پس از 26 سال در شیراز مسابقه بین المللی کاراته برگزار می شود

اخبار سبک ها
تنظیمات متن

سبک شوتوکان JKS باهماهنگی هیات کاراته استان فارس یک دوره مسابقه بین المللی در شیراز برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از روابط عمومی سبک شوتوکان کاراته jks محسن زارعی رئیس این سبک دراستان فارس در حاشیه جلسه سالیانه این سبک در فارس با اعلام این خبر افزود:با هماهنگی هیات کاراته استان فارس تصمیم به برگزاری یک دوره مسابقه بین المللی در شیراز گرفته ایم.
وی از تشکیل کارگروهها و تیم اجرایی این مسابقات خبر داد و افزود:در نشست اخیر که با حضورکیکاووس سعیدی ریاست عالیه سبک در کشور و اعضاء هیات رئیسه سبک استان در محل سالن همایش اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز واقع در ورزشگاه حافظیه برگزار شد، چارچوب برگزاری این مسابقات مطرح ومورد تصویب قرارگرفت.
زارعی افزود:دربخش دیگری از این نشست گزارش عملکرد سال 95 و ارایه برنامه های سال 96 سبک به ریاست عالیه سبک ارائه شد.
وی افزود:کیکاووس سعیدی نیز ضمن تمجید از عملکرد سبک در استان فارس در سال 95 کارگروه و تیم های اجرایی مسابقه بین المللی را مورد بررسی قرار دادو مقرر شدبا همکاری هیات کاراته فارس این مسابقات در استان فارس برگزار گردد.
زارعی افزود:بنا داریم تا با استفاده از تجارب کیکاووس سعیدی در سالها تجربه اندوزی در وزارت ورزش و جوانان و همچنین هدایت فدراسیون های ورزشی و همکاری هیات کاراته استان پس از 26 سال مسابقات بین المللی با شکوهی را در شهر شیراز برگزار کنیم.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید