سکونشینی با اقتدار تیم های سلولزی فارس رعنا در مسابقات لیگ کاراته کشور

سکونشینی با اقتدار تیم های سلولزی فارس رعنا در مسابقات لیگ کاراته کشور

اخبار هیات
تنظیمات متن

٤ تيم سلولزي فارس رعنا بر سكوي قهرماني كشور ايستادند

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات ليگ كاراته كشور كه از مرداد ماه ٩٦ كار خود را آغاز كرده بود، در سالن كبكانيان تهران پيگيري شد و تيم هاي صعود كننده به مرحله يك هشتم به مصاف يكدیگر رفتند
كه در پايان، تيم كاتای نونهالان سلولزي فارس رعنا بر سكوي قهرماني ايستاد.تیم نونهالان سلولزي فارس رعنا، قدیمی ترین تیم فارس در لیگ کشور، در مرحله ی یک چهارم به مصاف تیم ایثار قم رفت و با برتری ۱۱بر ۰ پیروز میدان شد و به مرحله ی یک چهارم راه پیدا کرد.
تیم نونهالان فارس رعنا در اولین بازی یک چهارم در مقابل تیم خراسان رضوی ۱۱بر صفر پیروز شد و در مقابل تیم قوی اسدی فر برای کسب مدال طلا به میدان رفت با افتخار ۹بر ۲پس از چهار سال حضور پر رنگ در لیگ با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستاد.
شرکت کنندگان این تیم خانمها فرزانه رضایی، مریم هوشیار، ژینا چراغی، مبینا جلالی و سایه منجذب هستند.
همچنین تيم كاتاي خردسالان سلولزي فارس رعنا بر سكوي نايب قهرماني كشور ايستاد. این تیم در دور اول، مقابل تیم خراسان رضوی ۹بر یک پیروز میدان شد و به مرحله یک چهارم راه یافت.
این تیم با یک بازی بسیار دشوار در مقابل تیم پایتخت با افتخار ۱۱بر صفر برنده شدو برای فینال در یک بازی بسیار حساس با تیم صبای شیراز تنها با اختلاف یک پرچم با امتیاز ۶بر ۵ مغلوب اين تیم شد و بر سکوی دوم رفت.
بازیکنان این تیم از خانمها پریا پور صفری، سوگند کاظمی، غزل دادرس، صبا چراغی و دیانا رحیمی تشکیل شده است.
در ادامه رقابت های لیگ کاراته کشور تیم پر قدرت و قوی جوانه های سلولزی فارس رعنا کار خود را در گروه آینده سازان اغاز کرد و پس از پشت سر گذاشتن مسابقات متوالی به مرحله یک هشتم راه پیدا کرد و در یک مسابقه ی بسیار حساس در مقابل تیم پایتخت با امتیاز ۱۴بر صفر به پیروزی رسید و با اقتدار به مرحله ی یک چهارم رسید و در پایان در یک بازی سخت، در مقابل تیم قدرتمند اصفهان بازی را ۱۴بر صفر واگذار کرد و با سخت کوشی در این ۵ماه بر سکوی سوم ایستاد.
این تیم از فاطمه براتی، زهرا طاهری، زهرا علیپور و نجمه مختار پور تشکیل شده است.

سرمربی هر سه تیم را زهرا قشقایی نژاد و فاطمه قشقایی نژاد و سرپرست تیم ها مرضیه حسینی منش و بنت الهدی احمدی عهده دار بودند.
در ادامه مرحله پاياني مسابقات ليگ هاي پايه کاراته کشور كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد تيم جوانه كوميته سلولزی فارس رعنا به عنوان سومي مسابقات دست یافته و بر سكوي سوم مسابقات ایستاد.
بازيكنان تيم از آمنه عشایری، زهرا سمیعی، مریم رستگار، نگین مظفری، زهرا اعتماد پور، فاطمه رنجبر، ملیکا خسروی، زینب نوربخش، فاطمه حکمت، پریناز فرد تشکیل شده بود و مربی گری تیم را فروغ استواری و رضیه اردشیر نژاد و مدیر فنی تیم فاطمه قشقایی نژاد عهده دار بودند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید