نفرات برتر مرحله پاياني ليگ كاراته وان پسران مشخص شدند

اخبار هیات
تنظیمات متن

مرحله چهارم ليگ كاراته وان پسران به ميزباني استان كرمان برگزار شد و نفرات برتر دو بخش كاتا و كوميته معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، مرحله چهارم و پاياني ليگ كاراته وان پسران در سالن فجر كرمان روز جمعه 25 آبان ماه برگزار شد و نفرات برتر دو بخش كاتا و كوميته نوجوانان و جوانان بدين ترتيب معرفي شدند 

رده سني نوجوانان /
کاتای انفرادی
مقام اول: امیر حسن معین الدینی (مس کرمان)
مقام دوم: میلاد ملک پور (مس کرمان)
مقام سوم: آکام خندانی (کردستان)
مقام سوم مشترک: مهدی محمدپور (آ.شرقی)
مقام پنجم : رضا پور دهقان (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک: امیر محمد عامری (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: رضا مسلمی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: علیرضا حبیبی (صنعت مس کرمان)
25 كاتارو در اين بخش حضور داشتند.

وزن 47- کیلوگرم:
مقام اول: مازیار حبیب پور (گیلان)
مقام دوم: محمد امین رستمی (مازندران)
مقام سوم: امیرحسین بمان زاده (یزد )
مقام سوم مشترک: محمد مبین قنبری (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم : امیر حسین بدیعی (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک: محمد سعید سعادتمندی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: محمدامین بلوچی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: احد قاضی زاده (صنعت مس کرمان)
48 كاراته كا در اين بخش مبارزه كردند.

وزن 52- کیلوگرم:
مقام اول: سعید اله یاری (البرز)
مقام دوم: امیر عباس بیگ محمدلو (تهران)
مقام سوم: امیررضا برزویی (کرمانشاه)
مقام سوم مشترک: حسین علیزاده (مازندران)
مقام پنجم : علی متان کپوری (مازندران)
مقام پنجم مشترک: علی زمانی چهارمحال بختیاری
مقام هفتم: محمد معین راعب (یزد)
مقام هفتم مشترک: عادل آژده نیا (صنعت مس کرمان)
20 كاراته كا در اين وزن حضور داشتند.


وزن 57- کیلوگرم:
مقام اول: محمد حسین شیر صفت (فارس )
مقام دوم: علی ابراهیمی (تهران)
مقام سوم: علی قاسم زاده (اصفهان)
مقام سوم مشترک: عرفا دهقانی (یزد)
مقام پنجم : حمیدرضا آژده نیا (تهران)
مقام پنجم مشترک: امیرحسین آقایی طرز جانی (یزد)
مقام هفتم: امیرحسین نیکویی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: مهدی اکبری نژاد (صنعت مس کرمان)
21 كاراته كا در اين وزن به روي تاتامي رفتند.

وزن 63- کیلوگرم:
مقام اول: آرشام کریمی (گیلان)
مقام دوم: علی نامداری (فارس)
مقام سوم: امیر مهدی اکبرپور (گیلان)
مقام سوم مشترک: محسن دانه (تهران)
مقام پنجم : فرید بهادری (تهران)
مقام پنجم مشترک: حسن قربانی (تهران)
مقام هفتم: امیررضا خواجویی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: محمد مهدی باقری (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 21 نفر به ميدان رفتند.

وزن 70- کیلوگرم:
مقام اول: پرهام اسدی فر (کرمان)
مقام دوم: علیرضا فصیحیان (فارس)
مقام سوم: مصطفی غلامی (تهران)
مقام سوم مشترک: ابوالفضل حاجی پور (لرستان)
مقام پنجم : امیرارسلان رضایی (لرستان)
مقام پنجم مشترک: نیما خادمی نیا (مازندران)
مقام هفتم: ابولفضل نعمتی (زنجان)
مقام هفتم مشترک: -
در اين وزن 7 نفر شركت داشتند.

وزن 70+ کیلوگرم:
مقام اول: محمد سروش محمدی (تهران)
مقام دوم: طاها بشاورد (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم: ابولفضل نوری (مازندران)
مقام سوم مشترک: امیرمحمد کاظمی (ایلام)
مقام پنجم : امیر محمد رجبی (قزوین)
مقام پنجم مشترک: احد اسدی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: مهیار مرادی (تهران)
مقام هفتم مشترک: سید محمد رضا فریزنی گوهری (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 11 كاراته كا حضور داشتند.


رده سني جوانان/

کاتای انفرادی :
مقام اول: سید مجید وکیلی (قم)
مقام دوم: متین زارع (تهران)
مقام سوم: مهدی عبداله زاده (صنعت مس کرمان)
مقام سوم مشترک: محمد حسین خدادادی (اصفهان)
مقام پنجم : دیار محمدی (کردستان)
مقام پنجم مشترک: محمد مصطفی ظفری زاده (فارس)
مقام هفتم: سید حسن کوهبان (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: امیر محمد نهری (صنعت مس کرمان)
در اين بخش 14 كاتارو حضور داشتند.

وزن 55- کیلوگرم:
مقام اول: شاهرخ نجفی (مازندران)
مقام دوم: فردین قادر پور (فارس)
مقام سوم: پوریا اقدسی (البرز)
مقام سوم مشترک: مرتضی کریمی (البرز)
مقام پنجم : نوراله غفوری (البرز)
مقام پنجم مشترک: امیرحسین علیپور (گیلان)
مقام هفتم: علیرضا رمضانی (مازندران)
مقام هفتم مشترک: امیرحسین زینعلی (قزوین)
در اين وزن 29 نفر با هم به مبارزه پرداختند.


وزن 61- کیلوگرم:
مقام اول: علیرضا حیدری (مرکزی)
مقام دوم: عرشیا فیض (کرمانشاه)
مقام سوم: علی ابراهیمی (مس کرمان)
مقام سوم مشترک: حسین غله قروش (مس رفسنجان)
مقام پنجم : هادی کیانی (آ.شرقی)
مقام پنجم مشترک: محمد حسین شجاعی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: فرجام محمود پور (البرز)
مقام هفتم مشترک: احمد رضا زینعلی (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 23 كاراته كا شركت داشتند.


وزن 68- کیلوگرم:
مقام اول: کورش ذیگلری (فارس)
مقام دوم: علیرضا رضایتی (فارس)
مقام سوم: محمد صالح (فارس)
مقام سوم مشترک: محمد مهدی مهاجری (کرمان)
مقام پنجم : محمد رضا جعفری (مازندران)
مقام پنجم مشترک: ابوالفضل میرزایی (مازندران)
مقام هفتم: مهدی بابایی (قزوین)
مقام هفتم مشترک: آیدین یعقوبی (مازندران)
در اين وزن22 كاراته كا به روي تاتامي رفتند.

وزن 76- کیلوگرم:
مقام اول: محمود نعمتی (قم)
مقام دوم: علی توکلی (تهران)
مقام سوم: امیر اسلامی (خراسان رضوی)
مقام سوم مشترک: ایمان برزعلی (گلستان)
مقام پنجم : امیرحسین بیگدلی (قزوین)
مقام پنجم مشترک: محمد تقی نمازی (اصفهان)
مقام هفتم: بهراد سلطان زاده (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: پرهام رستمی (فارس)
12 نفر در اين وزن شركت داشتند.

وزن 76+ کیلوگرم:
مقام اول: علی خانی (تهران)
مقام دوم: محمدجواد بارانی (گلستان)
مقام سوم: دانیال رفعت زمین (فارس)
مقام سوم مشترک: ارشاد احمدی (کردستان)
مقام پنجم : مهدی کشت کار (صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم مشترک: جسن اسماعیلی (قزوین)
مقام هفتم: علی داکری زاده (اصفهان)
مقام هفتم مشترک: ارسلان ایرجی (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 20 كاراته كا شركت داشتند.

کاتای تیمی:
مقام اول: شهید زین الدین تهران
مقام دوم: جندی شاپور شیراز
مقام سوم: آکادمی نیکا از فارس
مقام سوم مشترک: میرآوران جیرفت کرمان
مقام پنجم : هيات کاراته بانه
مقام پنجم مشترک: -
مقام هفتم: -
مقام هفتم مشترک: -5 تیم در اين بخش شركت داشتند

مربیان این قهرمانان استان فارس استاید( حاجی زاده-مدیح جهرمی-برزگر-اکبری-کوهکن-ذیگلری-زارع) هستند

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید