تیم های صبای شیراز در مسابقات لیگ، سکو ها را درنوردیدند

تیم های صبای شیراز در مسابقات لیگ، سکو ها را درنوردیدند

اخبار هیات
تنظیمات متن

تیم خردسالان و نونهالان و آینده سازان صبای شیراز سکوهای قهرمانی را فتح کردند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، تيم خردسالان صباي شيراز بر سكوی اولي ايستاد. در این رقابت ها كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد، تيم خردسالان صبا شيراز بعد از سه برد شيرين مقابل تيم هاي فرمانداري قروه، شهرقدس و سلولزي رعنا با اقتدار به عنوان قهرماني دست يافت و بر سكوي اولي ايستاد.
بازيكنان تيم : شادي قهرماني، سنا محمدي، اناهيتا محمدي، مليكا بهمن پور، بهار محمد.
همچنین تيم كاتاي نونهالان صباي شيراز بر سكوي سوم لیگ ايستاد. در مرحله پاياني مسابقات ليگ هاي پايه كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد، تيم نونهالان صبا شيراز مقابل تيم كلانتزاده به پيروزي رسيد و در مقابل تيم اسدي فر مازندان نتيجه را واگذار كرد و برسكوي سومي ايستاد.
بازيكنان تيم از هليا بني اسد، فاطمه عمادي، زهرا سودبخش و مريم زارع تشکیل شده بود.
هدایت تيم های فوق بر عهده رضيه اردشیرنژاد و زهرا اردشيرنژاد و سرپرستی تيم بر عهده معصومه پرگلشن و فاطمه بهار بود.
در ادامه رقابت های لیگ نیز تيم كوميته ي آينده سازان صباي شيراز بر سكوي دوم ايستاد.
در مرحله پاياني مسابقات ليگهاي پايه كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد تيم كوميته ي صباي شيراز كه براي اولين بار در اين مسابقات شركت ميكرد، خوش درخشيد و عنوان نايب قهرماني را بدست آورد.
تيم صبا در يك هشتم مقابل تيم پر قدرت شهرداري سمنان قرار گرفت و اين تيم را شكست داد و به جمع ٤ تيم برتر راه پيدا كرد و در يك چهارم مقابل تيم صمدي مارندران قرار گرفت و با شکست دادن این رقیب، در فينال روبروي تيم باشگاه چالاكي قرار گرفت و در كمال ناباوری، شكست را پذيرفت تا به عنوان نايب قهرماني لیگ رضایت دهد.
بازيكنان اين تيم از زهرا كريمي، زهرا بنياني، زهرا همت، نگی آلتونی و سوگند شاهي وندي تشکیل شده بود.
مربيگری این تیم بر عهده زهرا اردشیرنژاد، رضيه اردشيرنژاد و فروغ استواری و سرپرستان تيم نیز معصومه پرگلشن و فاطمه بهار بودند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید