: مهدی برومند (تهران)
مقام نهم مشترک : محمد جواد نصاران زاده (فارس)
تعداد شرکت کنندگان:31 نفر

وزن 63- کیلوگرم:
مقام اول: محسن دانه (تهران)
مقام دوم: محمد طاها مهدیزاده (مازندران)
مقام سوم: پدرام اسدی فر (کرمان)
مقام سوم مشترک: مهدی اکبر پور (گیلان)
مقام پنجم: سبحان فرهمند پویا (تهران)
مقام پنجم مشترک : محراب مددی ماهانی (کرمان)
مقام هفتم : : امیر رضا نوریان (اردبیل)
مقام هفتم مشترک: امیر حسین نیک محضر (اردبیل)
تعداد شرکت کنندگان:19 نفر

وزن 70- کیلوگرم:
مقام اول: عباس رامنذی نیکو (قزوین)
مقام دوم: نیما خادمی نیا (مازندران)
مقام سوم: پرهام اسدی فر (کرمان)
مقام سوم مشترک: ابوالفضل نعمتی (زنجان)
مقام پنجم: معین حیدری (کرمانشاه)
مقام پنجم مشترک : ابوالفضل حاجی پور
تعداد شرکت کنندگان:11 نفر

وزن 70+ کیلوگرم:
مقام اول: محمد سروش محمدی (تهران)
مقام دوم: امیر محمد کاظمی (ایلام)
مقام سوم: احد اسدی (کرمان)
مقام سوم مشترک: طاها بشاورد (صنعت مس رفسنجان )
مقام پنجم: سید محمد جوهری (تهران )
مقام پنجم مشترک : ابوالفضل نوری (مازندران )
مقام هفتم : جاوید نجفیان (ایلام)
مقام هفتم مشترک: شروین فخیمی (اردبیل)
مقام نهم: ابوالفضل نصیری (قزوین )
تعداد شرکت کنندگان:20نفر

رده سنی جوانان/
کاتای انفرادی:
مقام اول: احمد رضا محمودی ( تهران)
مقام دوم:سید مجید وکیلی ( قم)
مقام سوم:علیرضا رجبی (گیلان)
مقام سوم مشترک: علی محمودی (گیلان)
مقام پنجم:رضا گرامی حسین آباد (گیلان)
مقام پنجم مشترک : محمد حسین خدادادی (اصفهان)
مقام هفتم : محمد علی کشاورزمویدی (فارس)
مقام هفتم مشترک: تایماز پارچه باف اکبری (اذربایجان)
مقام نهم: راد مهر صوفی (کردستان)
تعداد شرکت کنندگان: 25 نفر

وزن 55- کیلوگرم:
مقام اول: پوریا اقدسی (البرز)
مقام دوم: علی حیدری (اردبیل)
مقام سوم: محمد حسین مهدیون (البرز)
مقام سوم مشترک: امیر حسین زینلی (قزوین)
مقام پنجم: سید کمیل محمدزاده (مازندران)
مقام پنجم مشترک : نورالله غفوری (مازندران)
مقام هفتم : علیرضا رمضانی (مازندران)
مقام هفتم مشترک: سهیل بابایی (قزوین)
مقام نهم: رضا بشارتی کیا (کرمانشاه)
مقام نهم مشترک :مهدی عزیزی (ایلام)
مقام یازدهم : مازیار شیروانی (کرمانشاه)
مقام یازدهم مشترک: محمود نعیمی (گیلان)
تعداد شرکت کنندگان:78 نفر

وزن 61- کیلوگرم:
مقام اول: علیرضا حیدری ( مرکزی)
مقام دوم: رضا جمالی (اصفهان)
مقام سوم: علیرضا زند ( مرکزی)
مقام سوم مشترک: مهدی کاظمی (گیلان)
مقام پنجم: عرشیا فیض ( کرمانشاه)
مقام پنجم مشترک : امیر محمد بختیار ( البرز)
مقام هفتم : احمدرضا زینلی (کرمان) صنعت مس ررفسنجان
مقام هفتم مشترک: محمد طاها چهری ( کرمانشاه)
مقام نهم: مهدی علیزاده ( اردبیل)
مقام نهم مشترک : سجاد دهقانی (یزد)
مقام یازدهم : وحید جعفری (ایلام)
مقام یازدهم مشترک: محمد طاها حساس (تهران)
تعداد شرکت کنندگان:38 نفر

وزن 68- کیلوگرم:
مقام اول: محمد رزمی (اردبیل)
مقام دوم: ابوالفضل میرزایی (مازندران)
مقام سوم: محمدرضا جعفری ( مازندران)
مقام سوم مشترک: علیرضا رضایتی ( فارس)
مقام پنجم: محمد شکی (گلستان)
مقام پنجم مشترک : آیدین یعقوبی (مازندران)
مقام هفتم : مهدی شفیعی پور (کرمان)
مقام هفتم مشترک: امیرحسین شهبازی ( تهران)]
مقام نهم: میرآریا گل محمدی (اردبیل)
مقام نهم مشترک : حسین مولایی (کرمان)
تعداد شرکت کنندگان:42 نفر


وزن 76- کیلوگرم:
مقام اول: علی توکلی (تهران )
مقام دوم: امیر حسین بیگدلی (قزوین)
مقام سوم:سید ابوالفضل عمرانی (مازندران)
مقام سوم مشترک: ایمان برز علی (گلستان)
مقام پنجم: امیر اسلامی (خراسان رضوی )
مقام پنجم مشترک : علی خانی (تهران)
مقام هفتم : محمود نعمتی (قم)
مقام هفتم مشترک: محمد مهدی مهاجری (کرمان)
تعداد شرکت کنندگان:17 نفر

وزن 76+ کیلوگرم:
مقام اول: محسن صفر نژاد (گیلان)
مقام دوم: محمد هادی طاهری (مرکزی)
مقام سوم: آروین فرجی پور ( گیلان)
مقام سوم مشترک: ارشک ابراهیمیان ( مازندران)
مقام پنجم:دانیال رفعت زمین ( فارس)
مقام پنجم مشترک : ارشاد احمدی (کردستان)
مقام هفتم : حسین اسماعیلی ( قزوین)
مقام هفتم مشترک: محمد برون ( خوزستان)
مقام نهم: سعید وحدانی ( خراسان شمالی)
تعداد شرکت کنندگان:26 نفر

کاتای تیمی:
مقام اول: تیم مقدم (تهران)
مقام دوم: آکادمی کاراته معین آستانه اشرفیه (گیلان)
مقام سوم: چای رفاه لاهیجان (گیلان)
مقام سوم مشترک: آکادمی چرخ گردونی (آذربایجان شرقی)
مقام پنجم: هئیت کاراته بانه (کردستان)
مقام پنجم مشترک : جندی شاپور (شیراز)
تعداد شرکت کنندگان:8 تیم

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید