معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس: ورزش خاستگاه خصلت های نیک فرهنگی و اخلاقی در جامعه است

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس: ورزش خاستگاه خصلت های نیک فرهنگی و اخلاقی در جامعه است

اخبار هیات
تنظیمات متن

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: ورزش خاستگاه خصلت های نیک فرهنگی و اخلاقی در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان فارس ،محسن سالاری که صبح امروز شنبه ۲۸ بهمن در مراسم تکریم سرپرست سابق هیئت کاراته فارس سخن می گفت با بیان اینکه باید سنت تکریم از کسانی که در مسئولیت های مختلف در ورزش زحماتی را متقبل می شوند، احیا شود افزود: این اقدام مصداق واقعی جمله من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق است.
وی کاراته فارس را خانواده ای بزرگ با ظرفیت های منحصر به فرد دانست و افزود: هر زمان که به وفاق و همدلی در این ورزش حاکم بوده است شاهد کسب نتایج خوب در سطح ملی و بین المللی بوده ایم.
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با تقدیر از حضور پیشکسوتان مدعو در این مراسم افزود: اخلاق‌مداری جزو جدانشدنی ورزش کاراته است از این رو این ورزش همواره به عنوان الگوی برتر در حوزه اخلاق و فرهنگ جامعه شناخته می‌شود.
در ادامه سرپرست سابق هیئت کاراته استان فارس نیز ضمن تقدیر از معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس بابت احیای این سنت پسندیده گفت: هر اتفاق خوبی که در طول ۱۱ ماه مسئولیتش در هیئت کاراته استان به وقوع پیوسته است، مرهون یک کار تیمی با اعتقاد به اصل لزوم توسعه و پیشرفت کاراته استان فارس است.
محمدجواد شلتوک کار نیز با تقدیر از همدلی و وفاقی که با حضور پیشکسوتان، داوران و مربیان این رشته ورزشی در طول مدت مسئولیتش درکاراته استان ایجاد شده بود، بروز موفقیت‌های اخیر کاراته استان فارس را مرهون این فضا دانست و گفت باید تشکر ویژه ای از مسئولین کمیته های هیئت، دبیر و نایب رئیس هیئت داشته باشیم که در کسب نتایج اخیر نقش بسزایی داشتند.
وی ابراز امیدواری کرد تا با ادامه این روند شاهد کسب سهمیه المپیک و پوشیدن لباس تیم ملی کاراته در بخش آقایان و بانوان توسط کاراته‌کاهای شایسته استان باشیم.
گفتی است در این مراسم حیدر روزی طلب، محسن کریمی، احمد مبارکی، عباس رضایی، فاطمه قشقایی نژاد، نعمت اله عصارو مهرنوش همت از مربیان و پیشکسوتان کاراته و میثم عالیشوندی رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان و صمد ابراهیمی سرپرست کنونی هیات کاراته استان نیز حضور داشتند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید