سپید موهای کاراته در آوردگاه قهرمانی کاراته

سپید موهای کاراته در آوردگاه قهرمانی کاراته

اخبار هیات
تنظیمات متن

 در آخرین روزهای سال 95سالن اختصاصی هیات کاراته استان فارس شاهد گردهمایی خیل دوستداران و مدعیان کاراته از یک سو و مو سپیدان و پیشکسوتان کاراته فارس از سوی دیگر بود.

 

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارسهیات کاراته استان فارس مسابقات  به میزبانی سبک شوتوکان wskfوami و به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره شهدای والفجر 8و شهید والامقام عبدالله بهاءالدینی و همچنین تجلیل از جایگاه دو پیشکسوت ارزنده کاراته فارس آقایان عوض زارع و مجتبی بهاءالدینی  برگذار شد.

رییس سبک شوتوکان wskf فارس در حاشیه این مسابقات با بیان اینکه این سبک  در امر نکو داشت قهرمانان و بزرگان کاراته فارس از چند سال پیش تا کنون پیش قدم بوده و چهره ونام بسیاری  از این بزرگان را که بواسطه دوری از عرصه های اجرایی و مسابقات از یاد و خاطره جامعه جوان کاراته رفته اند را به نسلهای جدید کاراته معرفی کرده افزود: با این کار تلاش داشته و داریم تا  ارزش و زحمات آنان را به همگان یاد آور شویم.

سروش سروش نیا در ادامه با شاره به لزوم درک صحیح نسل جدید از زحماتی که پیشکسوتان کاراته برای این ورزش کشیده اند گفت: اگر این بزرگان نبودند کاراته به دست نسل حاضر نمی رسید و اگرهمه مربیان و هنرجویان کاراته که در بورس رقابت قرار دارند این موضوع را خوب بفهمند دیگر نیازی به مراسم تجلیل و تقدیر از بزرگان و قدیمی های کاراته نیست.

در این مراسم  چهره هایی همچون عباس فلاح زاده،ابراهیم خاکچیان،علی زارع،احمد فرهادی، جمال زارع، رسول خلیفه ،علی فلسفی ،اردشیر عزیزی، محمود رییسی، واحد پریخواه، حسین انتظام،علی محمد فرهنگیان، کریم منصور آبادی ،حسین برنجکار،مراد زارع و نعمت اله عصار حضور داشتند.

حضور سید کمال پاک فطرت عضو ورزش دوست شورای اسلامی شهر شیراز و  محمد جواد شلتوک کار سرپرست هیات کاراته  استان به عنوان میهمانان ویژه این مسابقات بر صمیمیت فضای تجلیل افزود .

سید  کمال پاک فطرت طی سخنانی با اشاره به اهمیت جایگاه ورزش ورزشکاران بخصو ص پیشکسوتان در جامعه ولزوم خدمت رسانی به این طیف اثر گذار در پیشرفت جامعه گفت: فضای کنونی حاکم بر کاراته نشان از وحدت و همدلی در این رشته ورزشی دارد که همین اتفاق نوید روزهای خوبی را برای این رشته ورزشی در آینده می دهد.

در ادامه این مراسم الواح یادبودی که از طرف میزبان تهیه شده بود به دو استاد کاراته اهدا گردید و پیشکسوتان کاراته نیز لوح مربوط به خانواده شهید بهاالدینی را در حالی به برادر بزرگش تقدیم کردند که وی را همچون نگین انگشتر در میان گرفتند.

عوض زارع و مجتبی بهاالدینی نیز طی سخنانی از برگذاری این مراسم تشکر کردند .این مسابقات که با حضور تیمهایی از شهرستانهای فسا .مرودشت.نورآباد و همچنین باشگاههای شیراز همراه بودقهرمانان اوزان مختلف را شناخت.در خاتمه ودر مجموع امتیازات کسب شده تیمی نتایج ذیل بدست آمد.

  1. مقام اول تیمی به باشگاه کورش با مربیگری مجتبی مدیح جهرمی
  2. مقام دوم تیمی به باشگاه دهقان با مربیگری مهدی جوکار .
  3. مقام سوم تیمی به باشگاه وحدت فسا با مربیگری رضا جعفری.
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید