قهرمانان چهارمین دوره جایزه بزرگ کاراته کشور جام جندی‌شاپور مشخص شدند

اخبار هیات
تنظیمات متن

جندی‌شاپور فارس، کرمان و پاس ایران قهرمانان مسابقات جام جندی‌شاپور

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از کمیته برگزاری جام جندی‌شاپور، چهارمین دوره مسابقات جایزه بزرگ کاراته کشور جام جندی‌شاپور طی روزهای 28 و 29 تیرماه به میزبانی شهرستان شیراز و با حضور 18 استان کشور در قالب 45 تیم برگزار شد و در پایان تیم‌های جندی‌شاپور فارس، کرمان و باشگاه پاس رتبه‌های اول تا سوم درمجموع مسابقات را به دست آوردند.

مسابقات در 4 گروه سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در سه بخش کاتای انفرادی، کاتای تیمی و کومیته تیمی برگزار شد و در پایان به نفرات و تیمهای برتر جوایز نقدی،تندیس و کاپ اهداء گردید.

23 داور جهانی و آسیائی قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند که مسئولیت شورای داوری بر عهده سیروس یزدانی و اکبر خیری پور و نماینده فدراسیون در مسابقات محمدعلی زمانی بودند.

از مهمانان مهم این دوره مسابقات حضور محسن آشوری دبیر محترم فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران، ریاست هیات کاراته استان فارس احمد مبارکی، نائب رئیس هیئت کاراته استان فارس فاطمه قشقایی نژاد و مسعود ذیگلری ریاست هیات کاراته شهرستان شیراز و جمع کثیری از پیشکسوتان و مربیان استان بودند  که در خلال  مسابقات  جناب آشوری از نزدیک شاهد برگزاری مسابقات بودند و در پایان توسط کمیته برگزاری با تجلیل ارزنده‌ای از ایشان  و سایر مدعوین حضورشان را گرامی داشته و از این بزرگان جهت شرکت در مراسم اختتامیه جهت اهدا لوح و مدال و جوایز نقدی دعوت به عمل آمد.

کمیته برگزاری مسابقات جام جندی‌شاپور در پایان نتایج بخش‌های مختلف را به شرح ذیل اعلام نمود

تیم‌های برتر بخش نونهالان و نوجوانان 1.فارس 2.اصفهان 3.هرمزگان

تیم‌های برتر بخش جوانان و بزرگسالان 1.فارس 2.کرمان 3.کهگیلویه و بویراحمد

درمجموع مسابقات رتبه‌های اول تا نهم به ترتیب جندی‌شاپور فارس،کرمان، پاس، خوزستان، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، ایلام ، تهران و کاپ اخلاق نیز به دانشگاه شیراز رسید.

کاتا انفرادی نونهالان1. علی حاجی زاده 2. حسین موذن 3. ابوالفضل فرامرزپور و محمدرضا شفیعی

کاتا انفرادی نوجوانان 1.حسین کاویانی 2. حسین امیری 3. محمد ظفری زاده و ابوالفضل عسگری

کاتا انفرادی جوانان 1. مهدی رضائی 2. پوریا حبیبی 3. محمد استخر و رضا بخت آور

کاتا بزرگسالان 1. جاوید بهمن جاه 2. ابوالفضل جهانبخش 3. امیرحسین آرمیده و حمید پور اعماء

کاتا تیمی جوانان 1.جندی‌شاپور الف(پوریا همایون،رسول همایون،محمد استخر) 2.کرمان(پوریا حبیبی،مهدی شجاعی،مهدی رضائی

3.جندی‌شاپورب(محمد علی کشاورز،پرهام شطی،امیر فصیحیانی) 3.پیام مخابرات(محمد کشاورز،احسان آریان پور،مهدی طاهری)

کومیته تیمی نوجوانان 1.جندی‌شاپور الف(محمدجواد نصاران زاده،محمدحسین شیر صفت،طاها بشاورد،علی توکلی،طاها حساس) 2. جندی‌شاپورب(محمد اعتمادی،امیرعلی خاکی،پرهام رستمی،علی رسته مند،شاهرخ بدیعی) 3.جندی‌شاپورج(پوریا حجازی،علی نامدار،علی مهرافروز،فرهان زارع،علیرضا فصیحیان)

کومیته تیمی جوانان 1.باشگاه مرداس(نوید محمدی،مهدی شهگل،حسین صالحی،سپهر حسن شاهی،محمد گویمی) 2. فارس(کورش ذیگلری،علیرضا رضایتی،محمدزارع،علی پارسا،شاهین رزمجو) 3.جندی‌شاپور(فردین قادرپور،دانیال رفعت،محمد نباتی،علی رمضانلی،امین زارع)

کومیته تیمی بزرگسالان 1.جندی‌شاپور(عارف فرهادی،علیرضا شیرصفت،هادی عرب،اردلان گیلان پور،محمد حسین کشاورز)

  1. 2. تیم پاس الف(آرش علی نژاد،عبدالله ولدی، الیاس محمد زاده، مجید محمودی،محمد رضا دشتی) 3.پاس ج(مرتضی شفاهی، میلاد تیغی، بهنام دهقان زاده، سجاد سالاری،محمد کارآزمایان)
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید