معاون توسعه ورزش و جوانان فارس: توسعه فرهنگی کاراته از اولویت های کاراته است

معاون توسعه ورزش و جوانان فارس: توسعه فرهنگی کاراته از اولویت های کاراته است

اخبار هیات
تنظیمات متن

محسن سالاری: توسعه فرهنگی کاراته از اولویت های کاراته است.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، طی دیدار احمد مبارکی و علی ظهرابی با محسن سالاری معاون توسعه ورزش و جوانان فارس و میثم عالیشوندی رئیس گروه ورزش قهرمانی استان در مورد مسائل روز کاراته بحث و تبادل نظر شد.
در این دیدار،مبارکی در مورد ایجاد همدلی و اتحاد در کاراته توضیحاتی ارائه کرد. همچنین در این میان در مورد تشکیل شورای فنی جهت حمایت فنی استان و تشکیل تیم های منتخب استان سخن به میان آورد و در ادامه ازنبود خانه کاراته سخن گفت و مشکل اصلی حال حاضر کاراته استان را نداشتن خانه کاراته دانست.
سپس مبارکی به اولین مرحله تعمیر دفتر هیات کاراته استان اشاره کرد.
در ادامه، مبارکی به میزبانی سه مسابقه بین المللی در شیراز اشاره کرد.
علی ظهرابی رئیس سبک شیتوریو شوکوکای یونیون فارس میزبان مسابقات قهرمانی جهان جام حافظ نیز در مورد شرایط این رقابت ها توضیح داد و به شرکت بیش از بیست کشور در این رقابت ها اشاره کرد. ظهرابی با اشاره به تاریخ مسابقات که 18، 19 و 20 مهرماه برگزار می گردد و مصادف با روز بزرگداشت حافظ است، این رویداد را از کامل ترین رویدادهای ورزشی استان در ابعادی چون گردشگری ورزشی و فرهنگی دانست.
در ادامه نیز سالاری با پیگیری خانه کاراته، در همان لحظه اقداماتی جهت در اختیار گذاردن یک سالن به صورت موقت تا راه اندازی خانه کاراته انجام داد.
 معاون توسعه ورزش و جوانان فارس به توسعه فرهنگی کاراته اشاره کرد و آن را از اولویت های کاراته دانست. همچنین به توانایی های بین المللی فارس در راستای میزبانی اشاره کرد و اضافه کرد که در حال حاضر، فارس در رویدادهای خود باید به دنبال آورده برای استان باشد.
سالاری با اشاره به نقش پررنگ هیات کاراته استان، به حمایت از قهرمانان اشاره کرد و خواستار  در دستور کار قرار گرفتن این مساله شد. در ادامه اضافه کرد: احترام به پیشکسوتان را در اوج کارها قرار دهید اما به این مطلب نیز توجه داشته باشید که کاراته نیازمند وقت و انگیزه و تخصص است. وی به جوان گرایی اشاره کرد و افزود: با حفظ حرمت پیشکسوت ها و بزرگترها، به دنبال پوست اندازی در مدیریت ورزشی استان هستم و به حمایت از نمایندگان استان در فدراسیون سخن گفت و خواستار افزایش نمایندگان در ابعاد قهرمانی، مربیگری، داوری و مسئولیتی شد.
در نهایت سالاری به اولویت های ورزش استان اشاره کرد و توسعه فرهنگی کاراته را از اولویت های کاراته دانست.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید