اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس پس از گذشت چند روز از حادثه واژگونی اتوبوس حامل  ورزشکاران سبک های آزاد کاراته استان فارس به مسابقات قهرمانی کشور و آسیب دیدن تعدادی از ورزشکاران ، خالدی معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با حضور در بیمارستان از ورزشکاران عیادت و ضمن ابزار ناراحتی بابت وقوع چنین سوانحی از خداوند متعال طلب عافیت برای یکایک قهرمانان کاراته استان فارس نمود.

مرحله چهارم ليگ كاراته وان پسران به ميزباني استان كرمان برگزار شد و نفرات برتر دو بخش كاتا و كوميته معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، مرحله چهارم و پاياني ليگ كاراته وان پسران در سالن فجر كرمان روز جمعه 25 آبان ماه برگزار شد و نفرات برتر دو بخش كاتا و كوميته نوجوانان و جوانان بدين ترتيب معرفي شدند 

رده سني نوجوانان /
کاتای انفرادی
مقام اول: امیر حسن معین الدینی (مس کرمان)
مقام دوم: میلاد ملک پور (مس کرمان)
مقام سوم: آکام خندانی (کردستان)
مقام سوم مشترک: مهدی محمدپور (آ.شرقی)
مقام پنجم : رضا پور دهقان (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک: امیر محمد عامری (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: رضا مسلمی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: علیرضا حبیبی (صنعت مس کرمان)
25 كاتارو در اين بخش حضور داشتند.

وزن 47- کیلوگرم:
مقام اول: مازیار حبیب پور (گیلان)
مقام دوم: محمد امین رستمی (مازندران)
مقام سوم: امیرحسین بمان زاده (یزد )
مقام سوم مشترک: محمد مبین قنبری (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم : امیر حسین بدیعی (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک: محمد سعید سعادتمندی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: محمدامین بلوچی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: احد قاضی زاده (صنعت مس کرمان)
48 كاراته كا در اين بخش مبارزه كردند.

وزن 52- کیلوگرم:
مقام اول: سعید اله یاری (البرز)
مقام دوم: امیر عباس بیگ محمدلو (تهران)
مقام سوم: امیررضا برزویی (کرمانشاه)
مقام سوم مشترک: حسین علیزاده (مازندران)
مقام پنجم : علی متان کپوری (مازندران)
مقام پنجم مشترک: علی زمانی چهارمحال بختیاری
مقام هفتم: محمد معین راعب (یزد)
مقام هفتم مشترک: عادل آژده نیا (صنعت مس کرمان)
20 كاراته كا در اين وزن حضور داشتند.


وزن 57- کیلوگرم:
مقام اول: محمد حسین شیر صفت (فارس )
مقام دوم: علی ابراهیمی (تهران)
مقام سوم: علی قاسم زاده (اصفهان)
مقام سوم مشترک: عرفا دهقانی (یزد)
مقام پنجم : حمیدرضا آژده نیا (تهران)
مقام پنجم مشترک: امیرحسین آقایی طرز جانی (یزد)
مقام هفتم: امیرحسین نیکویی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: مهدی اکبری نژاد (صنعت مس کرمان)
21 كاراته كا در اين وزن به روي تاتامي رفتند.

وزن 63- کیلوگرم:
مقام اول: آرشام کریمی (گیلان)
مقام دوم: علی نامداری (فارس)
مقام سوم: امیر مهدی اکبرپور (گیلان)
مقام سوم مشترک: محسن دانه (تهران)
مقام پنجم : فرید بهادری (تهران)
مقام پنجم مشترک: حسن قربانی (تهران)
مقام هفتم: امیررضا خواجویی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: محمد مهدی باقری (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 21 نفر به ميدان رفتند.

وزن 70- کیلوگرم:
مقام اول: پرهام اسدی فر (کرمان)
مقام دوم: علیرضا فصیحیان (فارس)
مقام سوم: مصطفی غلامی (تهران)
مقام سوم مشترک: ابوالفضل حاجی پور (لرستان)
مقام پنجم : امیرارسلان رضایی (لرستان)
مقام پنجم مشترک: نیما خادمی نیا (مازندران)
مقام هفتم: ابولفضل نعمتی (زنجان)
مقام هفتم مشترک: -
در اين وزن 7 نفر شركت داشتند.

وزن 70+ کیلوگرم:
مقام اول: محمد سروش محمدی (تهران)
مقام دوم: طاها بشاورد (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم: ابولفضل نوری (مازندران)
مقام سوم مشترک: امیرمحمد کاظمی (ایلام)
مقام پنجم : امیر محمد رجبی (قزوین)
مقام پنجم مشترک: احد اسدی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: مهیار مرادی (تهران)
مقام هفتم مشترک: سید محمد رضا فریزنی گوهری (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 11 كاراته كا حضور داشتند.


رده سني جوانان/

کاتای انفرادی :
مقام اول: سید مجید وکیلی (قم)
مقام دوم: متین زارع (تهران)
مقام سوم: مهدی عبداله زاده (صنعت مس کرمان)
مقام سوم مشترک: محمد حسین خدادادی (اصفهان)
مقام پنجم : دیار محمدی (کردستان)
مقام پنجم مشترک: محمد مصطفی ظفری زاده (فارس)
مقام هفتم: سید حسن کوهبان (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: امیر محمد نهری (صنعت مس کرمان)
در اين بخش 14 كاتارو حضور داشتند.

وزن 55- کیلوگرم:
مقام اول: شاهرخ نجفی (مازندران)
مقام دوم: فردین قادر پور (فارس)
مقام سوم: پوریا اقدسی (البرز)
مقام سوم مشترک: مرتضی کریمی (البرز)
مقام پنجم : نوراله غفوری (البرز)
مقام پنجم مشترک: امیرحسین علیپور (گیلان)
مقام هفتم: علیرضا رمضانی (مازندران)
مقام هفتم مشترک: امیرحسین زینعلی (قزوین)
در اين وزن 29 نفر با هم به مبارزه پرداختند.


وزن 61- کیلوگرم:
مقام اول: علیرضا حیدری (مرکزی)
مقام دوم: عرشیا فیض (کرمانشاه)
مقام سوم: علی ابراهیمی (مس کرمان)
مقام سوم مشترک: حسین غله قروش (مس رفسنجان)
مقام پنجم : هادی کیانی (آ.شرقی)
مقام پنجم مشترک: محمد حسین شجاعی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: فرجام محمود پور (البرز)
مقام هفتم مشترک: احمد رضا زینعلی (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 23 كاراته كا شركت داشتند.


وزن 68- کیلوگرم:
مقام اول: کورش ذیگلری (فارس)
مقام دوم: علیرضا رضایتی (فارس)
مقام سوم: محمد صالح (فارس)
مقام سوم مشترک: محمد مهدی مهاجری (کرمان)
مقام پنجم : محمد رضا جعفری (مازندران)
مقام پنجم مشترک: ابوالفضل میرزایی (مازندران)
مقام هفتم: مهدی بابایی (قزوین)
مقام هفتم مشترک: آیدین یعقوبی (مازندران)
در اين وزن22 كاراته كا به روي تاتامي رفتند.

وزن 76- کیلوگرم:
مقام اول: محمود نعمتی (قم)
مقام دوم: علی توکلی (تهران)
مقام سوم: امیر اسلامی (خراسان رضوی)
مقام سوم مشترک: ایمان برزعلی (گلستان)
مقام پنجم : امیرحسین بیگدلی (قزوین)
مقام پنجم مشترک: محمد تقی نمازی (اصفهان)
مقام هفتم: بهراد سلطان زاده (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: پرهام رستمی (فارس)
12 نفر در اين وزن شركت داشتند.

وزن 76+ کیلوگرم:
مقام اول: علی خانی (تهران)
مقام دوم: محمدجواد بارانی (گلستان)
مقام سوم: دانیال رفعت زمین (فارس)
مقام سوم مشترک: ارشاد احمدی (کردستان)
مقام پنجم : مهدی کشت کار (صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم مشترک: جسن اسماعیلی (قزوین)
مقام هفتم: علی داکری زاده (اصفهان)
مقام هفتم مشترک: ارسلان ایرجی (صنعت مس کرمان)
در اين وزن 20 كاراته كا شركت داشتند.

کاتای تیمی:
مقام اول: شهید زین الدین تهران
مقام دوم: جندی شاپور شیراز
مقام سوم: آکادمی نیکا از فارس
مقام سوم مشترک: میرآوران جیرفت کرمان
مقام پنجم : هيات کاراته بانه
مقام پنجم مشترک: -
مقام هفتم: -
مقام هفتم مشترک: -5 تیم در اين بخش شركت داشتند

مربیان این قهرمانان استان فارس استاید( حاجی زاده-مدیح جهرمی-برزگر-اکبری-کوهکن-ذیگلری-زارع) هستند

رقابتهاي قهرماني كشور(انتخابي تيم ملي) سبكهاي آزاد بانوان روز جمعه 25 آبان ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سايت فدراسيون كاراته، مسابقات قهرمانی کشورانتخابی تیم ملی بانوان سبک های آزادکاراته روز جمعه ۲۵ آبان درسالن شهیدکبکانیان با حضور ۴۴۴ كاراته كا و در 4 رده سني نوجوانان،جوانان، امید و بزرگسالان برگزارشد و در مجموع تيم تهران عنوان قهرماني را بدست آورد. خراسان رضوي دوم شد و تيم اصفهان در مكان سوم قرار گرفت.

هاجر حسینیان از استان فارس در رده سنی بزرگسالان/
وزن ۷۰- کیلوگرم: ۱. هاجر حسینیان از فارس/سوكيوكوشين ۲. فاطمه فیروزبخت از خراسان رضوی /ماتسوشيما ۳. الهه محمودپور از تهران /ماتسوشيما و زهرا هراتی از لرستان/شین کیوکوشین
.
جدول رده بندي مجموع مدالها:
 اول تهران ١٣طلا- ٧نقره- ١٥برنز
دوم خراسان رضوى 1 طلا -٤نقره- 1 برنز
 سوم اصفهان 1 طلا- ٢نقره- ١برنز
 چهارم خراسان جنوبى ١طلا- ٢برنز
 
پنجم فارس، يزد، كرمانشاه و قم ١طلا
 مركزى٢نقره- ٢برنز
 كردستان ٢نقره
 البرز ١نقره- ٣برنز
 خوزستان ١نقره-٢ برنز
كرمان٤برنز
 لرستان٣برنز
اردبيل، گيلان و آذربايجان غربى ١برنز

تبلیغات
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید