میزان حمایت هر هیاتی به میزان فعالیت آن وابسته است

میزان حمایت هر هیاتی به میزان فعالیت آن وابسته است

اخبار هیات
تنظیمات متن

جلسه روسای هیات های کاراته شهرستان ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، جلسه روسای هیات های کاراته شهرستان ها در دفتر ریاست هیات کاراته استان برگزار شد.
احمد مبارکی رئیس هیات کاراته استان فارس، ضمن خوش آمدگویی به حاضرین جلسه، از مشکلات سخن به میان آورد و خواستار فعالیت هر چه بیشتر هیات های کاراته شهرستان شد.
مبارکی روسای هیات های کاراته شهرستان را نمایندگان کاراته فارس در آن شهرستان خواند و بر فعالیت های پیش رو تاکید کرد. در این برنامه ها، هیات کاراته استان فارس میزان حمایتش را از هیات کاراته شهرستان ها بر اساس میزان فعالیت هر هیاتی قرار داد.
رئیس هیات کاراته استان فارس با بیان پاره ای از مشکلات جامعه کاراته خصوصا در بعضی شهرستان ها عنوان کرد، کاراته ملک شخصی کسی نیست و کسی به دنبال ایجاد امپراتوری در کاراته نباشد. کاراته نیازمند افرادی است که بدون چشم داشت و با نیت خدمت به جامعه کاراته قدم بردارند.
احمد مبارکی از مهمترین نکات قابل توجه روسای هیات ها تک بعدی نبودن آنها و فعال کردن شهرستان تحت نظر خود در بخش کنترلی و غیرکنترلی در بخش بانوان و آقایان دانست.
مبارکی در ادامه افزود که با هیچ رئیس هیاتی تعارف نداشته و اگر کسی توانایی رشد دادن مجموعه اش را نداشته باشد، اجازه نخواهد داد که به دلیل کم کاری یا سوء نیت فردی، کل مجموعه کاراته آن شهرستان آسیب ببیند.
احمد مبارکی با بیان رهنمودهای حیدر کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس مبنی توانمندی های شهرستان ها و توجه بیش از پیش به رشد شهرستان ها، عنوان کرد: هیات کاراته استان با هدف حمایت و رفع مشکلات شهرستان ها قدم خواهد برداشت.
مبارکی در ادامه عنوان کرد: شهرستان ها پتانسیل بسیار بالایی در تمامی ابعاد کاراته دارند و باید تمام تلاش خود را با فعالیت های برنامه ریزی شده جهت رشد کاراته فارس به کار بندند. در راستای رشد کاراته شهرستان ها، فارس به چند منطقه تقسیم بندی خواهد شد و کلاس های آموزشی بنا به درخواست مناطق برگزار خواهد شد.
در ادامه، روسای هیات های شهرستان ها با بیان انتقادات و پیشنهادات و مشکلات در مجموعه های خود، مهمترین مشکل را نبود امکانات کافی و وجود مشکلات مالی دانستند.
مبارکی با تایید این مشکلات، عنوان داشت که با برنامه ریزی ها و معرفی منابع درآمد به هیات های کاراته شهرستان، مشکلات مالی به زودی رفع خواهد شد.
احمد مبارکی با عنوان همکاری بسیار نزدیکی که فی مابین حیدر کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان و محسن سالاری معاونت توسعه ورزش و جوانان استان با هیات کاراته برقرار است و حمایت های همه جانبه ایشان از کاراته فارس، به زودی مشکلات کاراته فارس رفع خواهد شد.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید