محمدی: هدف نهایی ام کسب سهمیه المپیک است

محمدی: هدف نهایی ام کسب سهمیه المپیک است

اخبار هیات
تنظیمات متن

نوید محمدی، قهرمان خوش آتیه کاراته استان فارس که در پیکارهای انتخابی تیم ملی رده جوانان به مدال طلا رسید هدف اصلیش را کسب سهمیه المپیک بیان کرد.

او که کاراته را از ۶ سالگی نزد پدرش محمد هادی محمدی از اساتید برجسته استان فارس، آغاز نمود، پس از درخشش در رقابت های آسیایی اندونزی در سال 2015 اکنون نیز در رقابت های وزن ۷۶+ کیلوگرم پیکارهای انتخابی تیم ملی رده جوانان نیز به مدال طلا رسید، آینده درخشانی را پیش رو دارد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته، نوید محمدی در خصوص میزان آمادگی‌اش، گفت: به لطف خدا پس از استراحتی کوتاه بعد از کسب عنوان قهرمانی در رقابت های تیم ملی، تمرینات خود را نزد پدرم و محمد رضا محمدی عمویم که هر دو از اساتید بنام کاراته هستند آغاز نمودم و از آمادگی نسبتا خوبی برخوردارم.
وی در ادامه با قدردانی از تیم جندی شاپور که با قبول اسپانسرینگ، شرایط اعزام وی به کاپ آزاد رومانی را فراهم نموده است، اظهار داشت: با توجه به حضور کاراته کاهایی از اروپا و سایر کشورهای مطرح، یقینا در جهت آمادگی‌ام برای رقابت در مراحل باقیمانده اردو نقش بسزایی خواهد داشت که انشا ا.. بتوانم با کسب مدال طلا، نوار موفقیت هایم را امتداد بخشم.
دارنده طلا رقابت های انتخابی تیم ملی در رده جوانان در خصوص سطح فنی این دوره از رقابت های انتخابی تیم ملی گفت: امسال علاوه بر آنکه سطح فنی شرکت کنندگان نسبت به دوره قبل پیشرفت کرده بود از لحاظ کمیت نیز با درصد رشد قابل ملاحظه ای روبرو بودیم.
محمدی در خصوص نحوه قضاوت های این دوره از پیکارها، اظهار داشت: در مسابقات ابتدایی تا در شرایط مسابقه قرار بگیرم حتی چند امتیاز از حریفانم عقب افتادم اما هرگز اعتراضی نداشتم چرا که به نظرم سطح قضاوت ها بسیار عادلانه بود.
محمدی با عنوان آنکه مهمترین عامل موفقیتش را پدرش و عمویش می داند، اذعان داشت: یقینا موفقیتم در سایه تلاش و دلسوزی مربیانم شکل گرفت که علاوه بر آنکه استادم محسوب می شوند از پیشکسوتان کاراته استان نیز هستند.
قهرمان نوجوانان آسیا، در پاسخ به اینکه مهمترین حمایتی که مسئولین کاراته استان می توانند در جهت رشد و ارتقا قهرمانان استان به انجام برسانند چه خواهد بود، بیان داشت: ابتدا جا دارد هم از مسئولین سابق هئیت کاراته قدردانی کنم که پس از قهرمانیم در آسیا هم با برگزاری مراسم تجلیل و هم تقبل هزینه های رفت و برگشت به اردو حمایتم کردند و هم از مسئولین فعلی تشکر نمایم که این قول را دادند که برای تمامی کاراته کاهای استان که در رقابت های انتخابی تیم ملی موفق به کسب مدال شوند کلیه هزینه های حضور در این پیکارها را متقبل خواهند شد که همین امر نشان دهنده توجه مسئولین کاراته به امر قهرمانی است که انشا ا.. تداوم یابد اما در خصوص پاسخ شما نظرم به عنوان یک پیشنهاد، برگزاری استاژ با حضور قهرمانان بنامی همچون مهران بهنام فر است که هم در بُعد قهرمانی و هم مربیگری از چهره های مطرح کاراته هستند و یا سایر مربیان ارزنده تیم ملی همچون حسین روحانی که افتخارات بسیاری در سطح جهان کسب نموده، که یقینا علاوه بر افزایش سطح فنی موجب انگیزه مضاعف نیز خواهد شد.
محمدی به عنوان حسن ختام، یادآور شد: جا دارد در درجه نخست از پدرم و عمویم قدردانی کنم که واقعا زحمات زیادی را متحمل شدند تا بتوانم امروز حرفی برای گفتن در تاتامی داشته باشم پس از آن باید از مهران بهنام فر تشکر کنم که به راستی فراتر از یک مربی در اردوهای سال گذشته بود و همچنین از رضا عزیزی و رضا میدانرو که زحمات بسیاری کشیدند و دیگر مربیان بزرگ همچون علیرضا سلیمانی که در رقابت های آسیایی اندونزی با سرمربیگری ایشان موفق به کسب عنوان قهرمانی شدم و همینطور از حمایت های جامه بزرگی مدیریت محترم مجموعه ورزشی صبا شیراز نیز باید تشکر نمایم و انشاا... بتوانم پس از موفقیت در رقابت های آتی به هدفم اصلی ام که کسب سهمیه المپیک است دست یابم تا بتوانم از این طریق گوشه ای از زحمات تمامی کسانی که مرا در مسیر قهرمانی یاری رساندند، جبران کنم.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید