کشاورز: هدفم اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا است

کشاورز: هدفم اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا است

اخبار هیات
تنظیمات متن

محمدحسین کشاورز: هدفم قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت های آسیا است.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، محمد حسین کشاورز در حالی در رقابت های انتخابی تیم ملی در وزن ۶۸_ کیلوگرم جوانان به مدال طلا رسید که ۱۱ سال قبل کاراته را نزد علیرضا برزگر آغاز نمود. وی در خصوص سطح فنی این رقابت ها، اظهار داشت: با توجه به اینکه سال گذشته نیز در همین رده به روی تاتامی رفتم سطح این دوره از رقابت ها را بهتر از دوره گذشته ارزیابی کردم چرا که اکثرا نسبت به سال گذشته تمریناتشان را جدی تر دنبال کردند، من نیز با توجه به تجربه حضورم در دوره قبل سعی کردم تحت نظر اساتیدم نقاط ضعفم را به حداقل برسانم.

دارنده طلا وزن ۶۸- کیلوگرم جوانان در خصوص قضاوتهای این دوره، خاطر نشان کرد: حضور داوران برجسته کشور در این دوره از رقابت ها باعث شد قضاوت ها بسیار خوب باشد به همین دلیل کمتر از گذشته شاهد اعتراضات به نحوه قضاوتها بودیم.
کشاورز در ادامه مهمترین عامل موفقیت خود را اینگونه بیان کرد: حضور در کنار مربیان بسیار خوب و با تجربه همچون محسن کریمی زاده و برادران برزگر که از اساتید برجسته کاراته استان فارس هستند و سالها دلسوزانه زحمات زیادی جهت ارتقاء سطح فنی بنده و دیگر هم باشگاهیانم متحمل شدند دلیل موفقیتم در تاتامی رقابت های انتخابی تیم ملی می دانم.
نفر نخست انتخابی وزن ۶۸_ کیلوگرم جوانان در خصوص برنامه های آتی خود اظهار داشت: تمریناتم را با جدیت بیشتر دنبال می کنم، به همین منظور عازم رقابت های کاپ آزاد رومانی هستم که جا دارد از مسئولین جندی شاپور که شرایط اعزام را فراهم نمودند تشکر کنم.
وی در پاسخ به اینکه مسئولان کاراته استان چگونه می توانند به افزایش سطح فنی قهرمانان کمک کنند، بیان داشت: به نظرم برگزاری اردوهای مستمر و استاژهای فنی می تواند نقش بسزایی در افزایش سطح فنی قهرمانان استان داشته باشد.
کشاورز در خاتمه افزود: ابتدا جا دارد از پدر و مادرم قدردانی کنم که در هر شرایط حامی من بودند، همچنین از آقایان برزگر و کریمی زاده نیز تشکر می کنم، ضمن اینکه باید تشکر ویژه ی خود را از زحمات و تلاش های بی وقفه استادم علیرضا برزگر نیز اعلام نمایم و امیدوارم با رسیدن به هدفم که قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابتهای آسیا است بتوانم پاسخگوی زحمات این عزیزان باشم.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید