جلسه هیئت‌رئیسه هیئت کاراته استان فارس در دفتر مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس حیدر علی کامیاب تشکیل شد.

اخبار هیات
تنظیمات متن

جلسه هیئت‌رئیسه هیئت کاراته استان فارس در دفتر مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس حیدر علی کامیاب تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس این جلسه که در مورخ 24 تیر ماه 97 رأس ساعت 11 صبح در دفتر مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس با حضور حیدر علی کامیاب،  معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس محسن سالاری و ریاست هیئت کاراته استان فارس احمد مبارکی با اعضای هیئت‌رئیسه کاراته استان فارس : حمید نادگران رییس دانشگاه شیراز ، کامبیز ایرجی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، محمدجواد مرادیان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رییس اورژانس فارس ، محسن کریمی پیشکسوت کاراته و رییس تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور ، مسعود ذیگلری مشاور عالی هیات استان و رییس هیات کاراته شهرستان شیراز ، محمود جوانمردی پیشکسوت کاراته ، فاطمه قشقایی نژاد نایب‌رئیس هیات کاراته استان ، علیرضا رشید قامت ، مهدی کشاورز حقیقی خزانه‌دار هیات کاراته استان فارس و ناهید فتوحی روابط عمومی هیات کاراته استان فارس تشکیل شد.

در ابتدا احمد مبارکی ضمن خوشامدگویی و تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران به ایراد سخنرانی پیرامون مدال‌آوران و نتایج درخشان کاراته استان در چند هفته اخیر که با کسب مدال در لیگ کاراته وان تهران، کسب سهمیه المپیک جوانان بوینس ایرس نوید محمدی و مدال برنز آسیایی شیما آل سعدی و کسب کرسی آسیایی داوری حیدر ایبد همراه بود پرداخت و در ادامه  با بیان مسائل و مشکلات پیش روی کاراته استان از قبیل نبود سالن اختصاصی کاراته جهت تمرین و تمرکز بر امور قهرمان‌پروری جهت حضور در میادین ملی و بین‌المللی پرداخت .

در ادامه محسن سالاری ضمن ابزار خرسندی از حضور خانواده کاراته که با کسب کرسی در المپیک بوینس آیرس و کسب مدال های اخیر آسیایی نشان از حضور پرشور و نگاه قهرمان پروران ورزش کاراته و ایجاد ثبات کاراته استان فارس در بین مدعیان کشور است و خاطرنشان کرد باید به سیاست‌گذاری مدون و نظارت بر آنچه قرار است در آینده کاراته  اتفاق بی افتد توجه ویژه‌ای داشته باشیم .

در ادامه صحبت ها جمعی از اعضای هیئت رئیسه به ایراد سخنرانی پرداختند و ضمن بیان نقطه نظرات خود خواستار توجه ویژه به امور پیشکسوتان، جوانان و قهرمانان خصوصا گروه پایه استان شدند .

 در پایان جلسه مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس ضمن خوشامدگویی دوباره و ابزار خرسندی بابت ثبات در ورزش پرمخاطب کاراته استان فارس ابزار خوشنودی  خود را از حضور افراد با تحصیلات اکادمیک در مجموعه هیئت‌رئیسه کاراته استان فارس که نوید از تلفیق کاراته (ورزش) و بحث آموزش را دارد، کرد وی خاطرنشان کرد باید هدف از هر رشته ورزش تربیت اقشار جامعه خصوصاً سنین پایه باشد. درزمینه ی پیگیری روند برنامه راهبردی در هیات ورزشی خبر داد و به اهمیت پیشبرد اهداف با توجه برنامه‌ریزی و چشم‌انداز تعریف‌شده در هیات ورزشی پرداخت. ایشان به‌سرعت بخشیدن به راه‌اندازی سالن اختصاصی کاراته استان فارس به رویکرد قهرمان‌پروری و نخبه پروری اذعان داشت و افزود در درجه اول باید باشگاه‌ها در رأس توجه هیات قرارگرفته شود تا نقطه عطف قهرمان‌پروری در استان باشد.

ایشان با ارائه راهکارهایی خواستار جذب حوزه‌های تبلیغاتی و حضور افراد متخصص جهت ترویج ورزش و راه‌اندازی اقتصادی نوین در امر ورزش با رویکرد حمایت از ورزشکاران کرد.

و در پایان ضمن ابزار توجه به اهمیت اخلاق در ورزش تشکیل هیئت رئیسه آکادمیک و ورزشی را به ریاست هیئت کاراته استان فارس مجددا تبریک گفته و با اهدای ابلاغ به‌تمامی اعضای هیئت رئیسه جلسه را با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد به پایان رساندند.

ناهید فتوحی روابط عمومی هیات کاراته استان فارس

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید