مسابقات قهرمان قهرمانان بانوان 15 و 16 اردیبهشت در خوزستان برگزار می شود

اخبار هیات
تنظیمات متن
 
نایب رییس هیات کاراته استان فارس از برگزاری مسابقات قهرمان قهرمانان بانوان در تاریخ 15 و 16 اردیبهشت ماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، فاطمه قشقایی نژاد با بیان اینکه این مسابقات به میزبانی استان خوزستان برگزار می شود، افزود: کسانی که مایل باشند در مسابقات مسابقات قهرمان قهرمانان بانوان شرکت کنند می توانند با دریافت کد رهگیری از سایت فدراسیون کاراته، جهت ثبت نام به هیات مراجعه نمایند.
قشقایی نژاد همچنین در خصوص حضور تیم های استان فارس در سوپرلیگ کاراته بانوان کشور گفت: امسال برای اولین بار در مسابقات سوپر لیگ کشور حضور یافته ایم و تیم دانشگاه پیام نور فارس به عنوان نماینده فارس در این مسابقات به رقابت می پردازد.
نایب رییس هیات کاراته استان فارس، از حمایت دانشگاه پیام نور از این تیم خبر داد و افزود: چهارده تیم در مسابقات سوپرلیگ بانوان حضور دارند که در دو گروه 7 تیمی با هم رقابت می کنند که نماینده فارس در این رقابت ها موفق شد تیم دانشگاه آزاد را که سالیان متمادی قهرمان ایران بوده و هیچ گاه شکستی را نداشته، در هفته گذشته مغلوب کند و به عنوان شگفتی ساز مطرح شود.
قشقایی نژاد در خصوص جدول این مسابقات گفت: از نظر امتیاز در گروه تیمی با تیم دانشگاه آزاد هم امتیاز هستیم ولی امتیاز انفرادی دانشگاه آزاد بیشتر است و به همین دلیل این تیم در صدر جدول است و نماینده فارس در جایگاه دوم قرار گرفته که بر این اساس این دو تیم به مرحله بعد مسابقات صعود می کنند.
وی خاطرنشان کرد: در مرحله بعد این مسابقات که روز پنج شنبه 19 اسفندماه در تهران برگزار می شود چهار تیم صعود کننده به صورت ضربدری با یکدیگر رقابت می کنند و برندگان به مرحله نهایی مسابقات راه خواهند یافت.
 
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید