فارس در رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان گل کاشت

فارس در رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان گل کاشت

اخبار هیات
تنظیمات متن

فارس در رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان سنندج گل کاشت.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، رقابت های قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی رده نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور به میزبانی سنندج برگزار شد که تیم فارس در این رقابتها 2مدال طلا، 1مدال نقره و 6 برنز به خود اختصاص داد.
در این رقابت ها، در رده بزرگسالان، در وزن 68+ زهرا همت به مربیگری مریم شهریاری، مدال نقره و شیما آل سعدی در وزن 61- و زهرا طرازپور در وزن 50- به مربیگری لیلا بهرامی مدال طلا و برنز و فاطمه طرازپور در وزن 61- به مربیگری نجمه رضایی مدال برنز این رقابت ها را به خود اختصاص دادند تا فارس بر سکوی سومی این رده در کشور بدرخشد.
در رده جوانان نیز مائده بردبار به مربیگری الهه سادات قائم دوست در وزن 59- مدال برنز مسابقات گزینشی آسیایی 2018 و مدال طلای مسابقات کسب سهمیه المپیک 2018 بوینس آیرس را کسب کرد.
همچنین زهرا کریمی به مربیگری فروغ استواری در وزن 48- مدال برنز را در مسابقات کسب سهمیه المپیک 2018 بوینس آیرس به خود اختصاص داد.
با کسب مدال برنز زهرا بنیانی به مربیگری خواهران اردشیرنژاد در مسابقات گزینشی آسیایی 2018 و برنز مسابقات کسب سهمیه المپیک 2018 بوینس آیرس، فارس با اقتدار، در مسابقات کسب سهمیه المپیک 2018 بوینس آیرس در بالاترین نقطه ایستاد تا جایگاه اولی این رده را به خود اختصاص دهد.
زهرا اردشیرنژاد، فاطمه مرادی و مریم شهریاری نیزبه عنوان نماینده داوری فارس در این رقابت ها به قضاوت پرداختند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید