فارس فاتح سکوی قهرمانی مسابقات انتخابی تیم ملی

اخبار هیات
تنظیمات متن

حاصل تلاش فارس در رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته رده نوجوانان، جوانان و امید ۳ طلا و ۲ نقره و ۵ برنز بود.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، رقابت های قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی رده نوجوانان، جوانان و امید با حضور ۱۴۹۲ ورزشکار از سراسر کشور به میزبانی اصفهان برگزار شد که تیم فارس در این رقابتها با کسب ۳مدال طلا، ۲ نقره و ۵ برنز به جایگاه قهرمانی ایران دست یافت.
در این رقابت ها، در رده نوجوانان در قسمت کاتا انفرادی، حسین عابدی به مربیگری مسعود زیگلری و محمدصادق مهرپور به مقام اول دست یافت.
در رده جوانان در قسمت کاتا انفرادی نیز علی اکبر غلامی به مربیگری مسعود زارع و پوریا همایون به مربیگری برادران روستا مشترکا سوم شدند و در قسمت کاتا تیمی نیز تیم فارس ب متشکل از محمدرضا کشاورز، مهدی طاهری، احسان آریانپور به مربیگری محسن زارعی مقام دوم و فارس الف متشکل از محمد مصطفی ظفری زاده، امیر حسین نادری نیا، حسین زارع به مربیگری مسعود زارع مقام سوم را کسب کرد. همچنین در قسمت کومیته در وزن ۷۶+ کیلوگرم نوید محمدی به مربیگری محمدهادی محمدی مقام اول، در وزن ۶۸- کیلوگرم محمدحسین کشاورز به مربیگری برادران برزگر مقام اول و علیرضا رضایتی به مربیگری مجتبی مدیح جهرمی مقام سوم و در وزن ۵۵- سپهر حسن شاهی به مربیگری محسن کوهکن مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
در رده امید نیز جاوید بهمن جاه به مربیگری مسعود زارع در قست کاتا انفرادی، مقام دوم را کسب کرد.
علی اکبر خیری پور، نعمت اله عصار، محمد حسن زاده، محمدحسن هاشمی، حیدر ایبد، ابراهیم زراعتیان و ابراهیم دهقان نیز به عنوان نمایندگان داوری فارس در این رقابت ها به قضاوت پرداختند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید