بهنام فر سرمربی تیم ملی کاراته ایران: نوید محمدی عالی بود

اخبار هیات
تنظیمات متن

سرمربی تیم ملی کاراته جوانان با اشاره به اینکه مزد تلاششان را در بوینوس آیرس گرفتند، گفت: با اینکه علیرضا فرجی بدشانسی آورد اما نوید محمدی عالی ظاهر شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس: بهنام فردر گفت گو با سایت فدراسیون کاراته اظهار داشت: بدون استثنا بهترین های جهان و قاره ها در المپیک جوانان شرکت داشتند و من فکر می کنم سطح مسابقات بسیار بالا بود و با توجه به رده سنی که متمایز از بزرگسالان بود، ریسک پذیری بالایی داشتند و امتیازات زیادی میان بچه ها رد و بدل می شد.

وی در مورد نوید محمدی گفت: نوید عالی بود. بازیهای او در کلاس بالایی برگزار شد. بدون اغراق حریف ترکیه ای او در نیمه نهایی بهترین حریفش بود. اما نوید در مقابل او بسیار جنگنده و عالی ظاهر شد و نتیجه خوبی را هم کسب کرد.

سرمربی تیم ملی جوانان گفت: ما مزد تلاش مان را گرفتیم. خداراشکر که عملکرد خوبی داشتیم . ما در بخش مردان قهرمان شدیم و دختران هم عملکرد فوق العاده ای داشتند و با 3 برنز عنوان نایب قهرمانی را بدست آوردند.

بهنام فر گفت: از هر دو بازیکنم تشکر می کنم. از دختران تیم ملی کاراته با نتیجه خوبشان، کادر فنی آنها و رضا عزیزی مربی تیم و تمام کسانی که در این مدت از ما حمایت کردند هم تشکر ویژه ای دارم.
.
سرمربی تیم ملی جوانان گفت: کسب مدال طلا در اولین حضور المپیکی کاراته را به جامعه کاراته تبریک می گویم . به هر حال طلای نوید باعث شد تا در رده بندی کلی مدالها با یک پله صعود بالاتر از آمریکا در جدول رده بندی قرار بگیریم و من به لطف خداوند توانستم گوشه ای از دین خود را به ملت شریف ایران ادا کنم.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید