معرفي 4 كاراته كا برتر رنكينگ كاراته وان دختران و پسران ايران

اخبار هیات
تنظیمات متن

سازمان لیگ فدراسیون با پايان اولين مرحله لیگ کاراته وان ایران، رنکینگ 4 كاراته كا برتر دختر و پسر را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، اسامی  4نفر برتر اولين دوره لیگ کاراته وان ایران در دو بخش کاتا و کومیته نوجوانان و جوانان بدین شرح است:

در بخش دختران/
رده سنی جوانان:
کاتا انفرادی:
زینب السادات حسینی 3370 امتیاز از تهران 
سپیده امینی 3010 امتیاز از تهران
پریا حیدری 1355 امتیاز از خراسان رضوي
یگانه شهپری 1295 امتیاز از اصفهان
کاتا تیمی:
تیم جوانه صفادشت 2340 امتیاز از تهران 
تیم هیئت کاراته اصفهان 2040 امتیاز از اصفهان 
تیم مقدم 1890 امتیاز از تهران
تیم جاویدان کن شی کان 700 امتیاز از خراسان رضوي
وزن ۴۸-کیلوگرم:
فاطمه نودهقان 3120 امتیاز از البرز 
محنا پوراحمدیان 1795 امتیاز از كرمان 
فاطمه صفری 1585 امتیاز از تهران
مرضیه باوندپور 1560 امتیاز از كرمانشاه
وزن ۵۳-کیلوگرم:
نگین مهرپویا 2580 امتیاز از البرز 
تینا نصیری 2220 امتیاز از البرز
آتوسا گلشادنژاد 1830 امتیاز از كرمانشاه
عسل رشیدی فر 1650 امتیاز از لرستان
وزن ۵۹- کیلوگرم:
اسماء کریمی راد 2205 امتیاز از ايلام
ستایش صفری تیلمی 1540 امتیاز از سمنان
مهنا میرزایی 1500 امتیاز از مازندران 
آیدا خوشبختی 1320 امتیاز از مازندران 
وزن ۵۹+کیلوگرم:
سیده لیلا عباسیان 2085 امتیاز از مازندران 
عاطفه بیرانوند 1850امتیاز از لرستان
زهرا یعقوبیان 1500 امتیاز از مازندران 
هستی غضنفری 1410 امتیاز از كرمان 

رده سنی نوجوانان/
کاتا انفرادی:
ملیکا عزتی 3750 امتیاز از تهران
راضیه حسین پور 1950 امتیاز از مازندران 
ملیکا سلطانی 1355 امتیاز از اصفهان 
فائزه رحیمی 1265 امتیازاز خراسان رضوي 
وزن ۴۲-کیلوگرم:
حدیثه زاهدی 1560 امتیاز از مازندران 
مبینا یوسفی 1535 امتیاز از تهران 
مهرنگار احمدی 1500 امتیاز از كرمان
نیکو حسین نژاد 1470 امتیاز از مازندران 
وزن ۴۷-کیلوگرم:
فاطمه کرمی 3140 امتیاز از تهران 
زهرا علیزاده 2395 امتیاز از تهران 
اسراء کریمی راد 2340 امتیاز از ايلام 
یلدا نقی بیرانوند 1655 امتیاز از همدان
وزن ۵۴- کیلوگرم:
رویا اقبالی 2890 امتیاز از تهران 
فاطمه بداق 2130 امتیاز از لرستان 
سارینا فتحی 1590 امتیاز از كرمانشاه 
حنانه صالحی 1485 امتیاز از مازندران 
وزن ۵۴+ کیلوگرم:
نسترن عبادی 3510 امتیاز از تهران 
هلیا احمدی باویل 1300 امتیاز از آذربايجان شرقي 
 سعیده نعمتی 1280 امتیاز از فارس به مربیگری سرکار خانم قائم دوست
محدثه محمدی 1225 امتیاز از تهران 

در بخش پسران/
رده سنی جوانان:
كاتا انفرادي: 
احمدرضا محمودي با 2730 امتياز از تهران 
سيدمجيد وكيلي با 2460 امتياز از قم 
متين زارع با 2080 امتياز از تهران 
رضا گرامي با 1170 امتياز از گيلان 
كاتاي تيمي:
تيم مقدم با 2010 امتياز از تهران 
تیم شهید زین الدین با 1380 امتیاز از تهران 
تيم آکادمی شاهين با 1200 امتياز از آذربايجان شرقي

تيم هيات كاراته بانه(آسو) با 960 امتياز از كردستان

وزن 55- كيلوگرم:


پوريا اقدسي با 3190 امتياز از البرز 
مرتضی کریمی حکایه با 2130 امتیاز 
امير حسين زينلي با 1920 امتياز از قزوين 
شاهرخ نجفي با 1740 امتياز از مازندران 

وزن 61- كيلوگرم: 
عليرضا حيدري با 2915 امتياز از مركزي
عرشيا فيض با 1870 امتياز از كرمانشاه 
حسين خدري با 1785 امتياز از قم 
رضا جمالي با 1715 امتياز از اصفهان 
وزن 68- كيلوگرم:
عليرضا رضايتي با 2520 امتياز از فارس به مربیگری جناب آقای مدیح جهرمی
كوروش زيگلري بيك با 2155 امتياز از فارس به مربی گری جناب آقای ذیگلری 
ابوالفضل ميرزايي با 1950 امتياز از مازندران 
محمدرضا جعفري با 1295 امتياز از مازندران 
وزن 76-كيلوگرم: 
امير اسلامي با 2280 امتياز از خراسان رضوي 
علی توکلی با ۲۲۲۰ امتیاز از تهران 
محمود نعمتی با 1590 امتياز از قم 
اميرحسين بيگدلي با 1355 امتياز از قزوين 
وزن 76+ كيلوگرم:
محمدهادي طاهري با 2565 امتياز از مركزي 
دانيال رفعت زمين 1680 امتياز از فارس به مربی گری جناب آقای برزگر 
محسن صفرنژاد با 1665 امتياز از گيلان 
علی خانی با 1510 امتیاز از تهران 

رده سنی نوجوانان/
كاتا انفرادي:
اميرحسن معين الديني با 3300 امتياز از كرمان 
ميلاد ملك پور با 2640 امتياز از كرمان 
مهدي محمدپور با 2340 امتياز از تهران 
آكام خنداني با 1715 امتياز از كردستان 
وزن 47- كيلوگرم:
محمدرضا سواري با 2225 امتياز از اصفهان 
مازیار حبیب پوربا 2205 امتیاز از گيلان 
سيدمحمد امين صالحي با 1710 امتياز از گيلان 
محمدصادق بيگدلي با 1565 امتياز از قزوين
وزن 52- كيلوگرم: 
اميررضا برزويي با 2305 امتياز از كرمانشاه 
حسين علينژاد با 2015 امتياز از مازندران 
اميرعباس بيك محمدلو با 1620 امتياز از تهران 
سعيد اله ياري با 1405 امتياز از البرز 
وزن 57- كيلوگرم:
محمدحسين شيرصفت با 3240 امتياز از فارس به مربیگری جناب آقای حاجی زاده 
علي ابراهيمي با 2340 امتياز از تهران 
سيدمبين سادات صديقي با 1350 امتياز از گيلان 
اميرحسين آقايي با 1350 امتياز از يزد
وزن 63- كيلوگرم: 
محمدطاها مهديزاده با 2525 امتياز از مازندران 
محسن دانه با 1890 امتياز از تهران 
محمدمهدي پارسا با 1205 امتياز از لرستان 
پدرام اسدي فر با 1200 امتياز از كرمان 
وزن 70- كيلوگرم:
نيما خادمي نيا با 2220 امتياز از مازندران 
مصطفي غلامي با 1835 امتياز از تهران 
پرهام اسدي فر با 1740 امتياز از كرمان 
علیرضا فصیحیان با 1200 امتیاز از فارس به مربیگری جناب آقای اکبری 
وزن 70+ كيلوگرم:
محمدسروش محمدي با 3450 امتياز از تهران 
احد اسدي با 2040 امتياز از كرمان 
طاها بشاورد با 1810 امتياز از كرمان 
اميرمحمد كاظمي با 1350 امتياز از ايلام 

گفتني است نفرات برتري كه اسامي آنها در بالا ذكر شد به صورت مستقيم وارد اولين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي مي شوند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید