اولین نشست سال ۹۸ سبک شیتوریو کاراته دو ایران در استان فارس برگزار شد

اخبار هیات
تنظیمات متن

اولین نشست این سبک در سال ۹۸، پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه درمحل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با حضور رئیس، دبیر، نائب رئیس بانوان، اعضای هیات رئیسه، نمایندگان شهرستان ها و مربیان سبک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از روابط عمومی سبک شیتوریو کاراته دو ایران در استان فارس، رئيس این سبک درفارس در این نشست ضمن تاکید براعتقاد این سبک به شفاف سازی و تلاش برای توسعه ورزش کاراته گفت:یکی از رسالت های ما به عنوان مربیان ورزش کاراته معرفی این ورزش به خانواده هاست.

محمدجواد شلتوک کاربا استقبال از نظرات و پیشنهادات مطرح شده توسط اعضای هیات رئيسه سبک،اعتقاد به خرد جمعی و عمل به به این اعتقاد را یکی از ویژگی های سبک شیتوریو ایران دانست و افزود:علیرغم المپیکی شدن کاراته و شناخته شدن بیش از پیش این ورزش در جامعه ،متاسفانه ذهنیت برخی خانواده ها از این ورزش این است که کاراته یک ورزش خشن است.

گفتنی است درابتدای این نشست دبیر سبک در استان،با اشاره به هدف ازبرگزاری این نشست ،تدوین و نهایی کردن  تقویم ورزشی سبک در سال جاری اعلام کرد.

احمدرضابلاغی ضمن اشاره به اجرای برنامه هایی نظیر مسابقات استانی و استاژ ها و کارگاه های آموزشی، به پتانسیل فارس جهت میزبانی تمامی برنامه های کشوری سبک اشاره کرد وافزود:هیات رئيسه سبک در استان آمادگی خود را  برای میزبانی مسابقات کشوری سبک در سال جاری و با هماهنگی با هیات کاراته استان  اعلام کرده است.

در ادامه، اعضای سبک  محمد جواد کشاورز عضو هیات رییسه سبک،  فاطمه دسترنج نائب رئیس بانوان سبک طاهره اوجی نماینده سبک شیتوریو ایران در شیراز با توجه به مسئولیت های خود، به بیان نقاط قوت و ضعف سبک پرداختند و راهکارهای خود را در راستای پیشرفت هرچه بیشتر سبک بیان کردند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید