دوازدهمین استاژ فنی و عملی شیتوریو برگزار شد

اخبار سبک ها
تنظیمات متن

دوازدهمین دوره استاژ فنی و عملی سبک شیتوریو شوکوکای فارس در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، دوازدهمین دوره استاژ فنی و عملی سبک شیتوریو شوکوکای با همکاری هیات کاراته استان فارس و حضور حیدر روزی طلب، فاطمه قشقایی نژاد و احمد مبارکی، دبیر، نائب رییس بانوان و مسئول کمیته نظارت و بازرسی هیات کاراته استان فارس و با همکاری مهران همت مدیر مجموعه ورزشی ستارگان ایران و با شرکت بیش از 50نفر از مربیان و قهرمانان این سبک در بخش آقایان و بانوان و با تدریس محمود جوانمردی، رحمان جوانمردی، روزبه نزاریان و مهرنوش همت به صورت کارگاه در دو بخش تئوری و عملی به میزبانی شیراز و در مکان مجموعه ورزشی ستارگان ایران برگزار شد.
بخش تئوری در سه قسمت با موضوعات زیر مورد تدریس اساتید قرار گرفت :
1 - نحوه برنامه ریزی کاربردی جهت تعین استراتژی اموزش تکنیکها و تاکتیکها - فیزیولوژی ورزشی - اناتومی بدن و فیزولوژی ماهیچه ها - معرفی سیستم های حیاتی بدن و چگونگی کارایی این سیستم ها در انجام تمرینات و همچنین نحوه افزایش توان جسمی توسط اساتید وهنرجویان بصورت غیرعملی و عملی.
2 - تعریف آمادگی جسمانی و بدنسازی. فاکتورهای آمادگی جسمانی و کاربرد آنها در ورزش کاراته. اصول اولیه تمرینات بدنسازی. فصول تمرینات بدنسازی و نحوه برنامه ریزی برای هر فصل. عضلات مهم و درگیر در تمرینات کاراته.
3 - مروری بر منابع تامین انرژی بدن و شناخت این منابع و میزان دقیق استفاده از آنها، مروری بر تغذیه ورزشکاران قبل از مسابقه و حین مسابقه، برنامه غذایی ورزشکاران، چگونگی عملکرد فیزیولوژیکی منابع انرژی و کاربردی کردن آن در برنامه غذایی کاراته کاها.
در پایان، به شرکت کنندگان، گواهی حضور در استاژ اهداء گردید.

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید