تیم ملی کاراته بانوان جمهوری اسلامی ایران درحالی ظهر امروز شنبه هفدهم تیرماه به مسابقات آسیایی قزاقستان اعزام شد که دو بانو از استان فارس همراه این تیم به مسابقات اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ، لیلا بهرامی که سالهاست به عنوان مربی تجارب زیادی را از مسابقات مختلف اندوخته است ،یکی از این بانوان است که هدایت تیم ملی بانوان کاراته جمهوری اسلامی را در این مسابقات برعهده دارد.
اما فاطمه طرازپور که امسال برای اولین بار شانس خود را برای کسب مدال در رده سنی امید در مسابقات قهرمانی کاراته آسیا می آزماید،دومین بانوی اهل فارس است که به عنوان ورزشکار در ترکیب تیم ملی کاراته بانوان به قزاقستان اعزام شده است.

با هماهنگی هیات کاراته استان فارس،علیرضا شیر صفت قهرمان کاراته آسیا به عنوان سفیر مبارزه با اعتیاد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ، در کنار نام شیر صفت نام هایی چون ،غلامحسین پیروانی پیشکسوت و مربی فوتبال لیگ برتر،ساره جوانمردی دارنده دومدال طلای المپیک ریو، فروغ عباسی عضو تیم ملی اسکی، کاظم روزیطلب بازیگر و پیشکسوت عرصه فرهنگ و هنر، رحیم هودی بازیگر و پیشکسوت عرصه فرهنگ و هنر نیز دیده می شود.

این ورزشکاران و هنرمندان برای همکاری با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اعلام آمادگی کرده و به عنوان سفیران پیشگیری از اعتیاد معرفی شده‌اند.

سومين مرحله اردوي آسيايي تيم ملي كاراته اميد و بزرگسالان بانوان 30 خرداد ماه در شيراز برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ، سومين مرحله اردوي آسيايي تيم ملي كاراته اميد و بزرگسالان بانوان براي حضور در رقابتهاي قهرماني آسيا از 30 خرداد ماه تا 6 تير ماه در استان فارس و در شهر شيراز برگزار مي شود.

كاراته كاها در سالن خانه كاراته اين استان تمرينات آماده سازي را انجام مي دهند.

استقرار اردونشينان در خوابگاه 22 بهمن واقع در بلوار مدرس- كوي زهرا خواهد بود.

رقابتهاي قهرماني آسيا 22 تير ماه در آستانه قزاقستان برگزار مي شود.

مصطفی اکبری رئیس هیات کاراته بسیج شهرستان جهرم عنوان کرد این مسابقات درتاریخ 96/3/31 باحضور بیش از هفتاد کاراته کا دربخش کومیته و رده سنی نونهالان و نوجوانان در سالن ورزشهای رزمی سیادت توسط هیات کاراته بسیج جهرم برگزار و در پایان با اهدا حکم و مدال قهرمانی از قهرمانان هر وزن تجلیل بعمل آمد.

هیات کاراته استان فارس در صدد برگزاری يك دوره كلاس ارتقاء داوري از درجه JC تا RB و کلاس تثبیت درجه و بازآموزی برای تمام درجه هااست.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس مسئول کمیته داوران هیات کاراته استان فارس با اعلام این خبر گفت: این دوره از کلاس ها با تدریس
پرویز رستم مهربان و موسی جعفری برای آقایان و آزاده عقیلی از مدرسان فدراسیون کاراته در بخش بانوان روزهای ششم و هفتم تیرماه در شیراز برگزار می شود.
رضایی به همراه داشتن كپي شناسنامه، كارت بيمه ورزشي، كارت پايان خدمت، آخرين مدرك تحصيلي، كارت ملي(سن ٢٢ سال تمام،به همراه داشتن كپي حكم كمربند مشكي حداقل دان ٢،به همراه داشتن دو قطعه عكس ۴×۳ به همراه داشتن اصل و كپي دفترچه داوري
وبه همراه داشتن كارت الكترونيكي فدراسيون را به عنوان مدارک لازم جهت ثبت نام ضروری دانست و افزود:فاصله زماني مناسب جهت ارتقاء "حداقل يك سال از درجه فعلي است .
وی وروديه كلاس و آزمون ارتقا را براساس تعرفه فدراسیون مبلغ ٢٥٠٠٠٠٠ ريال و جهت بازآموزي و تثبيت درجه ۱۰۰۰۰۰۰ ریال اعلام کرد و گفت: متقاضیان شرکت دراین کلاس می بایست مبلغ مورد نظر را به حساب بانکی هیات کاراته واریز و فیش واریزی را هنگام ثبت نام به مسئول ثبت نام تحویل دهند.
رضایی زمان ثبت نام برای متقاضیان شرکت در این کلاس را  شنبه سوم تیرماه از ساعت 15 تا 18 در دفتر هیات کاراته اعلام و تاکید کرد حضور کلیه داوران رسمی فدراسیون جهت کسب مجوز قضاوت در سال 96 در مسابقات ملي و بين المللي در كلاس باز آموزي الزامي است.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید