افتخار آفرینی دختران فارس در میادین داخلی و بین المللی کاراته

اخبار هیات
تنظیمات متن

درروزی که مژده مردانی کاتا روی شایسته مرودشتی در اوج شایستگی مدال برنزالمپیک ناشنوایان جهان را برگردن آویخت،دو کاراته کای دیگراستان فارس توانستند با نمایشی زیبا از توانمندی های خود ضمن کسب مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور مدال برنز دووزن از این دوره از مسابقات رابرای استان فارس به ارمغان بیاورند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس،مردانی که پیش از درالمپیک 2013 توانسته بود مدال طلای این مسابقات را برای کشورمان به ارمغان بیاورد،این بار با نامهربانی داوران مسابقات المپیک ناشنوایان جهان درترکیه دستش از رسیدن به مدال طلا کوتاه ماند و به مقام سوم و مدال برنز این دوره ازمسابقات بسنده کرد.
اما دررویدادی دیگر یعنی مسابقات قهرمانی کشورانتخابی تیم های ملی رده سنی نوجوانان ،جوانان و امید بانوان کشور که در سمنان در جریان بود،نجمه اسد زاده و سیده حدیث پژمان نیز ضمن کسب مدال مدال برنز مقام سوم این دوره از مسابقات را ازآن خودکردند.
نجمه اسد زاده دررشته کومیته و در وزن 61- و سیده حدیث پژمان در وزن 55- که با قبول یک شکست دراین مسابقات به جدول شانس مجدد رفته بودند توانستند با شکست رقبای خود دراین جدول روی سکوی سوم اوزان خود در این دوره از مسابقات قراربگیرند.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید