برترینهای مرحله سوم لیگ کاراته وان پسران مشخص شدند

اخبار هیات
تنظیمات متن

مرحله سوم لیگ کاراته وان ایران در بخش پسران امروز جمعه 4 آبان ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری مرحله سوم لیگ کاراته وان پسران تیم های تهران، مازندران و مرکزی در جدول رده بندی به ترتیب در مکانهای اول تا سوم ایستادند.
اسامی برترین های مرحله سوم بدین شرح است:

رده سنی نوجوانان/

کاتای انفرادی: 
مقام اول:امیر حسن معین الدینی (کرمان )
مقام دوم :مهدی محمد پور (آذربایجان شرقی )
مقام سوم:میلاد ملک پور (کرمان) 
مقام سوم مشترک:متین محمدی یکتا (قم) 
مقام پنجم : علیرضا صالحی ( البرز)
مقام پنجم مشترک : امیر رضا کرمی قزلچه ( آذربایجان شرقی )
مقام هفتم : فردین یوسفی ( مازندران )
مقام هفتم مشترک:متین احمدی (کرمان )
مقام نهم: پوریا محمد خواه ( گیلان )
مقام نهم مشترک : نیما خیری اهوازی ( خوزستان )
35 کاتارو در این بخش حضور داشتند.

وزن 47- کیلوگرم: 
مقام اول: محمدرضا سواری (اصفهان )
مقام دوم: مازیار حبیب پور (گیلان )
مقام سوم: محمد صادق بیگدلی ( قزوین )
مقام سوم مشترک: امیر حسین بدیعی ( کرمان )
مقام پنجم: حمید رضا مهدی پور ( تهران )
مقام پنجم مشترک : حسین صفدریان ( اصفهان )
مقام هفتم : سید محمد امین صالحی ( گیلان )
مقام هفتم مشترک: رضا نوری پور (گیلان )
مقام نهم: عرفان رضایی (تهران )
مقام نهم مشترک : متین امیری زاده ( کرمان )
مقام یازدهم : محمد حسن نعمت الهی ( فارس )
مقام یازدهم مشترک :ابوالفضل آقایی زیدی ( مازندران )
در این وزن 70 نفر شرکت داشتند.

وزن 52 –کیلوگرم:
مقام اول: حسن علی نژاد (مازندران ) 
مقام دوم: امیررضا برزویی ( کرمانشاه) 
مقام سوم: امیرعلی خاکی ( فارس) 
مقام سوم مشترک: سعید اله یاری ( البرز) 
مقام پنجم: امیر مهدی رستگار ( قم ) 
مقام پنجم مشترک : حمید رضا آژده نیا ( تهران )
مقام هفتم : امیر حسین رمضان زاده ( مازندران )
مقام هفتم مشترک: امیر علی عباسی ( البرز )
مقام نهم:فاضل شرافت ( اصفهان )
41 شرکت کننده در این وزن حضور داشتند.

وزن 57- کیلوگرم: 
مقام اول: محمد حسین شیرصفت (فارس )
مقام دوم: علی ابراهیمی (تهران )
مقام سوم: مهدی قادری ( اردبیل )
مقام سوم مشترک:پوریا فولادی ( تهران )
مقام پنجم: سید مبین السادات صدیقی (گیلان)
مقام پنجم مشترک : دانیال معارف وند ( قم )
مقام هفتم : عرفان دهقانی محمود آبادی ( یزد )
مقام هفتم مشترک: امیر حسین آقایی ( یزد )
مقام نهم: سید علی میر احمدی بابا حیدری ( اصفهان )
37 نفر در این وزن با هم مبارزه کردند.

وزن 63- کیلوگرم:
مقام اول: طاها مهدی زاده ( مازندران ) 
مقام دوم: پدرام اسدی فر(کرمان ) 
مقام سوم: فربد بهادری( تهران) 
مقام سوم مشترک: محراب مددی ماهانی( کرمان ) 
مقام پنجم: سبحان فرهمند پویا ( تهران )
مقام پنجم مشترک : محمد مهدی پارسا ( لرستان )
مقام هفتم : آرشام کریمی ( گیلان )
مقام هفتم مشترک: حسین اکبری ( ایلام )
28 نفر در این وزن به روی تاتامی رفتند.

وزن 70 – کیلوگرم: 
مقام اول: مصطفی غلامی ( تهران )
مقام دوم: علیرضا فصیحیان ( فارس )
مقام سوم: ابوالفضل حاجی پور ( لرستان )
مقام سوم مشترک:نیما خادمی نیا ( مازندران ) 
مقام پنجم: پارسا خلیلی ارجمندی ( مازندران )
مقام پنجم مشترک : رضا علی حسینی ( ایلام )
مقام هفتم : علی رضایی ( مرکزی )
مقام هفتم مشترک: پرهام اسدی فر ( کرمان )
13 نفر در این وزن شرکت داشتند.

وزن 70+ کیلوگرم:
مقام اول: محمد سروش محمدی ( تهران ) 
مقام دوم: احد اسدی ( کرمان) 
مقام سوم: طاها بشاورد( کرمان ) 
مقام سوم مشترک: محمد رضا محمد خانلو (تهران ) 
مقام پنجم: ابوالفضل نوری صنمی ( مازندران )
مقام پنجم مشترک : مهدی رشیدی ( مازندران )
مقام هفتم : سید ایلیا کاظمی ( مازندران ) 
مقام هفتم مشترک: علی امینی ( زنجان )
مقام نهم:سعید یوسفی ( مازندران )
22 شرکت کننده در این وزن حضور داشتند.

رده سنی جوانان/
کاتای انفرادی:
مقام اول:احمد رضا محمودی (تهران) 
مقام دوم:متین زارع (تهران) 
مقام سوم:سید مجید وکیلی (قم) 
مقام سوم مشترک: رضا گرامی (گیلان) 
مقام پنجم : علی محمودی ( گیلان )
مقام پنجم مشترک : محمد مصطفی ظفری زاده ( فارس )
مقام هفتم : محمد حسین مهدی زاده ( کرمان )
مقام هفتم مشترک: امیر رضا کاشی پزها ( قزوین )
مقام نهم: امیر رضا باقری جوشقانی ( قم )
29 کاتارو در این وزن شرکت داشتند.

وزن 55 – کیلوگرم: 
مقام اول: پوریا اقدسی ( البرز )
مقام دوم: امیر حسین زینلی ( قزوین )
مقام سوم: نور ا... غفوری (مازندران )
مقام سوم مشترک: مرتضی کریمی ( البرز )
مقام پنجم: محمد رضا پرتو ( مازندران )
مقام پنجم مشترک : مهدی مهرورزان (البرز )
مقام هفتم : سینا کیانی زاده ( مازندران )
مقام هفتم مشترک: امیر حسین علی پور (گیلان )
مقام نهم: محمد ورمرزیان (قم )
مقام نهم مشترک : حسین اصغری (مازندران )
مقام یازدهم : محمد حسین مهدیان ( اصفهان )
مقام یازدهم مشترک : امیر حسین فرجی ( تهران )
65 کاراته کا در این وزن به روی تاتامی رفتند.

وزن 61- کیلوگرم: 
مقام اول: حسین خدری ( قم ) 
مقام دوم: امیر محمد بختیار ( البرز )
مقام سوم: مهدی کاظمی ( گیلان )
مقام سوم مشترک: هادی کیانی ( آذربایجان غربی )
مقام پنجم: حسین غله فروش ( کرمان )
مقام پنجم مشترک : علیرضا زند ( مرکزی ) 
مقام هفتم : محمد طاها چهری ( کرمانشاه )
مقام هفتم مشترک: محمد رضا زارع ( مازندرا ن )
مقام نهم: علی خلخالی ( تهران )
مقام نهم مشترک : شهاب سایه بان ( تهران )
مقام یازدهم : سید محمد مهدی رضایی ( مرکزی )
44 نفر در این وزن به روی تاتامی رفتند.

وزن 68 –کیلوگرم: 
مقام اول: ابوالفضل میرزایی ( مازندران )
مقام دوم: علیرضا حبیبی ( گیلان )
مقام سوم: کورش ذیگلری ( فارس )
مقام سوم مشترک: امیرحسین بیرامی (کرمانشاله )
مقام پنجم: فرید معصومی ( قم )
مقام پنجم مشترک :محمد مهدی گراییلی افرا ( مازندران )
مقام هفتم : علیرضا رضایتی ( فارس )
مقام هفتم مشترک: فرهان زارعی دودجی ( فارس )
مقام نهم: بنیامین بیانی (گیلان )
مقام نهم مشترک : امیر حسین شهبازی ( تهران )
در این وزن 39 نفر با هم مبارزه کردند.

وزن 76- کیلوگرم:
مقام اول: کامران بصیری ( مرکزی) 
مقام دوم: امیر اسلامی ( خراسان رضوی) 
مقام سوم: امیر حسین بیگدلی ( قزوین) 
مقام سوم مشترک: سید طاها حسینی ( مازندران ) 
مقام پنجم: ایمان برزعلی (گلستان )
مقام پنجم مشترک : حمیدرضا مهرفر (البرز )
مقام هفتم : مهدی یزدی فولادی ( سمنان )
مقام هفتم مشترک: علی محمدی ( زنجان )
17 نفر در این وزن شرکت داشتند.

وزن 76+ کیلوگرم:
مقام اول: محمد هادی طاهری (مرکزی )
مقام دوم: علی خانی ( تهران )
مقام سوم: محسن صفرنژاد ( گیلان )
مقام سوم مشترک: دانیال رفعت زمین ( فارس )
مقام پنجم: محمد سینا عبدالحسینی ( قم )
مقام پنجم مشترک : امیر سجاد ایزدی ( تهران )
مقام هفتم : هادی نظری ( کرمان )
مقام هفتم مشترک: ارسال ایرجی بیاضی ( کرمان )
مقام نهم : محمد برون ( خوزستان )
29 کاراته کا در این وزن به روی تاتامی رفتند.

کاتای تیمی :
مقام اول:آکادمی شاهین (آذربایجان شرقی ) 
مقام دوم:شهید زین الدین ( قم )
مقام سوم:آکادمی چرخ گردونی (آذربایجان شرقی) 
مقام سوم مشترک: تیم مقدم (تهران) 
مقام پنجم: ایران جوان هشتگرد ( البرز )
مقام پنجم مشترک: هیئت کاراته بانه آسو ( کردستان )
مقام هفتم : آکادمی نوری ( تهران )
30 نفر در این بخش شرکت داشتند.

جدول رده بندی :
مقام اول: تهران 3 طلا 4 نقره 4 برنز
مقام دوم: مازندران 3 طلا 3 برنز 
مقام سوم:مرکزی 2 طلا 
مقام چهارم : کرمان 1 طلا 2 نقره
مقام پنجم: فارس 1 طلا 1 نقره 3 برنز
مقام ششم: البرز 1 طلا 1 نقره 2 برنز
مقام هفتم : آذربایجان شرقی 1 طلا 1 نقره 1 برنز
مقام هشتم :قم 1 طلا 1نقره 2 برنز
مقام نهم : اصفهان 1 طلا 
مقام دهم : گیلان 2 نقره 3 برنز
مقام یازدهم : قزوین 1 نقره 2 برنز 
مقام دوازدهم : کرمانشاه : 1 نقره 1 برنز
مقام سیزدهم : خراسان رضوی 1 نقره
مقام چهاردهم : لرستان ، آذربایجان غربی ، اردبیل 1 برنز

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید