معرفی تیم های صعود کننده لیگ های کاتا پسران به نیمه نهایی

اخبار هیات
تنظیمات متن

تکلیف تیم های صعود کننده لیگ های کاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران به دور نیمه نهایی مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، هفته چهارم ليگ هاي كاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران امروز جمعه 9 آذرماه در سالن غدير نيروي انتظامي برگزار شد تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور نیمه نهایی مشخص شود.

بر این اساس در لیگ کاتا خردسالان باشگاه کارن قم و شوتوکان جی کی اس فارس از گروه یک و تیم های آکادمی آرنیکا و زرین کهن ایرانیان از گروه دو به عنوان تیم های اول و دوم به دور نیمه نهایی صعود کردند.

در لیگ کاتای نونهالان از گروه یک تیم میرعماد ساری، از گروه 2 تیم شهید زین الدین، از گروه 3 تیم هیات کاراته مرکزی و از گروه 4 تیم های اتحاد گرگان راهی دور نیمه نهایی شدند.

در لیگ کاتای جوانه تیم های آکادمی شیراز الف و چای رفاه لاهیجان از گروه یک و تیم های شهرصدرا و مس کرمان از کرمان از گروه 2 به عنوان تیم های اول و دوم به نیمه نهایی راه یافتند.

كاتا خردسالان/
گروه يك: باشگاه كارن 11- آكادمي نوري صفر
شوتوكانjks 7- هيات كاراته گيلان 4
شوتوكانjks 7- آکادمی نوری 4
هيات كاراته گيلان یک- باشگاه كارن 10
هيات كاراته گيلان صفر- آكادمي نوري 11
شوتوكانjks یک - باشگاه كارن 10
گروه 2: آكادمي صادقي 5- زرين كهن ايرانيان 6
آكادمي آرنيكا 11- هيات كاراته آذربايجان شرقي صفر
آكادمي آرنيكا 6- زرين كهن ايرانيان 5
هيات كاراته آذربايجان شرقي 3- آكادمي صادقي 8
هيات كاراته آذربايجان شرقي صفر- زرين كهن ايرانيان 11
آكادمي صادقي صفر- آكادمي آرنيكا 11

كاتا نونهالان/
گروه يك:
ميرعماد ساري10 - شوتوكان jks فارس یک
باشگاه كارن قم 5 - ميرعماد ساري 6
شوتوكان jks فارس صفر- باشگاه كارن قم 11
گروه 2:
باشگاه كارن قم(ب) 3- آكادمي شيراز(الف) 8
شهيدزين الدين 6- باشگاه كارن قم(ب) 5
آكادمي شيراز(الف) 2- شهيدزين الدين 9
گروه 3: هيات كاراته مركزي(ب)8- آكادمي شيراز(ب) 3
آكادمي آرنيكا 6- هيات كاراته مركزي(ب) 5
آكادمي شيراز(ب) 7- آكادمي آرنيكا 4
گروه4: هيات كاراته مركزي(الف) 10- زرين كهن ايرانيان یک
اتحاد گرگان 8- هيات كاراته مركزي(الف) 3
زرين كهن ايرانيان صفر- اتحاد گرگان 11

كاتا جوانه/
گروه يك: شوتوكان jks فارس 8- با آكادمي شيراز(الف) 6
هيات كاراته گيلان 6- چاي رفاه لاهيجان 8
هيات كاراته گيلان 3- آكادمي شيراز(الف) 11
چاي رفاه لاهيجان 8- شوتوكان jks فارس 6
چاي رفاه لاهيجان 5- آكادمي شيراز(الف) 9
شوتوكان jks فارس 7- هيات كاراته گيلان 7

گروه 2: شهرداري شهرقدس یک- شهرصدرا 13
هيات كاراته بانه 5- مس كرمان 8
هيات كاراته بانه 4- شهر صدرا 10
مس كرمان 14- شهرداري شهرقدس صفر
مس كرمان 5- شهر صدرا 9
شهرداري شهرقدس صفر- هيات كاراته بانه 14
تیم های برتر

در کاتا خردسالان:
تیم اخلاق: آکادمی صادقی
تیم برتر: آکادمی آرنیکا

در کاتا نونهالان:
تیم اخلاق: باشگاه کارن قم
تیم برتر: اتحاد گرگان

در کاتا جوانه:
تیم اخلاق: شوتوکان جی کی اس فارس
تیم برتر: شهر صدرا

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید