تیم جندی شاپور فارس نماینده کاراته ایران در مسابقات کاپ آزاد 2018 رومانی

تیم جندی شاپور فارس نماینده کاراته ایران در مسابقات کاپ آزاد 2018 رومانی

اخبار هیات
تنظیمات متن

مسابقات کاپ آزاد در اواخر بهمن ماه سال جاری به میزبانی کشور رومانی برگزار می گردد که تیم 12 نفره جندی شاپور به نمایندگی از کشورمان در این رویداد مهم شرکت می کند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از علیرضا برزگر مسئول تیم کاراته جندی شاپور، تیم 12نفره جندی شاپور به نمایندگی از کاراته کشورمان جهت حضور در مسابقات کاپ آزاد که طی روزهای 19 تا 22 بهمن ماه سال جاری به میزبانی رومانی برگزار می گردد، رهسپار این کشور خواهند شد.
برزگر در ادامه اظهار داشت: پیش از برگزاری مسابقات جایزه بزرگ جندی شاپور، مهندس رودانی مدیر عامل محترم این شرکت، قول دادند شرایط حضور این تیم را در یک رویداد بین المللی فراهم نمایند که اکنون علیرغم تمامی مشکلات موجود به همت ایشان و همکارانشان، این تیم در آستانه اعزام قرار گرفت که جا دارد به نمایندگی از تیم فوق از زحمات و حمایت ایشان تشکر نمایم .

مسئول تیم کاراته جندی شاپور در پایان گفت: آقایان محسن کریمی زاده، اکبر خیری پور، مهرداد بهروزی، محمد رضا برزگر، محمد مهدی صالحی، محمد حسین کشاورز، نوید محمدی، شهاب نوروزی، علی صفدریان، علی محمد مهرافروز و آرین دهبان نفراتی هستند که در این اعزام حضور خواهند داشتند و انشا ا... با کسب افتخاری دیگر برای کاراته کشور به میهن عزیزمان بازخواهیم گشت.

مهندس خسرو رودانی مدیر عامل شرکت جندی شاپور نیز افزود: طی سال های گذشته سه دوره مسابقات کشوری جایزه بزرگ جام جندی شاپور را در شیراز برگزار نمودیم و در تابستان 1396قبل از برگزاری مسابقات در مصاحبه های خود اعلام نمودم که تعدادی از قهرمانان برتر این مسابقات که با نظر کادر فنی تیم کاراته اعلام می شوند را حمایت نموده و آنان را به یک رویداد مهم بین المللی اعزام می نمائیم .

رودانی ادامه داد : با توجه به مشکلات زیاد و مسائل خاصی که وجود داشت ولی بنده به وعده خود عمل نمودم و علیرغم تمامی مشکلات توانستیم تیم را آماده حضور در مسابقات نمائیم که انشالله قهرمانان عزیزمان با دست پر به ایران عزیزمان باز می گردند و بازهم باعث افتخار برای شهر و دیارشان و کشورشان می شوند.
مدیر عامل شرکت جندی شاپور در پایان یادآور شد: جا دارد از زحمات هیئت مدیره محترم و پرسنل شرکت جندی شاپور ، فدراسیون محترم کاراته علی الخصوص آقایان فرجی و آشوری که همکاری های لازم را انجام دادند و همچنین دیگر عزیزانی که در اعزام تیم زحمات زیادی را متقبل شدند، کمال تشکر و سپاس را داشته باشیم.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید