معرفی نفرات برتر آخرین مرحله لیگ کاراته وان دختران

اخبار هیات
تنظیمات متن

چهارمین و آخرین مرحله لیگ کاراته وان ایران در بخش دختران امروز پنجشنبه ۲۴ آبان ماه برگزار شد و نفرات برتر کاتا و کومیته معرفی شدند.


به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته, چهارمین مرحله لیگ کاراته وان ایران در بخش دختران امروز در سالن فجر کرمان برگزار شد و نتایج ذیل بدست آمد:
رده سنی نوجوانان/
وزن 42- کیلوگرم:
مقام اول: فاطمه یوسفی (اصفهان)
مقام دوم:مبینا علیپور (سمنان)
مقام سوم: حانیه اصغری (مازندران)
مقام سوم مشترک: نیکو حسین نژاد (مازندران )
مقام پنجم : مبینا یوسفی ( تهران)
مقام پنجم مشترک: آنیتا مقصودی (فارس)
مقام هفتم: مینا دانشی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: سادا ایدی (ایلام)
در این وزن ۲۲ نفر شرکت داشتند.

وزن 47- کیلوگرم:
مقام اول: زهرا علیزاده (تهران)
مقام دوم: فاطمه کرمی ( تهران)
مقام سوم:مهدیه عباس ی(اردبیل) )
مقام سوم مشترک:مریم الهی سرخه لیژه (کرمانشاه)
مقام پنجم:سوگند امیرپناهی ( صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم مشترک : ستایش نادری ( صنعت مس کرمانشاه)
مقام هفتم : سیده محبوبه جعفری (مازندران)
مقام هفتم مشترک: دنیا پورسعید ( البرز)
در این وزن ۲۹ کاراته کا با هم مبارزه کردند.

وزن 54- کیلوگرم:
مقام اول: رویا اقبالی (تهران)
مقام دوم:الهه صفری (تهران)
مقام سوم:حنانه صالحی (مازندران)
مقام سوم مشترک: مینو وهاب پور (البرز)
مقام پنجم:آیلار حسین زاده (تهران)
مقام پنجم مشترک : الیسا سرحدی ( اردبیل)
مقام هفتم : هدیه جهانیان (تهران)
مقام هفتم مشترک: حنانه صفری(تهران)
۲۰ نفر در این وزن حضور داشتند.

وزن 54+ کیلوگرم:
مقام اول: نسترن عابدی (تهران)
مقام دوم: محدثه محمدی (تهران)
مقام سوم: ریحانه عزیزی (فارس)
مقام سوم مشترک: پریا ایزد یاری (هرمزگان)
مقام پنجم: مبینا کشاورز ( اصفهان)
مقام پنجم مشترک : الهه فرهنگ دهقان ( البرز)
مقام هفتم : نرگس جعفری (زنجان)
مقام هفتم مشترک: شهرزاد اکبر کرمانی نژاد (صنعت مس کرمان)
در این وزن ۲۵ کاراته کا با هم مبارزه کردند.

رده سنی جوانان/
وزن 48- کیلوگرم:
مقام اول: محنا پوراحمدیان (صنعت مس رفسنجان)
مقام دوم: مرضیه باوند پور (کرمانشاه)
مقام سوم:فاطمه صفری (تهران)
مقام سوم مشترک:فاطمه نودهقان (البرز)
مقام پنجم: ستایش یونسی (مازندران)
مقام پنجم مشترک : سیده سحر اکبر زاده (تهران)
مقام هفتم : انسیه حاجی محمدی ( صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: رقیه بنداد کرمانی (مازندران)
۱۶ نفر در این وزن به روی تاتامی رفتند.

وزن 53- کیلوگرم:
مقام اول: آتوسا گلشاد نژاد (کرمانشاه)
مقام دوم:عسل رشیدی فر ( لرستان)
مقام سوم: تینا نصیری ( البرز)
مقام سوم مشترک: مریم قدری ( اردبیل)
مقام پنجم: نگین مهر پویا (البرز)
مقام پنجم مشترک : حدیث کاظم لو (البرز)
مقام هفتم : فاطمه کفاشی ( اصفهان )
مقام هفتم مشترک: زهرا زارعی (فارس)
۱۷ کاراته کا تعداد شرکت کنندگان این وزن بود.

وزن 59- کیلوگرم:
مقام اول: اسماء کریمی راد(ایلام)
مقام دوم: فاطمه نکوآمال (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم: هانیه جعفری مقدم (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم مشترک: سارا دهقان چاچکامی (مازندران)
مقام پنجم: نیلوفر بابازاده (تهران)
مقام پنجم مشترک : فاطمه حسین خانی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم : فائزه قلی پور (مازندران)
مقام هفتم مشترک: عاطفه نامجو باغینی (صنعت مس کرمان)
۱۵ نفر در این وزن شرکت داشتند.

وزن59+ کیلوگرم:
مقام اول: لیلا عباسیان (مازندران)
مقام دوم: فاطمه شجاعی (مازندران)
مقام سوم: فاطمه پیغمبرزاده (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم مشترک: هستی غضنفری ( صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم: هستی کرمی (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک : مهسا شریفی راد ( صنعت مس کرمان)
مقام هفتم : سیده لیلا عباسیان (مازندران)
مقام هفتم مشترک: کوثرجندقی (سمنان)
در این وزن ۱۴ کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

کاتای انفرادی نوجوانان:
مقام اول:ملیکا عزتی (تهران )
مقام دوم: راضیه حسین پور( مازندران)
مقام سوم: مبینا پوراسدالله (خوزستان)
مقام سوم ملیکا سلطانی (اصفهان)
مقام پنجم: هانیه ژاله (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک :نرگس جعفری (زنجان)
مقام هفتم : زینب میرزایی (اصفهان)
مقام هفتم مشترک: ویدا سادات میرزایی (صنعت مس کرمان)
۲۵ کاتارو در این بخش حضور داشتند.

کاتای انفرادی جوانان:
مقام اول: زینب السادات حسینی (تهران)
مقام دوم: سپیده امینی (تهران)
مقام سوم: بیتا بتوءی (تهران)
مقام سوم مشترک: پریا حیدری (خراسان رضوی)
مقام پنجم:زهرا سبیلی فریمانی (خراسان رضوی)
مقام پنجم مشترک :زهرا سرداری (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم : غزل امیری نژاد (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: نگین مهدیون ( زنجان)
۲۲ کاتارو در این بخش حضور داشتند.

کاتای تیمی:
مقام اول: تیم اصفهان
مقام دوم: تیم شهرداری جوانه صفادشت
مقام سوم:تیم خراسان رضوی
مقام سوم مشترک:تیم مازندران
مقام پنجم: کن شی کان (خراسان رضوی)
مقام پنجم مشترک: تیم الماس صنعت مس کرمان
مقام هفتم: تیم ستارگان سبلان (اردبیل)
مقام هفتم مشترک: تیم اردبیل
۸ تیم در کاتای تیمی شرکت داشتند.

جدول رده بندی مرحله آخر بدین ترتیب است:
1.تهران ۵ طلا ۵ نقره ۲ برنز
2.اصفهان ۲ طلا ۱ برنز
3.مازندران ۱ طلا ۲ نقره ۵ برنز
4.صنعت مس کرمان ۱ طلا ۱ نقره ۳ برنز
5.کرمانشاه ۱ طلا ۱ نقره ۲ برنز
6.ایلام ۱ طلا
7.لرستان و سمنان ۱ نقره
9.خراسان رضوی و اردبیل و البرز ۲ برنز
12.فارس و هرمزگان و خوزستان ۱ برنز

گفتنی است، چهار نفر برتر دو بخش کاتا و کومیته مستقیما به اردوی تیم ملی راه یافتند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید