دیدار مسولین سبک jks استان فارس با رئیس هیات کاراته استان

اخبار هیات
تنظیمات متن

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ، مسولین سبک  در محل هیات کاراته استان حاضر شدند و با رییس هیات کاراته دیدار کردند. در این دیدار محسن زارعی رییس سبک ضمن تبریک به انتخاب احمد مبارکی به ریاست هیات کاراته به تعامل صد درصدی سبک با هیات کاراته اشاره کرد و گفت این سبک یکی از سبکهای مطرح و فعال و با برنامه می باشد که کلیه برنامه ها با هماهنگی و تعامل با هیات برگزار خواهد شد در این دیدار مسولین و پیشکسوتان این سبک به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند در پایان احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان ضمن خرسندی از حضور اعضاء این سبک بر هرچه بهتر شدن تعاملات هیات با سبک گفت و با حمایت و کمک همه سبکها با هیات کاراته موانع و مشکلات کاراته فارس برداشته خواهد شد و کاراته فارس به جایگاه واقعی خود خواهد رسید .

مبارکی اظهار نمود بزرگترین مشکل کاراته فارس را عدم یک سو نبودن بزرگان کاراته استان در برنامه ها دانست و گفت به لطف خداوند در حال حاضر این مشکل در حال رفع می باشد و در آینده نزدیک امیدوارم که همگی زحمت کشان کاراته با اتحاد و همبستگی به رشد و تعالی کاراته کمک کنند.

امروزه استانهای دیگر میخواهند که از عدم وحدت ما استفاده کنند و جایگاه خودشان را در کشور بالا ببرند.

رییس هیات بیان نمود کاراته فارس در حال یک پوست اندازی ظریف و حساسی می باشد که ممکن است برای عده ای دردناک باشد ولی این پوست اندازی نیاز جدی کاراته می باشد تا با سرعت بیشتری به رشد و کمال خود برسد.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید