مدال نقره قهرمانی آسیا نتیجه حضور دو نماینده فارس در ژاپن

نوید محمدی مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، در در پایان پیکارهای رده سنی جوانان هفدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا که در اوکیناوای ژاپن برگزار شد، یک مدال نقره حاصل دستاورد دو ملی پوش فارس در این رقابت ها بود.

در کاتا انفرادی، پوریا همایون ابتدا 5 بر 0 دراو پاندی از هند را برد. سپس با همین نتیجه، الیس خدریف از قزاقستان  را مغلوب کرد. در مسابقه بعدی، مقابل آئو فوندای از ژاپن با نتیجه 5 بر 0 نتیجه را واگزار کرد تا با راهیابی حریفش به فینال، در جدول شانس مجدد برای مدال برنز بجنگد. در رقابت آخر نیز مقابل کوجیرو یونگ از مالزی نتیجه را 5 بر 0 واگزار کرد تا دستش از مدال این رقابت ها کوتاه بماند.

در وزن 76+ کیلوگرم نیز نوید محمدی ابتدا ۳ بر 2 علی اسماعیل از اردن را برد. سپس با نتیجه 8 بر صفر پاندیتا جی ال از سریلانکا را مغلوب کرد و در ادامه ۶ بر صفر شاخژوجان بویموخامدوف از ازبکستان را شکست داد. 
محمدی در مبارزه فینال مقابل عمر الازمی از عربستان 5 بر یک مغلوب شد و مدال نقره را بر گردن آویخت.

نمایندگان فارس در اردوی تیم ملی امید مشخص شدند

اسامي كاراته كاهاي دعوت شده به اردوي تيم ملي اميد دختران  و پسران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، اسامي كاراته كاهاي دعوت شده به اردوي تيم ملي اميد دختران  و پسران اعلام شد. در این لیست، نام علیرضا شیرصفت و محمدحسین کشاورز در بخش آقایان و زهرا بنیانی و فاطمه طرازپور و زهرا همت در بخش بانوان به چشم می خورد.

اردوی تیم ملی آقایان از 25 الی 31 اردیبهشت و اردوی تیم ملی خانم ها از 27 الی 31 اردیبهشت برگزار می گردد.

تيم ملي اميد قرار است در ليگ جهاني كاراته وان چين كه در شهر شانگهاي برگزار مي شود، شركت كند.

مرحله اول تجليل از مربيان و قهرمانان ملي برگزار شد

مرحله اول تجليل از مربيان و قهرمانان ملي سال 96 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي هيات كاراته استان فارس، اولين دوره تجليل از مربيان و قهرمانان ملي با تجليل از 5 قهرمان و 2 مربي برگزار شد.
طي اين مراسم كه در اولين روز مسئوليت احمد مباركي به عنوان رئيس هيات كاراته برگزار شد، از پوريا همايون، نويد محمدي، عليرضا شيرصفت، زهرا بنياني و زهرا كريمي تحت عنوان قهرمان و از مهراب زارع و مسعود زارع به عنوان مربيان ملي اين استان تجليل به عمل آمد.
رئيس هيات كاراته استان فارس افزود: اين اولين دوره تجليل از مربيان و قهرمانان استان بود و در مراحل بعدي، از ساير قهرمانان و مربيان استان نيز تجليل به عمل خواهد آمد و قطعا تمامي قهرمانان و مربيان تلاشگر اين استان ديده خواهند شد.

امیرحسین شادمانی رئیس هیات کاراته صدرا شد

با صدور حکمی از سوی رئیس هیات کاراته شهرستان شیراز، امیرحسین شادمانی به عنوان رئیس هیات کاراته شهر صدرا منصوب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، طی جلسه صبح شنبه 15 اردیبهشت ماه که در اداره ورزش و جوانان شهر صدرا با حضور احمد مبارکی، احمدرضا بلاغی، سید جواد کشاورز معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، مسعود زیگلری، سید محمد ناظم الشریعه رئیس اداره ورزش و جوانان شهر صدرا، امیرحسین شادمانی و مهران همت رئیس اسبق هیات کاراته شهر صدرا برگزار شد، طی حکمی، از زحمات سه ساله مهران همت در طول دوران تصدی تقدیر به عمل آمد و امیرحسین شادمانی به سمت رئیس هیات کاراته شهر صدرا منصوب شد.

 مسعود زیگلری در این حکم و خطاب به شادمانی گفته است:

باسلام و احترام

با عنایت به شایستگی، تجارب، تعهد و تخصص جنابعالی، بدینوسیله به سمت رئیس هیات کاراته شهر صدرا منصوب می گردید.

امید است با توکل بر خداوند متعال و هماهنگی در امورات محوله و پیروی از قانون در راه رشد و توسعه کاراته شهرستان گام بردارید.

توفیق جنابعالی در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتلای فرهنگ غنی اسلامی در ورزش کاراته را از خداوند منان خواهانم.

حضور دكتر سالاري و دكتر خدابخش در هيات كاراته فارس

دكتر محسن سالاري معاون توسعه ورزش استان فارس و دكتر رشيد خدابخش مدير كل اسبق اداره تربیت بدنی استان های مازندران ، آذربایجان شرقی ، فارس و اصفهان از هيات كاراته فارس ديدار كردند.
به گزارش روابط عمومي هيات كاراته استان فارس، دكتر محسن سالاري و دكتر رشيد خدابخش با حضور در هيات كاراته، آغاز پرانرژي را براي رياست احمد مباركي در اولين روز كاري خود به عنوان رئيس هيات كاراته رقم زدند. در اين ديدار، احمد مباركي ضمن تشكر و خوش آمدگويي به مهمانان ويژه، تاكيد كرد: با تمام توان در راستاي عمل به وعده هايم به جامعه كاراته قدم خواهم برداشت و از تمامي توانمندي هاي جامعه كاراته بدون تعصبات سبكي در راستاي رشد كاراته فارس استفاده خواهم كرد.
دكتر سالاري در حمايت از كاراته سخن گفت و كاراته را از ورزشهاي آينده دار فارس برشمرد.
دكتر خدابخش نيز با اشاره به پتانسيل هاي كاراته فارس و توانمندي مربيان و داوران و قهرمانان فارس، جهت انجام هرگونه كمك در راستاي رشد كاراته فارس، اعلام آمادگي كرد.
دكتر سالاري و دكتر خدابخش در اين ديدار بر اهميت ورزش كاراته تاكيد كردند و در تاييد سخنان مباركي، رشد كاراته فارس را در گرو عمل فراسبكي و فراجناحي ديدند.

دو نماینده فارس با تیم ملی عازم ژاپن شدند

دو نماینده فارس با تیم ملی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا عازم ژاپن شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، هفدهمين دوره رقابتهای كاراته نوجوانان، جوانان و اميدهای آسيا 21 تا 23 ارديبهشت ماه در شهر اوكيناوای ژاپن برگزار خواهد شد. نوید محمدی در وزن 76+ جوانان و پوریا همایون در کاتا انفرادی جوانان دو کاراته کا از استان فارس به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در ژاپن به روی تاتامی خواهند رفت.

مسابقات قهرمانی استان برگزار خواهد شد

مسابقات قهرمانی استان بانوان و آقایان در بخش کنترلی و غیرکنترلی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات قهرمانی استان در بخش کنترلی، در قسمت بانوان در تاریخ 7 تیر ماه و در قسمت آقایان در تاریخ 8 تیر ماه و در بخش غیرکنترلی، در قسمت بانوان در تاریخ 28 تیر ماه و در قسمت آقایان در تاریخ 29 تیر ماه برگزار می گردد.

ضمنا شرایط مسابقه متعاقبا طی بخشنامه هایی به اطلاع خانواده کاراته فارس خواهد رسید.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید