دوکاراته کا از فارس مسافر بیست و هفتمین دوره از مسابقات جهانی شوتوکان WSKF ژاپن شدند

اخبار سبک ها
تنظیمات متن

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ،سروش سروش نیا و علیرضا ندیمی دو تن از کاراته کاهای استان فارس درقالب تیم منتخب سبک شوتوکان WSKFجمهوری اسلامی ایران برای شرکت در بیست و هفتمین دوره از رقابت های جهانی این سبک که در شهر توکیو برگزارمی شود عازم ژاپن شدند.

سروش سروش نیا مربی با دانش کاراته  استان فارس که در کارنامه ورزشی خود علاوه بر افتخارات کسب شده از چندین دوره رقابتهای داخلی وملی چندین عنوان قهرمانی در رقابتهای جام جهانی شوتوکان WSKF را در ویترین افتخارات خود و کاراته نیز دارد بعنوان مربی به این رقابتها پای خواهد گذارد.

علیرضا ندیمی دیگر نماینده کاراته فارس که هنرجوی سروش سروش نیا ودارای عناوین ارزشمندی همچون قهرمانی در 2 دوره مسابقات بین المللی کاراته جام ایران زمین ،چندین دوره عنوان قهرمانی شوتوکان WSKF ایران و همچنین مدال طلای قهرمانی جهان این سبک ورشته را در آلبوم افتخارات خود دارد در حالی پا به عرصه این رقابتها می گذارد که دوران آماده سازی خود را زیر نظر مربی خود می گذراند وبه کسب مدال خوشرنگی از این رقابتهای سنگین وپر مدعی چشم دوخته است.

گفتنی است سروش سروش نیا عزم آن دارد تا علاوه بر هدایت تیم ایران و هنر جوی آینده دار خود،در کورس قهرمانی پیشکسوتان جهان شانس خود رابیازماید.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید