هیات کاراته استان فارس آزمون ارتقا و کلاس باز آموزی داوری برگزار می کند

اخبار هیات
تنظیمات متن

هیات کاراته استان فارس در صدد برگزاری يك دوره كلاس ارتقاء داوري از درجه JC تا RB و کلاس تثبیت درجه و بازآموزی برای تمام درجه هااست.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس مسئول کمیته داوران هیات کاراته استان فارس با اعلام این خبر گفت: این دوره از کلاس ها با تدریس
پرویز رستم مهربان و موسی جعفری برای آقایان و آزاده عقیلی از مدرسان فدراسیون کاراته در بخش بانوان روزهای ششم و هفتم تیرماه در شیراز برگزار می شود.
رضایی به همراه داشتن كپي شناسنامه، كارت بيمه ورزشي، كارت پايان خدمت، آخرين مدرك تحصيلي، كارت ملي(سن ٢٢ سال تمام،به همراه داشتن كپي حكم كمربند مشكي حداقل دان ٢،به همراه داشتن دو قطعه عكس ۴×۳ به همراه داشتن اصل و كپي دفترچه داوري
وبه همراه داشتن كارت الكترونيكي فدراسيون را به عنوان مدارک لازم جهت ثبت نام ضروری دانست و افزود:فاصله زماني مناسب جهت ارتقاء "حداقل يك سال از درجه فعلي است .
وی وروديه كلاس و آزمون ارتقا را براساس تعرفه فدراسیون مبلغ ٢٥٠٠٠٠٠ ريال و جهت بازآموزي و تثبيت درجه ۱۰۰۰۰۰۰ ریال اعلام کرد و گفت: متقاضیان شرکت دراین کلاس می بایست مبلغ مورد نظر را به حساب بانکی هیات کاراته واریز و فیش واریزی را هنگام ثبت نام به مسئول ثبت نام تحویل دهند.
رضایی زمان ثبت نام برای متقاضیان شرکت در این کلاس را  شنبه سوم تیرماه از ساعت 15 تا 18 در دفتر هیات کاراته اعلام و تاکید کرد حضور کلیه داوران رسمی فدراسیون جهت کسب مجوز قضاوت در سال 96 در مسابقات ملي و بين المللي در كلاس باز آموزي الزامي است.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید