جلسه تشکیل شورای فنی کومیته بانوان برگزار شد

جلسه تشکیل شورای فنی کومیته بانوان برگزار شد

اخبار هیات
تنظیمات متن

جلسه تشکیل شورای فنی کومیته بانوان با حضور تعدادی از مربیان قهرمان پرور این بخش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، جلسه تشکیل شورای فنی کومیته بانوان با حضور تعدادی از مربیان قهرمان پرور فارس در این بخش در دفتر هیات کاراته استان فارس برگزار شد. طی این جلسه، احمد مبارکی رئیس هیات کاراته پس از عنوان تشکیل تیم های منتخب استان و تشکیل اردوهای متمرکز و حمایت های مالی و فنی اعضای تیم منتخب استان در تمامی رده ها و مربیان، نظرات حاضرین جلسه را در خصوص انتخاب شورای فنی خواستار شد. از موارد قابل ذکر بیان شده در این جلسه می توان به شرایط و مدت زمان اردو، روش های گزینش بازیکنان و روش های انتخاب مربیان تیم های منتخب اشاره کرد. گفتنی است ایجاد وفاق و همدلی بین مربیان قهرمان پرور فارس و تلاش همه جانبه در راستای کسب نتایج مطلوب از نتایج بارز این جلسه بود.
مسابقات قهرمانی استان که تیرماه در تمامی رده های سنی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می گردد، راه ورود به اردوهای تیم منتخب است.  
مربیان حاضر در این جلسه، مهرنوش همت، بهاره محمدپور، رضیه اردشیرنژاد، زهرا اردشیرنژاد،معصومه پرگلشن ، فروغ استواری، مریم شهریاری، آسیه مردانی، آمنه سادات قائم دوست، نگین کلانترزاده، فاطمه انصاری و زهرا قشقایی نژاد بودند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید