روی مدال های کاراته حساب ویژه بازکرده ایم

اخبار هیات
تنظیمات متن

مدیرکل ورزش وجوانان استان فارس گفت:روی مدال های کاراته حساب ویژه بازکرده ایم.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس،حیدر علی کامیاب که در دیدار نوروزی با سرپرست هیات کاراته استان فارس و تعدادی از مسئولین این هیات سخن می گفت،از این رشته ورزشی به عنوان یک رشته پرمخاطب یاد کرد و افزود:تاریخ این ورزش نشان می دهد که قهرمانان،مربیان و داوران کاراته درادوارمختلف تاریخ برای استان افتخار آفرینی های زیادی کرده اند.

وی با اشاره به جمعیت قابل توجه کاراته کا هادر استان فارس ، مدیریت بر هیات این رشته ورزشی را مدیریتی مهم و استراتژیک عنوان کردو گفت:با آهسته راه رفتن درمدیریت این رشته ورزشی موفقیتی حاصل نخواهد شد.

کامیاب لازمه ی موفقیت در کاراته استان را کار جهادی و استفاده از خرد جمعی دانست و با ابراز رضایت از آرامش حاکم بر کاراته استان فارس گفت:انتظاراداره کل ورزش و جوانان استان از هیات کاراته این است که قهرمانی های کاراته کاها استان در مسابقات مختلف ملی، آسیایی و جهانی تداوم داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در ادامه  به المپیکی شدن کاراته اشاره کرد و گفت:از این پس باید از تمام ظرفیت ها برای حضور قهرمانان،مربیان و داوران استان برای حضوردر المپیک و در رشته کاراته استفاده کرد.

کامیاب اداره کل ورزش و جوانان ،هیات کاراته استان و فدراسیون کاراته را سه ضلع مدیریت دراین ورزشی دانست و با اشاره به نگاه مثبت فدراسیون به کاراته استان فارس ابراز امیدواری کرد با تعامل مثبتی که بین این سه ضلع وجودداردمسیر رشد وپیشرفت کاراته استان فارس هموارتراز گذشته شود.

وی دربخش دیگری از صحبت هایش افتتاح خانه کاراته استان را یکی از برنامه های مصوب اداره کل ورزش و جوانان استان درسال جاری دانست و گفت:یکی از دلایل به تعویق افتادن عملیات ساخت این پروژه ورزشی تلاش برای جانمایی بهتر  با هدف استفاده بهینه از این مکان ورزشی بوده است.

کامیاب تعریف درآمد پایداربرای هیات کاراته استان را یکی از اهداف ساخت خانه کاراته درمکانی مناسب در شهر شیرازعنوان کرد و افزود:درهرحال تا چند ماه آینده کاراته فارس دارای خانه اختصاصی خواهد شد.

گفتنی است در این دیدار که سید اسلام موسوی ،معاون توسعه ورزش قهرمانی استان نیز حضور داشت،محمدجواد شلتوک کارسرپرست هیات کاراته استان ضمن ابلاغ پیام تبریک ورزشکاران،مربیان و داوران رشته ورزشی کاراته یه مناسبت آغاز سال نو، به مدیرکل ورزش و جوانان استان به ارائه گزارشی کوتاه از عملکرد هیات کاراته استان فارس در دوماه گذشته پرداخت.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید