فراخوان جامعه کاراته فارس برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

فراخوان جامعه کاراته فارس برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

اخبار هیات
تنظیمات متن

فراخوان جامعه کاراته فارس برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

روابط عمومی هیات کاراته استان فارس طی اطلاعیه ای از جامعه کاراته برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
به گزارش سایت هیات کاراته استان فارس ، روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در آستانه روز جهانی قدس، با صدور اطلاعیه دعوت و فراخوان عمومی، از جامعه بزرگ کاراته فارس دعوت کرد تا با حضور پر شور و گسترده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر همبستگی خودرا با ملت مظلوم فلسطین و آرمان آزادی این مردم رنج کشیده اعلام کنند.
در این اطلاعیه آمده است:
«به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس نزدیک می شویم ؛ روزی که تنها روز فلسطین نیست ، روز اسلام و حکومت اسلامی ، روز عدالت خواهی مردم مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست غارتگر و روزی است که آرمان های اسلامی و انسانی در آن متجلی است. نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی امام راحل سال هاست که موجی از هراس را بر پیکر صهیونیست و استکبار جهانی انداخته است. امروز باید مسلمانان جهان با تقویت اتحاد و انسجام خود علیه رژیم منحوس و جعلی صهیونیست و استکبار جهانی و دیگر ایادی دست نشانده ،‌ انزجار همیشگی خود از این مظاهر شرک و پلیدی به نمایش بگذارند.
هیات کاراته استان فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) و با شرکت فعالانه در مراسم روز جهانی قدس از مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار استان مخصوصاً جامعه کاراته استان فارس دعوت می نماید با حضور یکپارچه فریاد رسای خود را در حمایت از ملت ستمدیده فلسطین به گوش جهانیان برسانند.
.
گفتنی است : محل تجمع جامعه کاراته در شیراز ساعت 10 صبح روز جمعه 18 آذر ماه در محل میدان 15 خرداد ( پارامونت سابق) خواهد بود.
(( روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ))

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید