نوجوانان برتر مسابقات ورودی به انتخابی تیم ملی کاراته مشخص شدند

اخبار هیات
تنظیمات متن

در روز اول رقابتهای ورودی به انتخابی تیم ملی, مبارزات رده سنی نوجوانان دختر و پسر برگزار شد و تیم های تهران و آذربایجان غربی بر سکوی قهرمانی ایستادند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از  سایت فدراسیون کاراته, مبارزات نوجوانان دختر چهارشنبه ۲۸ آذرماه در سالن تختی تهران برگزار شد که ۵۰۵ کاراته کا در دو بخش کاتا و کومیته به میدان رفتند که تیم تهران با ۲ طلا, یک نقره و ۲ برنز بر سکوی قهرمانی قرار گرفت. مازندران با یک طلا و ۳ برنز دوم شد. اصفهان با یک طلا در مکان سوم ایستاد.
تیم های گیلان و کرمانشاه با یک نقره و یک برنز چهارم شدند. البرز با یک نقره و ایلام با یک برنز به ترتیب در جای پنجم و ششم قرار گرفتند.

در بخش پسران هم که مسابقات در سالن شهید افراسیابی تهران و با حضور ۶۳۹ کاراته کا انجام شد, تیم آذربایجان غربی با ۲ طلا عنوان اولی را بدست آورد. تیم های قزوین و تهران با یک طلا و یک برنز دوم شدند.البرز و چهارمحال و بختیاری هر کدام با یک طلا در جای سوم ایستادند.
کرمان با ۲ نقره و ۲ برنز, فارس با ۲ نقره و یک برنز چهارم و پنجم شدند.
مرکزی و اصفهان با یک نقره در مکان ششم قرار گرفتند. مازندران و ایلام با ۲ برنز و تیم های قم, خوزستان و یزد با یک برنز به ترتیب هفتم و هشتم شدند.


نتایج ذیل بدست آمد:

کاتای انفرادی:۱. ملیکا عزتی از تهران ۲. زینب السادات حسینی از تهران ۳. راضیه حسین پور از مازندران و نگین ابراهیمی از تهران
در این بخش ۹۳ کاتارو شرکت داشتند.

وزن ۴۷- کیلوگرم: ۱. فاطمه یوسفی از اصفهان ۲. ستایش نادری از کرمانشاه ۳. اسرا کریمی راد از ایلام و زهرا علیزاده از تهران
در این وزن ۱۲۴ کاراته کا به میدان رفتند.

وزن ۵۴- کیلوگرم: ۱. کیمیا یوسفی از مازندران ۲. فائزه طوسی از البرز ۳. نگین نبات پور از گیلان و غزل ایوانی از کرمانشاه
در این وزن ۱۵۱ کاراته کا به میدان رفتند.

وزن ۵۴ +کیلوگرم:۱. نسترن عابدی از تهران ۲. آتنا محبوب بشری از گیلان ۳. سیده مبینا موسوی از مازندران و یگانه خواجه کلایی از مازندران
در این وزن ۱۳۷ کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

در بخش پسران نتایج ذیل کسب شد:

کاتای انفرادی: ۱. متین زارع از تهران ۲. محمدمصطفی ظفری زاده از فارس
۳. میلاد ملک پور از کرمان و حسین کاویانی از خوزستان
در این بخش ۸۱ کاتارو شرکت داشتند.

وزن ۵۲- کیلوگرم:۱. مرتضی کریمی البرز ۲. محمدرضا سواری اصفهان۳. حسین علی نژاد مازندران و سروش اربابی قم
در این وزن ۲۳۶ کاراته کا شرکت داشتند.

وزن ۵۷- کیلوگرم: ۱. معراج محمدی از قزوین ۲. محمدحسین شیرصفت از فارس ۳. محمدرضا گنج زاده از تهران و امیرحسین آقایی از یزد
در این وزن ۱۱۰ کاراته کا به میدان رفتند.

وزن ۶۳- کیلوگرم: ۱. علی زمانی چهارمحال و بختیاری ۲. شایان بوالحسنی مرکزی ۳. دانیال نیازمندی ایلام و محراب مددی کرمان
در این وزن ۹۱ نفر حضور داشتند.

وزن ۷۰- کیلوگرم: ۱. سهیل میدان رو از آذربایجان غربی ۲. پرهام اسدی فر از کرمان ۳. طاها حسینی دوآبی از مازندران و اشکان اله دادی از فارس
در این وزن ۶۱ نفر حضور داشتند.

وزن ۷۰+ کیلوگرم: ۱. مبین پور حیدر آذربایجان غربی ۲. طاها بشاورد کرمان ۳. مجید قاسمی قزوین و امیر رضا عباسزاده ایلام
در این وزن ۶۰ کاراته کا شرکت داشتند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید