کسب نشان طلای محمد مصطفی ظفری زاده در رقابت های بین المللی جام وحدت و دوستی ارومیه

اخبار هیات
تنظیمات متن

چهاردهمین دوره رقابتهای کاراته بین المللی جام وحدت و دوستی ارومیه از صبح امروز در سالن شش هزار نفری غدیر آغاز شد که در پایان نتایج 5 وزن نوجوانان، 4 وزن جوانان و یک وزن بزرگسالان و نیز کاتای انفرادی نوجوانان و جوانان بدست آمد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از  سایت فدراسیون کاراته، چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی با حضور 289 کاراته کا از 13 کشوردر قالب 60 باشگاه از صبح امروز (جمعه 26 مرداد ماه)در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه آغاز شد.
در مراسم افتتاحیه این مسابقات استاندارآذربایجان غربی، محمدصادق فرجی، رییس فدراسیون کاراته، مدیرکل ورزش استان، مسئولین فنی و اجرایی فدراسیون جهانی حضور داشتند.
امروز و در نخستین روز پیکارها کاراته کاهای رده سنی نوجوانان در دو بخش کاتا و کومیته به روی تاتامی رفتند که حاصل آن قهرمانی تیم ایران با کسب 5 مدال طلا، 5 نقره و 8 برنز بود. تیم ترکیه با یک طلا دوم شد. جمهوری آذربایجان با یک نقره و یک برنز و قزاقستان با 3 برنز به ترتیب سوم و چهارم شدند.
در بخش نوجوانان
کاتای انفرادی، محمد مصطفی ظفری زاده از ایران(فارس) اول شد. محمدصدرا شیدزی از ایران (آذربایجان شرقی) مقام دوم را بدست آورد. گابیدن اورانبایف از قزاقستان و متین زارع از ایران مشترکاً سوم شدند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید