اولین جلسه هماهنگی هیات کاراته شهر صدرا برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی هیات کاراته شهر صدرا برگزار شد

اخبار هیات
تنظیمات متن

اولین جلسه مشورتی هیات کاراته شهر صدرا با حضور 14 نفر از اساتید فعال این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، پس از انتصاب امیرحسین شادمانی رئیس جوان و پرتلاش هیات کاراته شهر صدرا، اولین جلسه این هیات با حضور 14نفر از مربیان فعال این شهر برگزار شد.

در این جلسه، پس از معرفی حضار و اعلام بیوگرافی خود، شادمانی با خیر مقدم و خوش آمدگویی به حضار جلسه، ازلطف و حسن اعتماد مسئولینی همچون سید جواد کشاورز معاون توسعه امور ورزش اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، سید محمد ناظم الشریعه رئیس اداره ورزش و جوانان شهر صدرا،احمد مبارکی رئیس هیات کاراته استان فارس، مسعود زیگلری رئیس هیات کاراته شهرستان شیرازو محمد جواد کشاورز رئیس هیات ورزشهای بومی و محلی شهرستان شیراز و کارشناس تربیت بدنی شهرداری شیراز که با توجه به منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید مبنی بر اعتماد وافر به جوانان با پشتکار و متخصص، تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت با وجود ظرفیت های موجود در این شهر و با پشتیبانی مسئولین و حمایت پیشکسوتان، جوانان شهر صدرا الگویی نیکو برای سایر مدیران خواهند شد. رئیس هیات کاراته صدرا بر شایسته سالاری بدون توجه بر سبک گرایی و باندبازی تاکید موکد کرد و افزود: در انتخاب همکارانم به هیچ وجه توجهی به سبک آنها نداشته و معیارهای مسئولانه مورد توجه خواهد بود.

محمدجواد شلتوک کار مشاور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس و رئیس سبک شیتوریو کاراته دو ایران در فارس با حضور در این جلسه، ضمن اعلام حمایت همه جانبه از رئیس جدید، بر لزوم همگانی شدن کاراته از طرق مختلف اشاره کرد.

مهران همت رئیس پیشین هیات کاراته صدرا نیز گزارشی از موانع پیش روی خود در زمان مسئولیت ارائه کرد و آمادگی همه جانبه خود در راه پیشرفت کاراته شهر صدرا را اعلام داشت.

فرهاد ریاستیان پیشکسوت کاراته نیز از حضور این مقدار انرژی مثبت در کاراته صدرا ابراز خرسندی کرد و حمایت همه جانبه خود را اعلام کرد.

محمود روستا قهرمان آسیا و از مربیان قهرمان پرور نیز به ارائه پیشنهادهای خود در خصوص حمایت از قهرمانان و تشکیل تیم ها برای حضور در لیگ های کشوری پرداخت.

وحید ساعدی و عرفان حیدری مربیان پرتلاش کاراته نیز ضمن ابراز خرسندی از برنامه های پیش رو، از پتانسیل موجود در شهر صدرا حمایت کردند و پیشنهادات مفیدی در جهت همبستگی اهالی کاراته شهر صدرا ارائه دادند.

طاهره اوجی نماینده سبک شیتوریو کاراته دو ایران در شیراز نیز با ارائه پیشنهادات  تخصصی در راه پیشبرد اهداف اصلی ورزش کاراته تاکید کرد.

همچنین فاطمه مرادی، سمیرا نامدار، سهیلا علیزاده و طاهری مربیان فعال و فنی شهر صدرا نیز حمایت خود جهت فعالیت و مساعدت در امور بانوان و تقویت پایه های کاراته شهر صدرا اعلام کردند.

شادمانی در پایان به معرفی هیات رئیسه طی روزهای آتی اشاره کرد و اعلام داشت به طور جد و با همکاری مربیان باسابقه و ارزشمند این شهر، سابقه ی ماندگاری به جا خواهند ماند.

همچنین تمرین هفتگی مشترک بین تمام هنرجویان شهر صدرا و اعزام تیم منتخب در مسابقات استانی و کشوری مورد توافق همگی حضار قرار گرفت.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید