نويد محمدي: فقط براي كسب مدال طلا به آرژانتين مي روم

اخبار هیات
تنظیمات متن

كاراته كای وزن به اضافه 68 كيلوگرم تيم ملي جوانان اعزامي به المپيك 2018 بوینس آیرس كه چهارمين سال حضورش در تيم هاي ملي كاراته را تجربه مي كند، گفت: شرايط لازم و آمادگي بدني مناسبي دارم و با كمك مربيان تيم ملي به حدي از آمادگي رسيده ام كه تنها به طلا فكر ميكنم و فقط براي كسب مدال طلاي المپيك به آرژانتين مي روم.

نويد محمدي به سايت فدراسيون كاراته گفت: با توجه به اينكه كاراته اولين سال است كه المپيكي شده، با خواست خداوند اين اتفاق خوب براي من افتاد و اين شانس را دارم كه بتوانم در ميدان المپيك مبارزه كنم.
وي افزود: بايد بهترين استفاده را از اين شرايط ببرم و با انجام مبارزات خوب بتوانم نام خودم را به عنوان اولين طلايي ايران در المپيك جوانان در تاريخ كاراته ثبت كنم.
محمدي در خصوص شناختش از حريفان گفت: با كاراته كاهاي ژاپن، روسيه و مراكش مبارزه كرده ام و در بعضي از مبارزات برنده ميدان بودم و در برخي بازي ها هم نتيجه لازم را كسب نكردم اما اين بار با آمادگي و شرايط خوبي كه دارم اميدوار هستم كه بتوانم موفقيت لازم را در زمين كسب كنم.

وي در پايان از مسئولين فدراسيون كاراته، مهران بهنام فر، سرمربي و رضا عزيزي مربي تيم ملي، رئيس هيات كاراته استان فارس، پدر و عمويش تشكر و قدرداني كرد.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید