لبنیات ارژن شیراز تیم صعود کننده به دور دوم لیگ برتر

اخبار هیات
تنظیمات متن

هفته دوم لیگ برتر پسران در روز جمعه دوم شهریور ماه در سالن غدیر تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته, با برگزاری دیدارهای هفته دوم تیم های برتر هر گروه معرفی شدند و چهره ۲ تیم صعود کننده از هر گروه به دور دوم مشخص شد.
از گروه یک باشگاه ورزشی مقاومت و هیات کاراته قرچک, از گروه ۲ هیات کاراته گلستان و لبنیات ارژن شیراز , از گروه ۳ هیات کاراته اصفهان و پاس کن شین کان از گروه ۴ عقاب شوبوکان وهیات کاراته سمنان از گروه ۵ موسسه واکسن سازی رازی و شهرداری شهرقدس از گروه ۶ هیات کاراته زنجان و تخت جمشید و از گروه ۸ پاس قم و شهرداری بندرانزلی موفق شدند به دور دوم صعود کنند.
دیدار باشگاه انقلاب قم با تیم های هیات کاراته خراسان رضوی, اسکلت بتنی ایران و لوازم یدکی ملت مرکزی از گروه ۷ به هفته بعد موکول شد.

نتایج بدست آمده در این هفته بدین شرح است:

گروه یک/
هیئت کاراته قرچک 15- هیات کاراته لرستان 6
هیات کاراته لرستان 3- باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت 18
باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت 18 - هیات کاراته قرچک 3
جدول رده بندی: ۱. باشگاه ورزشی مقاومت ۲. هیات کاراته قرچک

گروه ۲/
هیات کاراته گلستان 12- لبنیات ارژن شیراز 9
لبنیات ارژن شیراز 21- هیات کاراته جم 0
هیات کاراته جم 0 - هیات کاراته گلستان 21
جدول رده بندی: ۱. هیات کاراته گلستان ۲. لبنیات ارژن شیراز ۳. هیات کاراته جم

گروه ۳/
هیئت کاراته بیستون 10 (برنده) - هیات کاراته چهار محال و بختیاری 10
هیات کاراته اصفهان 12- پاس کن شی کان9
هیات کاراته چهار محال و بختیاری 6 - هیات کاراته اصفهان 15
هیات کاراته بیستون 1- پاس کن شی کان 19
هیات کاراته بیستون 9-هیات کاراته اصفهان 12
هیات کاراته چهار محال 5 - پاس کن شی کان 19
جدول رده بندی: ۱. هیات کاراته اصفهان ۲. پاس کن شین کان ۳. هیات کاراته بیستون

گروه ۴/
خانه کاراته نجف آباد 6 - عقاب شوبوکان 15 (معوقه از هفته اول)
هیات کاراته سمنان 11- خانه کاراته نجف آباد 8
عقاب شوبوکان6- هیات کاراته سمنان 15
خانه کاراته نجف آباد 7- عقاب شوبوکان 13
عقاب شوبوکان 12- هیات کاراته سمنان 9 (معوقه از هفته اول )
جدول رده بندی: ۱. عقاب شوبوکان۲. هیات کاراته سمنان ۳. هیات کاراته نجف آباد

گروه ۵/
موسسه واکسن سازی رازی21- هیات کاراته بوشهر 0
شهرداری شهر قدس 6 - موسسه واکسن سازی رازی 18
هیات کاراته بوشهر 7 - شهرداری شهر قدس13
جدول رده بندی: ۱. موسسه واکسن سازی رازی ۲. شهرداری شهرقدس ۳. هیات کاراته بوشهر

گروه ۶/
هیات کاراته زنجان 10 (برنده)- تخت جمشید کرمان 10
شالوده گستر سنندج 0-هیات کاراته زنجان 21
شالوده گستر سنندج 0- تخت جمشید کرمان 21
هیات کاراته زنجان 10(برنده) - هیات کاراته کبودر آهنگ 10
هیات کاراته کبودر آهنگ 9 - تخت جمشید کرمان 12
هیات کاراته کبودر آهنگ 9- تخت جمشید کرمان 12
جدول رده بندی: ۱. هیات کاراته زنجان ۲. تخت جمشید کرمان ۳. هیات کاراته کبودرآهنگ

گروه ۷/
لوازم خانگی ملت مرکزی 5- هیات کاراته خ رضوی 14
لوازم یدکی ملت مرکزی 12- اسکلت بتنی ایران 9
هیات کاراته خراسان رضوی 12- اسکلت بتنی ایران 9

گروه ۸/
پاس قم 21- شهرداری بندر انزلی 0
آکادمی نوری 3- پاس قم 18
شهرداری بندر انزلی 18- آکادمی نوری 3
جدول رده بندی: ۱. پاس قم ۲. شهرداری بندرانزلی ۳. آکادمی نوری

بهترین های هفته:
بهترین بازیکن: امیر اسلامی از هیات کاراته خراسان رضوی
تیم برتر: هیات کاراته خراسان رضوی به مربیگری هادی امیری
تیم اخلاق: هیات کاراته بوشهر به مربیگری صادق عباسی
مربی هفته: ایمان گل محمدی از هیات کاراته اصفهان

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید