کاراته فارس نباید در شهر شیراز خلاصه شود

کاراته فارس نباید در شهر شیراز خلاصه شود

اخبار هیات
تنظیمات متن

مدیر کل ورزش و جوانان فارس با اشاره به ظرفیت‌های فراوان موجود در کاراته این استان گفت: کاراته استان فارس نباید در شهر شیراز خلاصه شود.
حیدر علی کامیاب که پیش از ظهر امروز دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۶ در مجمع انتخاباتی هیئت کاراته استان فارس سخن می گفت نیازهای مالی را اولویت کاراته فارس ندانست و افزود: آنچه گمشده ی امروز کاراته استان است عدم توجه به ظرفیت های نیروی انسانی در این خانواده بزرگ است.
وی گستردگی و بزرگی جامعه کاراته استان را عامل وجود سلائق مختلف در این خانواده بزرگ دانست وتصریح کرد برخلاف گذشته باید از این ظرفیت یعنی تضارب آرا در کسب توفیقات بیش از پیش در این ورزش جذاب و پر مخاطب استفاده کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس عدالت ،آزادی و استفاده صحیح از توانمندی‌های نیروی انسانی را سه فاکتور مهم در دستیابی به توسعه پایدار عنوان کرد و گفت :نباید به ظهور تک ستاره های جوان در کاراته فارس دل خوش کرد ،بلکه با برنامه ای توسعه محور باید به دنبال به دست آوردن جایگاه واقعی کاراته این استان در کشور و جهان بود.
کامیاب درادامه همدلی و همصدایی را نیاز امروز کاراته استان فارس خواند و گفت: باید قدر نیروهای توانمند در کاراته استان را دانست و با ایجاد همدلی و همصدایی به دنبال اهداف مشترک رفت.
وی با اشاره به اینکه ایجاد خانه کاراته استان یکی از برنامه های اداره کل ورزش و جوانان است خطاب به رئیس جدید هیئت کاراته گفت:ایجاد سخت افزارها و تامین زیرساخت‌ها در ورزش وظیفه ماست، اما برقراری روابط صحیح بین اعضای خانواده کاراته و استفاده بهینه از توانمندی‌های آنها وظیفه رئیس هیئت استان است.
وی توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان ها را یکی دیگر از وظایف رئیس هیئت کاراته دانست وگفت: نباید اینگونه باشد که پس از بهره‌برداری از خانه کاراته استان در شیراز نشست و شهرستان‌ها را فراموش کرد.
کامیاب درادامه خواهان ظهور و بروز نگاه عدالت محور بدور از گرایش‌های سبک و سلیقه ای در کاراته استان شد ودر بخش دیگری از صحبت‌های با بیان اینکه مجمع باید به مثابه یک دستگاه نظارتی بر عملکرد رئیس هیئت اشراف داشته باشد گفت: نباید منتظر ماند تا رئیس از برنامه‌های ارائه شده منحرف شود آنگاه به دنبال مچ‌گیری از او رفت.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در بخش پایانی صحبتهایش با اشاره به حضور محمد صادق فرجی و محسن آشوری دررأس هرم مدیریتی فدراسیون کاراته این دو نفر را از مدیران توانمند ورزش ایران خواند و گفت: با ظرفیت‌های که در فدراسیون، کاراته استان فارس و حمایت هایی که از جانب اداره کل وجود دارد هیچ بهانه ای برای عدم دستیابی به توفیقات در حد کاراته استان از هیچکس پذیرفتنی نیست.
گفتی است در مجمع انتخاباتی هیئت کاراته استان فارس احمد مبارکی با کسب ۱۲ رای از مجموع ۱۶ و ممکن برای ۴ سال به عنوان رئیس هیئت کاراته این استان انتخاب شد.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید