روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به عنوان روابط عمومی برتر فارس معرفی شد

روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به عنوان روابط عمومی برتر فارس معرفی شد

اخبار هیات
تنظیمات متن

روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در بین 48 هیات به عنوان روابط عمومی برتر فارس معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، صبح امروز چهارشنبه دوم خرداد نشست تخصصی مسئولین روابط عمومی هیات های ورزشی استان فارس برگزار شد. در این نشست، حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، روابط عمومی را یک حرفه تخصصی دانست و افزود: اگر امروز اداره کل ورزش و جوانان استان در میان ادارات کل سراسر کشور رتبه نخست را کسب می‌کند نتیجه عملکرد کل بدنه آن است که نمی‌توان نقش روابط عمومی هیات های ورزشی را در آن نادیده گرفت.
در ادامه این نشست طی حکمی از احمدرضا بلاغی مدیر روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به عنوان روابط عمومی برتر هیات های ورزشی استان تجلیل به عمل آمد. در این حکم آمده است:

برادر گرامی جناب آقای احمدرضا بلاغی

مدیر محترم روابط عمومی هیات کاراته استان فارس

با سلام

احتراما اداره کل ورزش و جوانان فارس مفتخر است از تلاش های بی شائبه جنابعالی در سال 1396 به عنوان روابط عمومی فعال قدردانی نماید.

امید است در سال حمایت از کالای ایرانی با همکاری صمیمانه شما بتوانیم در راستای سیاستهای کلان دولت تدبیر و امید شاهد شکوفایی ورزش استان در عرصه های داخلی و بین المللی باشیم.

حیدرعلی کامیاب

مدیر کل

 

در ادامه این نشست تخصصی محمد جواد شلتوک کار مشاور مدیرکل ورزش و جوانان، محمدرضا صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل استان، امین صالحی کارشناس روابط عمومی اداره کل و اسحاق عزیزی منش خبرنگار صداو سیما در مباحثی همچون مبانی خبر نویسی نوین، فضای مجازی و مولتی مدیا و ارتباط با رسانه ملی به صحبت پرداختند.

 

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید