12 تیم به مرحله بعد لیگ کاتا نونهالان پسر صعود کردند

اخبار هیات
تنظیمات متن
 

پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم، 12 تیم به مرحله بعد لیگ کاتا نونهالان پسران صعود کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم لیگ کاتا نونهالان پسران امروز (جمعه 6 مهرماه) در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و از هر گروه 3 تیم به دور بعد این رقابتها صعود کردند.
نتایج کسب شده در این هفته بدین شرح است:

(دور برگشت)/
گروه يك: 
مرحله دوم دور برگشت: زمزم آذربايجان شرقی 0 – آكادمي كاراته شيراز(ب) 11
باشگاه كارن (الف) 6 – هيات كاراته مركزی(الف) 5
مرحله سوم دور برگشت: زمزم آذربايجان شرقی 0 – هيات كاراته مركزي(الف) 11
آكادمي كاراته شيراز(ب) 5 - باشگاه كارن (الف) 6
جدول رده بندی: 1- باشگاه کارن قم الف 2- هیئت کاراته مرکزی الف 3- آکادمی شیراز ب

گروه 2:
مرحله دوم دور برگشت: هيات كاراته بانه - استراحت
ميرعماد ساري 5 - شهيد زين الدين 6
آكادمي باراني 0 - زرين كهن ايرانيان 11
مرحله سوم دور برگشت: شهيد زين الدين - استراحت
هيات كاراته بانه 0 - زرين كهن ايرانيان 11
ميرعماد ساري 11 - آكادمي باراني 0
مرحله چهارم دور برگشت: زرين كهن ايرانيان- استراحت
شهيد زين الدين 11 - آكادمي باراني 0
هيات كاراته بانه 0 - ميرعماد ساري 11
مرحله پنجم دور برگشت: آكادمي باراني- استراحت
زرين كهن ايرانيان 6 - ميرعماد ساري 5
شهيد زين الدين 11 - هيات كاراته بانه 0
جدول رده بندی: 1- شهیدزین الدین 2- میرعماد ساری 3-زرین کهن ایرانیان

گروه 3:
مرحله دوم دور برگشت: باشگاه كارن (ب) – استراحت
آكادمي آرنيكا 4 - شوتوكان jks فارس 7
مقاومت قم 5 – شهيد كبگانيان 6
مرحله سوم دور برگشت: شوتوكان jks فارس– استراحت
باشگاه كارن (ب) 8 - شهيد كبگانيان 3
آكادمي آرنيكا 11 - مقاومت قم 0
مرحله چهارم دور برگشت: شهيد كبگانيان- استراحت
شوتوكان jks فارس 11 – مقاومت قم 0
باشگاه كارن (ب) 5 - آكادمي آرنيكا 6
مرحله پنجم دور برگشت: مقاومت قم- استراحت
شهيد كبگانيان 2 - آكادمي آرنيكا 9
شوتوكان jks فارس 5 – باشگاه كارن (ب) 6
جدول رده بندی: 1- آکادمی آرنیکا 2- باشگاه کارن قم ب 3-شوتوکان جی کی اس فارس

گروه4:
مرحله دوم دور برگشت: آكادمي صادقي- استراحت
آكادمي نوري 3 - آكادمي كاراته شيراز(الف) 8
هيات كاراته مركزي(ب) 5 - اتحاد گرگان 6
مرحله سوم دور برگشت: آكادمي كاراته شيراز(الف) – استراحت
آكادمي صادقي 0 – اتحاد گرگان 11
آكادمي نوري 5 - هيات كاراته مركزي(ب) 6
مرحله چهارم دور برگشت: اتحاد گرگان – استراحت
آكادمي كاراته شيراز(الف) 6 - هيات كاراته مركزي(ب) 5
آكادمي صادقي 0 - آكادمي نوري 11
مرحله پنجم دور برگشت: هيات كاراته مركزي(ب)- استراحت
اتحاد گرگان 3 - آكادمي نوري 8
آكادمي كاراته شيراز(الف) 8 - آكادمي صادقي 3
جدول رده بندی: 1- گلشن گرگان 2-هیئت کاراته مرکزی ب 3-آکادمی شیراز الف

برترینهای هفته:
تیم برتر: آکادمی آرنیکا
مربی هفته: مربی زرین کهن ایرانیان
بازیکن برتر: مانی زرنیخی از هیئت کاراته مرکزی الف
تیم اخلاق: اتحاد گرگان

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید